Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség lenne-e, ha társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne-e, ha társkeresőkön az alábbi módon szívatnám a felszínes embereket?

Figyelt kérdés

Készítenék két profilt:


1. Átlagos kinézetű (nem nagyon ronda, nem kövér, de nem is izmos) férfit tennék be a képhez, még nem tudom, hogy a saját magamat tenném-e, vagy sem.


2. Egy kigyúrt férfiról tennék ki képet, lehetőleg olyat, hogy ne jöjjenek rá, hogy kamu.


Az 1. profillal ráírnék lányokra kedvesen, ismerkedő szándékkal.

Aki visszaírna, és ismerkedni szeretne, azzal ismerkednék. :)

Aki nem írna vissza, vagy elutasítana, később ráírnék a 2. profillal, kissé "rosszfiúsabb" stílusban.

Ha azt is elutasítaná, hagynám.

Ha a 2. profilt már elfogadná, és próbálna ismerkedni, akkor egy ideig hülyíteném, megbeszélnék vele egy találkát, majd nem mennék el, és később már nem írnék többet neki.


Mielőtt azzal támadnátok, hogy nőgyűlölő vagyok, nem, nem vagyok az. Egyáltalán nem gyűlölök minden nőt, csak a felszíneseket.

És attól még, hogy engem elutasít egy nő, nem tartom felszínesnek. Attól viszont igen, ha egy normálisan közelítő, átlagos külsejű férfit igen, és egy izmos rosszfiút nem. Ha mindkettő megvan, akkor tartom felszínesnek.


Ha nőgyűlölő lennék, minden nőt szívatni akarnék, de nem ezt teszem, hanem szándékosan kiválogatom a felszíneseket a fenti módszerrel.


Mielőtt írnátok, hogy férfiak között is vannak felszínesek, szólok, hogy egyetértek. Miért nem csinálom meg ezt a férfiakkal? Mert férfi vagyok, és engem a felszínes nők zavarnak jobban. De ha valaki nő ugyanezt meg szeretné csinálni a felszínes férfiakkal, nyugodtan! :)



2015. szept. 14. 19:56
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

50: Már értem, és ebben igazad is van.


Valahogy megpróbálok erre is megoldást találni, hogy normális embernek ne ártsak.

2015. szept. 15. 20:20
 52/55 anonim ***** válasza:

Én ezt egy időben eljátszottam a feleségemmel. Se ő, se én nem bírtuk az ilyen embereket. Már több mint 2 éve együtt voltunk amikor csináltunk egy ilyet. Mi annyit szűkítettünk a körön, hogy a rengeteg társkeresőn (és tényleg rengetegen) beregisztráltunk 2-2 általad leírt profilt. Picit szélsőségesebbeket, de ilyeneket. Mindkettővel ráírtunk az ellenkező nemből emberekre, de mi főként olyanokra, akik a profilukon fel is tüntették, hogy "rendes, megbízható, okos, stb-stb" párt keresnek. A férfiak többsége párom "normális" profiljára válaszolt, míg a nők többsége az én "bunkó" profilomra. A vicces, hogy a lányok közül azok írtak vissza főképp a "bunkó" profilomnak, akik a fent leírtakat dobták fel az adatlapjukra. Páromnak van pszichológusi diplomája (is, de egyébként logisztikus, tehát ért az emberekhez), így olyan szövegeket tudtunk írni, hogy az csak na! Nekünk sikerült jó pár ember gondolkodását megváltoztatnunk, és a "normálisak" közül találtak párt.


Megjegyzem, mi is találtunk olyat, hogy a lányon 10 kg smink, miniszoknya, dekoltázs a nyakba emelve, vasalt platinaszőke haj, rózsaszín cucc, 25 cm-es tűsarok, yorkie a szintén rózsaszín táskában. De a lánynak olyan lelke volt, hogy egy általánosan "normálisnak" vélt lány megirigyelte volna! Rendes, szorgos, stb-stb, a "bunkó" profilomat úgy elküldte a francba, mint a fene, a "normál" profilommal meg szívesen csevegett irodalmi, tudományos, politikai témákról, hogy igazán meglepődtünk. Majd a lány kért személyes találkozót először. Tény és való, elmentem vele, de mivel a páromat szerettem akkor is, így csak simán találkoztam vele, de még élőben is utána szeretett volna velem komolyabbat, de amikor elmondtam a dolgot, kicsit elszomorodott, és ennyi. Azóta is az egyik legjobb barátunk, akivel hetente találkozunk :)


Egy ismerősöm most dolgozik egy társkereső rendszerén. Szigorú szabályokkal. Már a regisztrációnál kell 1 teljes alakos kép szemből, 1 teljes alakos kép oldalról, 1 arckép szemből és nem plusz 30 centi magasból, 1 arckép szemből smink nélkül (vagy csak nagyon-nagyon minimálissal[rúzs+szempillaspirál maximum]). Férfiaknál ugyanez, csak ott ugye a sminkes dolog kiesik. Illetve egyik kép sem lehet feketefehér ezek közül. Ez a 3-4 kép színesben kötelező, a többi olyan amilyet csak akarnak, privát képnek pedig szintén nem lehet elrejteni ezt a 3-4 képet.

