Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyikünknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikünknek van igaza?

Figyelt kérdés

[link]


A párom elkezdte nézni a cikkben szereplő sorozatot, és elkezdett nekem mesélni róla (hogy ártatlanul zárták be a palit 18 évre stb), már épp megsajnáltam volna, de ekkor ráakadtam a fönti cikkre, amiben ez áll:


"Avery nem volt makulátlan előéletű, kisebb ügyek miatt büntették (18 évesen a haverjaival betört egy kocsmába sörért, 20 évesen pedig egy tűzrakásba hajította a macskáját)"


Ez volt az a pont, ahonnan nem érdekelt, hogy a későbbi életében tökéletesen makulátlanul élt-e, számomra ez megbocsáthatatlan bűn, hogy megölt egy állatot. Erre a párom elkezdett szidni, hogy miért ítélkezek, mikor nem is ismerem a körülményeket, mert hogy a pasi igenis megbánta, hogy megölte a macskát stb.. de azzal, hogy megbánta nem teszi jóvá. A párom meg csak erősködött, hogy úgy ítélkezek, hogy nem is ismerem a körülményeket, még csak a sorozatot se láttam, fogalmam sincs hogy történt, de én azt mondtam neki, hogy teljesen lényegtelenek a körülmények, mert számomra semmilyen körülmény nem enyhítené azt, hogy megölt egy állatot. Ő meg konkrétan lehülyézett emiatt.


2016. jan. 10. 17:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat is.


#8 Én is pont ezt gondolom, aki képes egy védtelen állatot bántani annak nincs lelke. S egyesek szemében ez nem akkora nagy bűn, mintha emberrel tette volna, de számomra legalább akkora.


#9 Csak a tisztánlátás végett: én vagyok a barátnő. Igen igaz, inkább úgy értettem, hogy nem a sorozaton van a hangsúly, hogy ki látta ki nem, meg mi volt benne, mert attól, hogy valaki megnézi, még nem biztos, hogy többet tud arról, mi történt valójában. Inkább magán a tényen volt hangsúly, hogy tényleg számítanak-e egy ilyen esetben a körülmények. Pl ha valaki úgy gondolja, hogy igen számít neki a körülmény, az nem tudom mit lépne, ha a saját állatával tenne ilyet valaki. Akkor már kétlem, hogy elnéző lenne, és érdekelnék a körülmények.

2016. jan. 10. 19:40
 12/13 anonim ***** válasza:

Innentől fogva engem sem érdekelne a későbbi történet. Mindkét állatkám (1 kutya és 1 macska) mentett kis nyomi, akiknek bizalmi problémái voltak már a kezdetekkor. Ha elkapom egyszer azt, aki ezt tette velük, nem leszek túl nőies, és arbaköpöm.

Örülök, hogy vannak olyanok, mint te kérdező! Én is sokszor megkapom, hogy mit pattogok.... Mondjuk azokkal már nem is beszélek, számomra ez egyenértékű egy szegénységi bizonyítvánnyal.

18/L

2016. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 Köszönöm szépen :) én is örülök, hogy vannak még, akik hasonlóan gondolkoznak. Szegény állatkák, a szívem szakad meg értük :( de legalább most már szerető gazdihoz kerültek, jobb helyen nem is lehetnének :)
2016. jan. 10. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!