Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek akkora igények?

Figyelt kérdés

1. Legyen a pasinak munkája. (Nem kell,hogy bankár legyen,havi 1M fizuval,de ne is minimálbéres szekus legyen.)

2. Legyen lakása. (Nem baj ha albérlet,csak tudja fizetni és ne a haverokkal vagy anyuékkal lakjon.)

3. Férfiként öltözzön. (Nem kell öltöny,de a rapper és iskolás srác cuccok sem.)

4. Éljen. (Nem kell,hogy vitorlázzon,de ne is egy TV bámulós trohonya legyen.)

5. Ne csaljon meg. (Vagy ha igen,ne tudjam meg.)

6. Ne legyen vele élő kölyke és olyan exe,akivel heti 2 alkalommal találkozik és napi 10 SMS-t vált.


Ez akkora kérés???



2015. szept. 29. 15:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
18%
Felszínes p_csa vagy és annyi. Nincs ezen mit ragozni.
2015. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem meg tobbeteknek csak faj az igazsag. Ha o ezt tudja nyujtani, akkor be lehet fogni.

A "kolyok" megnevezest meg mindenki hasznalja, bar en meg chipsz*roknak nevezem oket. :D semmi banto nincs benne

2015. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
35%

# 20: Nekem nőként nem az elvárásaid ütötték meg a szemem, hanem a stílus, ahogy kommunikálod!

Az elvárásaim nekem is hasonlóak voltak, kivéve, hogy engem úgy sem szabad megcsalni, hogy nem tudok róla, viszont nem zavart volna, ha a páromnak van "kölyke", mivel nekem is van. (Mondjuk ennek ellenére olyannal jöttem össze, akinek nincs még gyereke, viszont elfogadja az enyémet...)


De az az ellentmondást nem tűrő, pattogós stílus, amit képviselsz, az összes férfit elriasztja, aki a fenti kritériumoknak képes megfelelni. Pont őket! Érted az ellentmondást? Egy életképes, határozott férfi gyengéd nőt keres, olyasvalakit, aki jól kiegészíti az ő határozottságát. Határozott, ellentmondást nem tűrő nőt (vagy inkább pótanyát) az életképtelen férfiak keresnek! Rájuk pedig pont az jellemző, hogy anyucival élnek, minibálbéren tengődnek, kifogásokat keresnek a saját sikertelenségükre... Szóval ha eddig nem találtál a fentieknek megfelelő férfit (pedig vannak bőven), akkor a hiba a TE készülékedben van.

2015. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
9%
Hát, én nem járnék a kérdezővel. Nem azért, mert loser lennék, de nekem ne szabjon feltételeket egy nő, mielőtt még nem is ismer. És azután se.
2015. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
34%
Ezek alapdolgok lennének, teljesen jogos az elvárásod, viszont nőként én is azt tapasztalatom, hogy egyszerűen lehetetlen ilyet találni. 30 vagyok és kb. egy éve lett vége egy komoly kapcsolatomnak és eddig nem találtam olyan férfit, aki ugyanazt tudja nyújtani, mint én. Szóval én kezdek beletörődni, hogy sajna ez van.
2015. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
52%
Mert te sem jönnél össze olyan férfivel akinek nincs lakása. Akkor maradj egyedül, de az igényeidből véletlenül sem adjál lejjebb!
2015. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

26.-nak.


2. Legyen lakása. (Nem baj ha albérlet,csak tudja fizetni és ne a haverokkal vagy anyuékkal lakjon.)

2015. szept. 29. 18:05
 28/31 anonim ***** válasza:
77%

Esküszöm ennyi kisebbségi komplexusban szenvedő férfit, mint itt, nem találni sehol.

Hol írtam én, hogy kell saját lakás? Sehol, és a kérdező sem. Szerintem viszont elég egyértelmű, hogy egy felnőttől elvárható saját magát tartsa fenn.

2015. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
29%

28:


Tudsz olvasni?


"2. Legyen lakása. (Nem baj ha albérlet,csak tudja fizetni és ne a haverokkal vagy anyuékkal lakjon.)"


Vagy csak az értelmezés nem megy?

2015. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 X0X ***** válasza:
0%

Hát ha az alapvető önállóság az elvárása a kérdezőnek, akkor nincs baj. Persze ebben a korosztályban már elég kevés a független pasi ill. a gyermektelen. Értem én hogy nem akarod a másét nevelni, de nehéz találni olyat ebben a korban, akinek nincs és sajátot akarna.

Viszont azzal egyetértek a többiekkel, hogy a stílusod borzolja az idegeket. Tisztára érzéketlennek, karrieristának, felületesnek tűnsz.... És persze görcsösnek. Mármint olyannak, aki most ráébredt hogy valamiről le van maradva és sebtiben kapálózik....

És egy férfi nem karrierista, "görcsös", "uralkodni vágyó" nőt keres, hanem érzékeny, céltudatos, empatikus, érzéki, értelmes,kompromisszumra képes nőt. Aki bár tudja mit akar, de mégis FÉRFInak nézi a férfit.

2015. szept. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!