Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok. Az életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok. Az életem hazugság, bővebben lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok és senki sem tudja. Szeretek valakit, viszonyunk is volt, de ő most mással kavar, és komolynak tűnik. Nagyon fáj. Nagyon félénk, zárkózott vagyok, mégis van egy-két ember aki közel áll hozzám, gondolkodom elmondjam e nekik. Dehát hogyan? Mi van ha elveszítem őket? Nagyon magányosnak érzem magam, fogalmam sincs mit tegyek. Nem akarok öngyilkos lenni, de így már nem bírom sokáig tovább, Na és a családom? valamikor nekik is el kell mondanom. nem akarom hazugságban és magányosan leélni az életem. viszont félek. Dehát annyi boldog meleg van szerte a világban. Lehet nekem nem ebbe az országba kellett volna születnem.
2010. márc. 11. 20:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%
Írj egy búcsú levelet de ne írd le, hogy meleg vagy, dupla csalódás ha megtudják a szüleid, hogy nem csak öngyilkos de b*zi is voltál..
2010. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
85%
Néha vannak ilyen pontok az életbe, nyugi később minden megoldódik csak ne add fel! soha!
2010. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
ne ess kétségbe... akik szeretnek,azok elfogadnak olyannak,amilyen vagy,ezek az igaz barátok. A családod midnig melletted fog állni,bárhogyan élsz. a család a legnagyobb támaszod. próbáld meg elmondani azoknak,akikben 10000%ig megbízol és szeretnek:) nem lesz gond és megkönnyebbülsz:)
2010. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Első, mekkora egy köcsög vagy -.-.... figyelj, ha igazi barátaid, akkor meg fogják érteni, és nem fognak majd kiröhögni, meg ilyenek.. szóval hajrá! :D
2010. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Azért a harmadik válaszoló is mekkora fasz..
2010. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%

ha a jobbik hatalomra kerül akkor vége a melegeknek.

de amugy fel a fejjel!

2010. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

Jajj, nem vagy könnyű helyzetben... Vigyázz nagyon, h kinek mondod el, eléggé durva dolgokat tud kihozni az emberekből, még azokból is, akikről nem is hitted volna. Elég homofób ez a magyar társadalom, de gondolom nem kell bemutatni. De! Biztos, hogy az, aki igazán a barátod emiatt nem fog lenézni, vagy elfordulni. Szóval gondolod meg, hogy kinek mondod el, de valakivel szerintem beszélj, mert ha benned marad sokkal nehezebb lesz. Kitartás!


21/L

2010. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Hát a szüleiddel kapcsolatban nem tudok mit mondani, de az utolsó két mondatodra reagálnék. Itt is lehetsz boldog, igaz lehet hogy nehéz lesz összehozni, csak lehetőleg ne tartozz azoknak a táborába, akik meztelen seggel visongatnak a gay pride-on, aztán meg sírnak, ha meg vannak dobálva. Ne légy úgymond "büszke", mint ahogy sokan büszkén melegek, szerintem a szexuális beállítottságra baromság büszkének lenni, akár homo, akár hetero valaki. Csak éld az életedet, a nagyvilágnak nem kell szétkürtölni, hogy homokos vagy, a közeli barátok tudjanak róla (még ez is egy nehéz kör lesz), aztán lehetsz boldog egész életedben. És mondom, ne hallgass azokra, akik szerint erre marha büszkének kell lenned és arra ösztönöznek, hogy kürtöld világgá. Senkinek semmi köze hozzá, hogy kivel és mit csinálsz a hálószobában, ez szerintem a normális hozzáállás. Ne tedd magad ellenszenvessé és kész.
2010. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

a családodnak mondjad el, biztos megértik, ha nem is azonnal, de idővel biztosan.


és keress fel pár melegfórumot, biztos van olyan is...

aztán fel a fejjel

2010. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
20:19, te is egy ritka nagy barom lehetsz. Egyrészt mert politizálni állsz neki itt, másrészt meg amit írtál, pfff... Te is azok közé az általánosítás ellen küzdő legjobban általánosító marhák közé tartozhatsz, aki szerint jobbikos = nácifasiszta = homofób. Nem utálja itt senki a melegeket, csak azt nem szeretik sokan látni, hogy meztelen hímringyók rázzák magukat a város közepén. 20:22-es voltam.
2010. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!