Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról a kiskorúakról, akik 18 éves kor alatt szülnek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írj!
2010. márc. 17. 11:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
ja, 28/N
2010. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
18 évesen már papiron felnőtt ember vagy. Mondjuk én is annyi vagyok, de lélekben max 12, és eszembe sincs még dugni xD De ha fogamzásgátló mellett csúszott be, azaz nem "jaj gumi nélkül bedugta de nem ment el lehetek terhes" úton történt a dolog, téged nem tudlak ezért megvetni vagy lenézni... Sőt, becsülöm, hogy megtartod, és nem gyilkolod meg, vagy adod örökbe, hanem ha már így adódott, becsülettel felneveled.
2010. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
Hát igen...A gyerek a szülőt minősíti...ezt szokták mondani...
2010. márc. 17. 13:07
 34/62 anonim ***** válasza:
13:01 vagyok, én egyébként 24 évesen szültem a lányom, akkor volt már férjem, házunk, biztos anyagiak, minden ami kellett, és egy tündéri, segítőkész anyósom, akinek hála nem ért véget az életem a gyerek születésével. szerintem nem maradtam le semmiről...19 évesen, még fősulis koromban velem is előfordult, hogy kiszakadt a gumi. úgy rohantam az éjszakai ügyeletes gyógyszertárba esemény utániért, mint aki az életéért fut...szerencsére rendes patikus volt, kiadta, a receptet csak hétfőn vittem be neki (ez péntek éjjel volt). tudtam, hogy terhes lehetek, és azt is, hogy engem is a szüleim tartanak el, még 2,5 év vissza van a suliból, minek szülnék még magam mellé még egy gyereket? szóval ehhez kell az agy, a keféléshez elég egy f@sz meg egy pin@.
2010. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

Nem úgy vettem észre,mintha ott lenne...:D Fogamzásgátlásra gondoltak.:) Szóval nem hülye...

:)

2010. márc. 17. 13:08
 36/62 A kérdező kommentje:

anyának is volt férje,stb.1 évre rá születtem,hogy ők összeházasodtak.

Neked van eszed,csak nem mindenkinek van...Ez a baj...És akkor tudod,nem gondolkodnak és aztán arra eszmél,hogy "hopp már pár hét/hónap és szülni fogok.."

2010. márc. 17. 13:12
 37/62 anonim ***** válasza:
13:07 vagyok, nem konkrétan a másik válaszolóra gondoltam, hanem általánosságban. ő vagy nagyon peches (annyira pici a hibaszázalék), vagy nem jól szedte a gyógyszert.
2010. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:

Értem.:)

Lehet...Ezt mi megtudni már nem fojuk.

2010. márc. 17. 13:15
 39/62 A kérdező kommentje:
fogjuk*
2010. márc. 17. 13:16
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát szerintem 18 alatt ne szüljön senki. 18 éves kor felett viszont, ha mindene megvan, akkor semmi akadálya. Én azt mondom, hogy huszonévesen a legjobb szülni, anyu is huszonévesen szült engem, nagyon jó a kapcsolatunk :) 18 alatt viszont még gyerek az ember, és tényleg nem tudja, hogy mit vállal. Bár tény, hogy ha már elvállalja, hogy nem megy abortuszra, hanem megszüli akkor valahogy meg fogja tudni oldani, de akkoris tönkreteszi vele a saját fiatalságát és hatalmas terhet ró a családjára. Régen azért tényleg más volt ez, de jelenleg nem tartom helyesnek, ha valaki 18 alatt szül.
2010. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!