Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok. Az életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok. Az életem hazugság, bővebben lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok és senki sem tudja. Szeretek valakit, viszonyunk is volt, de ő most mással kavar, és komolynak tűnik. Nagyon fáj. Nagyon félénk, zárkózott vagyok, mégis van egy-két ember aki közel áll hozzám, gondolkodom elmondjam e nekik. Dehát hogyan? Mi van ha elveszítem őket? Nagyon magányosnak érzem magam, fogalmam sincs mit tegyek. Nem akarok öngyilkos lenni, de így már nem bírom sokáig tovább, Na és a családom? valamikor nekik is el kell mondanom. nem akarom hazugságban és magányosan leélni az életem. viszont félek. Dehát annyi boldog meleg van szerte a világban. Lehet nekem nem ebbe az országba kellett volna születnem.
2010. márc. 11. 20:14
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Amúgy nem vagyok rá büszke, de ez szerintem ki is derül abból ahogy írok. Mindig a szőnyeg alá akartam seperni. Rájöttem, hogy ez így nem megy már tovább. 21 éves vagyok, a lányok sosem izgattak szexuálisan. Ezt már felfogtam. Csak nagyon nehéz most. Akit szeretek, mással kavar, találkozni sem akar velem, bár azt írta barátok lehetünk. Ráadásul ő volt nekem az első, és nincs senki, tényleg senki aki tudná rólam, akinek beszélhetnék róla. Nap mint nap hallgatom ahogy az ismerősök, barátok b*zi vicceket mondanak. már értitek. Ez is csak elbátortalanít hogy elmondjam nekik.
2010. márc. 11. 20:30
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
A b*zi vicceket próbáld nem magadra venni, mert végülis a létező összes kisebbséget, foglalkozást ki szokták parodizálni, legyen az cigány, rendőr, szőke nő, homokos, alkoholista, zsidó, skót, fogyatékos, focista, vagy akármi, mindegyikről lehet hallani vicceket. És mondom, a politikát messze kerüld el, ne keverjük össze a magánélettel. Van pár tényleg szélsőséges barom, de őket el lehet kerülni, de ugyanúgy el kell kerülni messzire a szélsőliberális "jogvédőket", mert csak rossz útra terelnek, és kihasználják a tehetetlenségedet, a reménytelenségedet és a csalódottságukat, hogy tudjanak a nem létező nácizmus ellen harcolni. Ismét 20:22-es voltam.
2010. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Hát nézd,csak van valaki akire rá mernéd bízni a titkodat,sokkal könnyebb lenne,ha kibeszélnéd magadból,mondjuk egy nagymama,vagy anya.Anya megért,akármit is teszel és elfogad,akármilyen is vagy.A többieknek meg nem kell tudni semmit a magánéletedről,miért kellene nekik beszámolnod?Legjobb barátnőmmel hét éve ismerjük egymást,de soha egyszer sem beszéltünk egymásnak a barátunkról.
2010. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Mondom, én nem vagyok erre büszke és sosem leszek az, csak megpróbálok együtt élni vele. Mást nem tehetek, Szóval én felvonulni sosem fogok. Én is utálom aki felvonul és büszke erre. Az olyan melegeket én sem szeretem. De nem minden meleg olyan. Én sem és sok más sem. Az ő társaságukat igyekszem majd keresni.
2010. márc. 11. 20:41
 15/26 anonim ***** válasza:

off: te vagy az aki egész este minden kérdés alá azt írta: utálja a világot?


on: nem olvastam végig a kérdés, bocsi, de ezért ne legyél öngyilkos, tudod, egyszer fent, egyszer lent, előbb vagy utóbb minden rendbe fog jönni, csak kitartás kell hozzá :), sok sikert

2010. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%

"A kérdező kommentje:

Mondom, én nem vagyok erre büszke és sosem leszek az, csak megpróbálok együtt élni vele. Mást nem tehetek, Szóval én felvonulni sosem fogok. Én is utálom aki felvonul és büszke erre. Az olyan melegeket én sem szeretem. De nem minden meleg olyan. Én sem és sok más sem. Az ő társaságukat igyekszem majd keresni."


