Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról a kiskorúakról, akik 18 éves kor alatt szülnek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írj!
2010. márc. 17. 11:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem felelőtlenség ilyen fiatalon szexelni. Én 18L vagyok, de még szűz, és terveim szerint az is maradok még. Nem érzem, hogy itt lenne az ideje, de szerintem 18 alatt alapból nem kéne, hiába mondják/hiszik magukról hogy Ők bizony elég érettek. Hát nem.
2010. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
egs. 21L
2010. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:

Hát én is szűz vagyok még.:) Bár mégcsak 15 vagyok.Én se tervezem,hogy elveszítem.Nem érzek semmi késztetést arra,hogy megtörténjen...Habár mások csinálják körülöttem,de hadd csinálják.

Ha már odakerülnek,akkor legalább védekezzenek már...

2010. márc. 17. 12:34
 24/62 A kérdező kommentje:

Van egy könyv,amit olvastam...A kabuli szépségszalon a címe-az író most nem jut eszembe...

Milyen lenne,ha itt is az lenne,mint ott?

2010. márc. 17. 12:36
 25/62 anonim ***** válasza:
78%
Képzeljétek én 18 éves vagyok és terhes! És nem azért mert felelötlen módon nem védekeztünk! Ugyanis 2 éve fogamzásgátlót szedek igy nem is jutott volna eszembe h terhes vagyok! a 2. hónapban tudtam meg h terhes vagyok a mensim rendszeresen megjött gondolom a gyógyszer végett! Csak abból gondoltam h terhes lehetek h kb. minden regel hánytam és ugy keltem föl az ágyból h "uristen de szédülök" csináltam egy tesztet és poz. lett! a barátom(24 éves) is és anuymék is mellettem állnak! Az meg nem is volt kérdés h megtartom-e vagy sem! Igen! jah és sem én sem a családom sem a barátom nem cigány!
2010. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:

Te már 18 éves vagy,felnőtt...De vannak akik 12-13-15-stb. évesen lesznek terhesek...:S Amikor a kérdést feltettem,akkor rájuk gondoltam.

Amúgy írtam is,hogy védekezhetsz,de becsúszhat...

Én nem nézem le ezeket a lányokat...Se semmi.

Van egy fiú,aki 8.-ba évfolyamtársam volt és nemrég született a kisfia...Ő cigány,meg a barátnője is..Na de mindegy.

Csak vannak olyan szülők is ,akik nem állnak ilyenkor a gyerekük mellé,hanem eltaszítják.:S

Gratulálok a babázho!:)

2010. márc. 17. 12:45
 27/62 A kérdező kommentje:
babához*
2010. márc. 17. 12:46
 28/62 anonim ***** válasza:
köszönöm :) amugy meg én sem nézel le egyáltalán azokat akik akkor szülnek!
2010. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
:)
2010. márc. 17. 12:53
 30/62 anonim ***** válasza:
én nem nézem le őket, csak csendben gondolom magamban, hogy sok eszük nincsen nekik. dehát ugye annyival gazdálkodik mindenki, amennyit a jóisten adott...inkább az ő anyukájuknak gratulálnék a neveléséhez, hogy a kamasz lányának keféltetni magát van esze, de védekezni, arra már nincs...
2010. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!