Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek akkora igények?

Figyelt kérdés

1. Legyen a pasinak munkája. (Nem kell,hogy bankár legyen,havi 1M fizuval,de ne is minimálbéres szekus legyen.)

2. Legyen lakása. (Nem baj ha albérlet,csak tudja fizetni és ne a haverokkal vagy anyuékkal lakjon.)

3. Férfiként öltözzön. (Nem kell öltöny,de a rapper és iskolás srác cuccok sem.)

4. Éljen. (Nem kell,hogy vitorlázzon,de ne is egy TV bámulós trohonya legyen.)

5. Ne csaljon meg. (Vagy ha igen,ne tudjam meg.)

6. Ne legyen vele élő kölyke és olyan exe,akivel heti 2 alkalommal találkozik és napi 10 SMS-t vált.


Ez akkora kérés???



2015. szept. 29. 15:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%
Mivel te is tudod mindezt nyújtani így nem. De ne egy bevásárlólista alapján keresgélj.
2015. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
18%

Nem nagy elvárások,mégis sokaknak nehéz betartaniuk.

Létezik ilyen biztosan,csak neked kell megtalálni.

2015. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
4%

Jó, majd állj oda a hőn áhított férfihoz, és add oda ezt a listát neki.


Nem tudom mit képzelsz magadról, de én az ilyen nőktől menekülök. Neked nem férfi kell, hanem egy ideált hajszolsz, közben meg elfelejted, hogy emberekkel vagy körülvéve, nem robotokkal.


Meg mi az, hogy ne legyen vele élő kölyke?


Nekem meg olyan nő kell, aki képes reálisan megítélni dolgokat, és nem borítja el az agyát az állandó megfelelési kényszer.

Na, ki is estél.

2015. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
6%
Engem a karrierista nők taszítanak. Család kell és gyerek/ek
2015. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Idővel természetesen akarok gyereket,de miért baj,hogy nem akarom másét nevelni?
2015. szept. 29. 17:07
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Nincs azzal baj, csak akkor szerintem azokat is húzd le a listáról akiknek amúgy van gyerekük csak nem élnek apuval.
2015. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
40%
Szerinted a szerelem tényleg a lakáson múlik? Ha szerelmes lennél egy férfiba és nem lenne lakása, akkor azt mondanád neki, hogy: "Szeretlek Kedves, de nincs lakásod úgyhogy nem lehetünk egymáséi"
2015. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
24%

Én nőként azt mondom, hogy ez mind alap, de a "kölyke" nálam rendesen kiverte a biztosítékot, ahogy a későbbi megnyilvánulásaid is. A FÉRFIAK ugyanis nőt keresnek, tudod, olyan kis gyengéd, szeretetteljes, elfogadó, aranyosat... nem pedig egy diktátort.


A párom, mikor összejöttünk, maximálisan megfelelt a feltételeknek, de egy ilyen szűklátókörű pitsákat messzire elkerülte. Mert tudod, egy párkapcsolatban nem az számít, hogy kinek van lakása, meg mi a hobbija, hanem az, hogy milyen a felek személyisége, mennyire tudnak együttműködni egymással, kompromisszumokat kötni, konfliktust kezelni, és hogy mennyire nő a nő, és mennyire férfi a férfi. A megnyilvánulásaid alapján kb. semmi nőiesség nincs benned, úgyhogy ezzel a férfiként működő férfiakat mind taszítani fogod... Azok a férfiak, akik megfelelnek az elvárásaidnak, más típusú nőt keresnek.

2015. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, sajnos azt kell mondanom, hogy sokaknak elég érzékeny pontját találtad meg. Én őszintén szólva semmi kivetni valót nem találok az igényeidben, abszolút csak azt írod le, hogy felnőtt, önálló felnőtt legyen, aki mellékesen hűséges is és még nincs családja, de sokaknál az önálló felnőtt élet az nehézkesen jön össze.


Ha valakinek van munkája, abból kiindulva, hogy a magyar átlagfizetések 150 nettó körül vannak (ebben persze benne van a sikkasztó politikus, a felsővezető, illetve a közmunkás bére is), és mondjuk nincs örökölt lakása, akkor egy átlagbérből élő tisztes munkásnak a második pontod az nehezen jön össze, még ha albérlet is, főleg, ha mondjuk Budapesten lakik netalán. Ha nem a város legszélén laksz, akkor jó helyen igényes albérletet a magyar átlagbérek szintjén találsz. Tudom, mert mi is ennyit fizetünk érte. Ha meg valahol van a szüleinek egy saját háza, közel van oda a munkahely, most csak azért, mert önállósodás, nem fogja a kevéske pénzét erre költeni. A párommal mostanság tervezünk házat/lakást venni, és döbbenet, hogy milyen árakon mennek. Nem is értem, hogy akik átlag fizetésből élnek (és nem is minimálbért mondok, pedig basszus, iszonyat sokan élnek ennyiből), hogyan tesznek szert saját tulajdonú ingatlanra.


Szerintem ez az egy pont az, ami kicsapta itt a többieknél a biztosítékot, mert amúgy ezeknél a felsorolásoknál szerintem tök lényegtelen az is, hogy te mit tudsz nyújtani. Funkcionális felnőtt embert keresel, ez lenne az alap. Hűséges legyen, legyen érdeklődési köre, és ne az anyja szolgálja ki felnőtt korára. Szerintem nem nagy kérés. Csak látod, hogy sokaknak az anyag vonzata miatt kicsit nehezen megugorható.

2015. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

17.-nek.


Alapvető,elemi anyagi biztonságról beszélek! Nem kell,hogy lakása legyen,de teljen neki egy albérletre,a saját fizujából. És bocs,hogy nem vagyok Teréz anya,hogy közel 30 évesen ingyen szállást nyújtsak.


De tudom,pénzéhes rbanc vagyok,mert nem 14 éves tinilányként bámulok a nagy rózsaszín habos-babos álomvilágba. Én kérek elnézést!

2015. szept. 29. 17:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!