Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség lenne-e, ha társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne-e, ha társkeresőkön az alábbi módon szívatnám a felszínes embereket?

Figyelt kérdés

Készítenék két profilt:


1. Átlagos kinézetű (nem nagyon ronda, nem kövér, de nem is izmos) férfit tennék be a képhez, még nem tudom, hogy a saját magamat tenném-e, vagy sem.


2. Egy kigyúrt férfiról tennék ki képet, lehetőleg olyat, hogy ne jöjjenek rá, hogy kamu.


Az 1. profillal ráírnék lányokra kedvesen, ismerkedő szándékkal.

Aki visszaírna, és ismerkedni szeretne, azzal ismerkednék. :)

Aki nem írna vissza, vagy elutasítana, később ráírnék a 2. profillal, kissé "rosszfiúsabb" stílusban.

Ha azt is elutasítaná, hagynám.

Ha a 2. profilt már elfogadná, és próbálna ismerkedni, akkor egy ideig hülyíteném, megbeszélnék vele egy találkát, majd nem mennék el, és később már nem írnék többet neki.


Mielőtt azzal támadnátok, hogy nőgyűlölő vagyok, nem, nem vagyok az. Egyáltalán nem gyűlölök minden nőt, csak a felszíneseket.

És attól még, hogy engem elutasít egy nő, nem tartom felszínesnek. Attól viszont igen, ha egy normálisan közelítő, átlagos külsejű férfit igen, és egy izmos rosszfiút nem. Ha mindkettő megvan, akkor tartom felszínesnek.


Ha nőgyűlölő lennék, minden nőt szívatni akarnék, de nem ezt teszem, hanem szándékosan kiválogatom a felszíneseket a fenti módszerrel.


Mielőtt írnátok, hogy férfiak között is vannak felszínesek, szólok, hogy egyetértek. Miért nem csinálom meg ezt a férfiakkal? Mert férfi vagyok, és engem a felszínes nők zavarnak jobban. De ha valaki nő ugyanezt meg szeretné csinálni a felszínes férfiakkal, nyugodtan! :)



2015. szept. 14. 19:56
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Iért is lenne szánalmas? Szándékosan odafigyelnék, hogy értelmes nôket ne szívassak.
2015. szept. 14. 20:08
 12/55 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha neked erre van időd, akkor csináld. Kit érdekel? :D

De szerintem is kicsit szánalmas húzás ez részedről

2015. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

* miért


Azt megértem, hogy zavar, mikor valaki azt mondja, hogy minden nô felszínes. De az miért zavar, ha valaki azt mondja, hogy nem minden nô az, és csak a felszínesekkel van baja?

2015. szept. 14. 20:10
 14/55 anonim ***** válasza:
100%

Mert az kizárja, hogy értelmes legyen, hogy neki tetszővel szeretne ismerkedni?

Nekem nem jönnek be a kigyúrt, bunkó stílusú férfiak, szóval én elutasítanám a 2. profilod, mégis szánalmasnak tartom az ötletet. Ízlések és pofonok.

2015. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
14: Igen, szerintem akinek bejön egy bunkó rosszfiú, az nem értelmes. De ugyanúgy a férfiak közül sem értelmes, akinek a 10 tonna sminket használó 50 IQ-val rendelkezô plázacicák jönnek be.
2015. szept. 14. 20:14
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nekem csak egy problémám van: Mi értelme van??

Véleményem szerint az ég világon semmi. Szerintem ilyen marhasággal csak unatkozó tinik foglalkoznak...

Értem én, hogy rühelled a felszínes nőket. Én sem csípem a felszínes embereket..nemtől függetlenül. Meg még egy csomó mindenkit nem bírok. Pl. az okoskodókat, a fontoskodókat, a nagyhangúakat, a bunkókat, a butákat stbstb. De ettől még egyáltalán nincs sem kedvem, sem energiám szo.patni a népet semmiféle netes oldalon....nincs értelme....... Aki hülye, az a sz.opóka után is az marad..aki meg normális szintén. Szóval érted...

2015. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 Molyember ***** válasza:
100%
Látod, a kérdésedből egyenesen ordít a válasz, miért nincs barátnőd. De nehogy magadba nézz, duzzogj, szidd magadban a nőket továbbra is, előbb-utóbb úgyis véget ér az élet.
2015. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
Minek pocsékolod az idődet arra, hogy olyan nőkkel foglalkozz, akik nem értelmes emberek szerinted?
2015. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
17: Akkor leírom még egyszer, hátha sikerül megérteni: A normális nôkkel semmi bajom nincs.
2015. szept. 14. 20:22
 20/55 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyat, hogy egy nô csalódott a rosszfiúkban, és elkezdett normális férfiakkal ismerkedni. Lehet, hogy ritka, de létezik ilyen.
2015. szept. 14. 20:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!