Szia!

Nem jó ez a hozzáállás, így sosem lehetsz boldog. Amíg így gondolkodsz, nem fogsz megbékélni magaddal. Az nem elég, hogy megpróbálsz együtt élni ezzel, mert mást nem tehetsz. Ez így elég pesszimistán hangzik, ennél jobban kell akarni!:) Az viszont baj, hogy utálod a felvonuló melegeket. Ha már Te sem fogadod el őket, hogy várod el, hogy Téged elfogadjanak mások? A felvonulás módjával én sem értek egyet, és nem is vonulnék fel. Merthogy én is meleg vagyok. Elmesélem röviden az én eddigi életemet, hátha vigaszt nyújt Neked.:))


Sajna én már 35 vagyok, és az égvilágon senki sem tudja rólam. Nem tudja a családom, nem tudják a barátaim, sem a munkatársaim. Szerintem nem is sejtik. Nem látszik rajtam!! Ezt homofób "barátaimnak" mondom, akik tutira meglátják valakin ha meleg. Két barátom volt életem során, akikkel a hétköznapi életben ismerkedtem meg. Pedig kisvárosban élek. Tehát soha nem voltam ismerkedő helyeken, bárokban stb. Nem is vágytam ilyen helyekre. A második barátommal 13 éve vagyunk együtt, de külön élünk. Volna rá mód, hogy együtt éljünk, de ezt egy kisvárosban nehéz megtenni. (tudod mire gondolok) A dolog érdekessége, hogy a barátom egyben a közvetlen kollégám is. Sikerült ott is titokban tartanunk, sőt mondhatom nagyon szeretnek a munkatársaink. A főnök is elismeri a munkánk, és megbecsült dolgozók vagyunk. Tudom büdös az öndicséret, de ezt mindenféle beképzeltség nélkül írom.

Nem mondom, hogy nem szar így titkolózva élni, de megszoktuk a helyzetet, és viszonylag boldogok vagyunk. Te se azon gondolkodj még, hogyan mondhatnád el, egyenlőre keresd a boldogságod, és a társad is eljöhet, mikor legkevésbé számítasz rá.

Sok szerencsét!

2010. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nem lesz semmi baj, mondd el a szüleidnek, barátaidnak, minden rendben lesz, találsz egy másik melegtársat és boldogok lesztek!

Gondolom ezt akartad hallani, de a nagy fenéket!!!!!!!!!

Ásd el magad jó mélyre!

Ásót a sufniban találsz...

2010. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Első körben keress egy embert, akiért tűzbe tennéd a kezed. Ha az édesanyáddal jó a viszonyod, az lehet ő, vagy pedig a legjobb barátod, ami talán előnyösebb a legjobb barátnőd. A lányok sokkal nyitottabbak erre. Neki mesélj erről. Persze nem árt egy kis felvezetőszöveg, nehogy egy olyat tisztelj mega bizalmaddal, aki holnap kikürtöli ezt a nagyvilágba. Néha a család, főleg az édesapák nagyon nehezen emésztik ezt meg. Van úgy, hogy soha sem.

Ha megtalálod a megfelelő embert és tudsz vele erről beszélni, akkor csökken Benned a feszültség. A meleg fórumok esetleg a chat részben segíthet, ha tapasztalatra van szükséged, ki melyik családtagjának, barátjának mesélt erről elősször és hány embert avatott be a kis titkába.

2010. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
20%

Felejtsd el a fiúkat, csajozz inkább, nehogy már egy f@szra gerjedj be.

Menj el k.rvázni és ha az nem győz meg akkor tényleg homár vagy.

2010. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak. Ez sajnos nem akarat kérdése. Az olyan mintha te heteró létedre megpróbálnál ezentúl a pasikra gerjedni. Neked sem menne. Szóval hülye érv volt amit írtál. Valaki vagy meleg vagy nem.
2010. márc. 12. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!