Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról a kiskorúakról, akik 18 éves kor alatt szülnek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írj!
2010. márc. 17. 11:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:

Sajnálom,hogy ezt át kellett élned...:S

Én nem ítélem el az olyan embereket,akiknek már volt abortuszuk.Valami oka van annak,hogy nem tartotta meg...

A te esetedben pedig szükséges volt.

Anyukádra ne haragudj,mert szerinte az abortusz volt a megoldás.Szerintem úgy gondolta,hogy ez így jobb lesz neked,ne cseszd el az életed...

Az én anyám se állna mellém...Nem vagyunk valami jó kapcsolatban.:S

2010. márc. 18. 11:32
 52/62 anonim válasza:
Az abortuszos lány vagyok...Pedig ez nem jó..A szülőnek nincs joga elvenni a babát a gyerekétől szerintem....:S Hiába elvileg nem a szülő dönt akkora nyomása van rád,hogy az esetek 99%-ába úgyis az lesz amit ő mondd.Mondjuk nálam nem azért lett elvetetve mert ő mondta,úgyhogy én ahhoz az 1%-hoz tartozok aki a végletekig harcolt a babáért,viszont azt már nem engedhettem meg magamnak,hogy egy fogyatékos vagy akármilyen beteg gyereket szülök meg...Viszont anyukámba hatalmasat csalódtam,és az egészbe az egyetlen pozitívum az,ha nekem lányom lesz és terhes lesz és betöltötte a 14-et és megszeretné tartani a babát,mondom a legkevesebb lenne,hogy mindenbe támogatnám.
2010. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim válasza:
szüljek meg*
2010. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:

13:33-as, inkább azt a következtetést kellene levonnod, hogy: úgy nevelem majd a lányom, hogy NE legyen terhes 18 éves kora előtt...


28/N egy 4 éves kislány anyuja.

2010. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim válasza:

13:47

Ugyanmár...Biztos nem fogom apácának nevelni,hogy 18alatt senkivel ne feküdjön le..Ha megmár lefekszik,akár terhes is lehet.A legbiztonságosabb védekezések mellett is estek teherbe,vagy maradt meg a baba ( fogamzásgátló,72órás tabi... )

2010. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy ne feküdjenek le, én is csak majdnem 17 voltam mikor először szexeltem. azt, hogy 14 évesen az első pasinak nem adtam oda magam, az nem apácaság, hanem TARTÁS-nak hívják. és igen, vdekezés mellett is teherbe lehet esni, de nem olyan gyakori ám az, ha megfelelően védekeznek. én pl. 16 éves koromtól szedtem a tabit, és jé, nem lettem terhes...addig meg bőven ráér a szexszel szerintem mindenki. nem marad le smmiről, sőt, sokkal jobb lesz. pl. nem lesz 20 éves korára kiélt ribi, túl 4 abortuszon, vagy egy kis gyerekkel...
2010. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim válasza:

16:14

Akkor te is terhes lehettél volna akár....

Innentől azt írsz amit akarsz,mert egyik szavaddal ütöd a másikat

2010. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
nem, nem lehettem volna terhes, mert normálisan szedtem a gyógyszert.így biológiailag lehetetlen teherbe esni. ha inkább a bioszon figyeltél volna, tuddnád...a hibaszázalék az, amikor pl. hasmenésed van, és kimegy a gyógyszer. vagy elfelejted bevenni. na, ilyenkor nem volt szex, és kész.
2010. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim válasza:

Igen?És ha valakinek mondjuk elszakad az óvszer,és bevesz a csaj esemény utánit,és terhes marad?:)


Csakmert a kórházba velem szembe fekvő 30+-os nő ezért jött abortuszra:)))


Ne legyél olyan okos légyszi ha azt se tudod miről beszélek.:)


Ésmostmár télleg nemérdekelsz:D

2010. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

persze, én nem tudom miről beszélek, ja :) aki 28 éves vagyok, férjezett, és ovis lányom van...bezzeg egy 14 évesen teherbeeső tini, az aztán marha okos...nemár :P az óvszer nem 100%, ezt mindenki tudja, azért van a tabi. amíg meg valakinek azt még fel semírják, annyira gyerek, az a szexhez is gyerek. ennyi a véleményem. és még mindig nem bántam meg, hogy nem keféltettem magam nyolcadikban :) tudod, ez az egyik módja, hogy ne tartsanak a fiúk ribancnak. persze nem a szemedbe mondják...


ja, és az én lányom sem lez ilyen 10 év múlva, az tuti, mert rendes nevelést kap, és megválogatom a társaságát, ahogy anyu is megválogatta anno az enyémet :) erről meg ennyit.

2010. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!