Kötelező megadni az életkort, magasságot, legalább 10 érdeklődési kört, kötelező teljes bemutatkozást írni, valamint leírni az ideált.

A profilok nem kerülnek automatikusan a rendszerbe, csak akkor lesz képes látni más emberek képeit (még a profilképet sem), ha az adminisztrátor engedélyezte a regisztrációt (erre haveromnak már van tizesével mérhető embere), ezzel ellenőrizve, hogy a profilok teljesen megfelelőek legyenek.

72 óránként 1-szer be kell lépni. Csak 1 bejövő üzenet maradhat szöveges reakció nélkül. 3. belépésre töröl. Tehát ha ír neked 2 ember, te belépsz miután írtak, majd nem reagálsz, akkor utána még egyszer beléphetsz. A 3. belépésnél ha nem válaszolsz és elhagyod az oldalt, a rendszer automatikusan kitöröl.

Egy óriási adatbázisból bizonyos kulcsszavak alapján, megfelelő választ kell adnod a másiknak, tehát nem lehet kijátszani a 3 belépéses rendszert azzal, hogy egy sima írásjelet, vagy értelmetlenséget küldesz vissza.

Szóval elég komoly kis rendszer, viszont teljesen ingyenes a figyelemfelhívás, ajándékküldés, képnagyítás, nincs üzenetírási korlát, stb. Tehát minden ami más oldalon prémium funkció, az itt ingyenes.

Haveromnak van egy tárhelycége, és domain-jegyzője, így gyakorlatilag ingyen van meg hozzá mindene, ezáltal nincs szüksége "fenntartási költségre", ezért teheti meg, hogy a prémium funkciók is ingyenesek és szabadok.


Én: 17/F; Párom: 29/N

2015. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, és ez a társkereső fizetős lesz, ugye?! Gondolom, az emberek egymást fogják taposni, hogy minél előbb regisztrálhassanak, majd miután kemény ezreseket befizettek, kidobják őket.

Anno én már oda sem léptem be, ahol kötelező volt "jól felismerhető" fényképet feltölteni.

2015. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, teljesen ingyenes lesz. Ingyen regisztráció, ingyen korlátlan írás, úgy ahogy van teljesen ingyenes az egész.

Az egyetlen amivel "fizetsz", az a szigorú szabályok betartása.


Én: 17/F; Párom: 29/N

2015. szept. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Még egyébként annyit 53-as:


"hogy minél előbb regisztrálhassanak, majd miután kemény ezreseket befizettek, kidobják őket."


Az első, hogy ugye teljesen ingyenes, de ezt már leírtam.

A második, hogy nem szükségszerű a kidobás. Írjon vissza, és nem lesz kidobva! Ennyire egyszerű! Nem kell mindenkivel szóba elegyedni, de az is legyen tisztán megmondva, ha nem akar az illetővel beszélni.


"Anno én már oda sem léptem be, ahol kötelező volt "jól felismerhető" fényképet feltölteni."


Az első, hogy ez a te elgondolásod, legtöbbeknek nincs vele bajuk.

A második, hogy ezt azért csináljuk, mert nem zsákbamacskát árulunk egy társkeresőn.

Elsőre csak a profilkép látszódik, ami az arcról készült sminkmentes kép szemből. Ha elküldtek egymásnak 5-5 normális üzenetet (amit a rendszer szintén az adatbázis alapján ellenőriz), akkor megnézhetik a másiknak a maradék 2-3 kötelező képét. 10-10 üzenetnél pedig a többi képet. Azt akarjuk elérni, hogy ne a kinézet, hanem a beszélgetések, hangulat, az úgy nevezett "kémia" döntse el, hogy folytatják-e a beszélgetést vagy sem.


Valamint csak 1 csoportba lehet tartozni egy felhasználóval. Nagyon sok embernek gondja a társkeresőknél, hogy sokan csak barátkozni, levelezni akarnak. Ennél a társkeresőnél ez az opció megszűnik. Választhatsz "Tartós kapcsolat", vagy "Szexkapcsolat" közül célnak (ezt szintén meg kell adni regisztrációnál, a későbbiekben nem változtatható meg). Csak azokat az embereket fogod látni a kerespben, aki ugyanabban a csoportban van, mint te.

2015. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!