Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek akkora igények?

Figyelt kérdés

1. Legyen a pasinak munkája. (Nem kell,hogy bankár legyen,havi 1M fizuval,de ne is minimálbéres szekus legyen.)

2. Legyen lakása. (Nem baj ha albérlet,csak tudja fizetni és ne a haverokkal vagy anyuékkal lakjon.)

3. Férfiként öltözzön. (Nem kell öltöny,de a rapper és iskolás srác cuccok sem.)

4. Éljen. (Nem kell,hogy vitorlázzon,de ne is egy TV bámulós trohonya legyen.)

5. Ne csaljon meg. (Vagy ha igen,ne tudjam meg.)

6. Ne legyen vele élő kölyke és olyan exe,akivel heti 2 alkalommal találkozik és napi 10 SMS-t vált.


Ez akkora kérés???



2015. szept. 29. 15:53
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
52%
"az atlag dolgozo ferfi nem tud lakast venni, es fenntartani" :DDDD o bazz ezen hangosan felrohogtem. mert akkor en millioszor felsobbrendubb vagyok egy atlag dolgozo ferfinal, ugyanis sajat erobol, hitel es csaladi segitseg nelkul vettem az enyemet, es fenn is tartom gond nelkul. sajat erobol. egyet mondjatok meg akkor, akik idejartok rinyalni ezekhez a kerdesekhez: egy olyan nonek, mint pl en, megis mi a franc dolga lenne pont veletek? akik ennyire luzerek, hogy meg arra sem kepesek, hogy egy fostos lakasra osszegyujtsek a penzt? mert itt nem a haszonlesesrol van szo, hanem mondjuk arrol, hogy meg veletlenul se alljon ossze az ember lanya olyan egyennel, aki ilyen szinten fogyatekos, tehetetlen es retardalt, hogy meg erre sem kepes.
2015. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!