Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyagi haszonleső nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyagi haszonleső nőket hogy tudom távol tartani magamtól? Hogy ne a pénzre utazzanak hanem mint ember ismerjenek meg.

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 13:34
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Az leszek legalábbis próbálok ,és remélhetőleg célt érek:)
2016. febr. 27. 15:30
 22/33 anonim ***** válasza:

Ugy legyen :)

Remelem en is...

2016. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
#10: Szép arány. Háromból kettő ribаnc.
2016. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod átlátni rajtuk.
2016. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Bence_ ***** válasza:

Ha azt érzed, hogy jó Megéri vele lenni akkor legyél.

Biztos, hogy számít egy nőnél az, hogy tehetős vagy. Biztonságot, utód életben maradását jelenti neki.

2016. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Kb azzal elásnád magad előttem, ha vásárolni akarnál vinni. Így csak az a pasi gondolkodik aki pénzzel nyűgözi le a csajokat.

Amúgy a kérdés kb. óvodás szint. Ha nem akarod, hogy a haszonlesők találjanak be, ne mutasd, hogy pénzed van. Nem kell drága étterembe menni. Kávé, séta, bazárnézés esetleg mozi vagy színház úgy, hogy mindenki a magáét állja.

2016. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Rendben oviskám megfogadom tanácsaidat egy jó vidéki búcsú lesz a következő randim célpontja ,és hogy mindenki a maga cekkét állja ezzel a válaszoddal ráraktad az íre a pontot.Teljesen frankó :)
2016. febr. 27. 18:30
 28/33 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a logikus válasz minek kérdezel?

A vidéki búcsú jó program és én eddig minden randimon a magam részét álltam. Mindjárt bocsánatot kérek érte. Jó diplomám és jó állásom van, különkasszán vagyunk párommal én nem tudom elképzelni, hogy más fizesse a ruháim vagy a kozmetikumaimat. Érdekes, hogy neked ez óvodás szint, holott egy egyszerű kérdést se tudsz megválaszolni.

2016. febr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Mindenki magából indul ki,nem értem ha nem tetszik minek írsz ide.És kit érdekel a car..os diplomát biztos valahova bec..optad magad.Dehogyisnem tudok válaszolni csaj sokaknak fáj az igazság.
2016. febr. 29. 22:00
 30/33 A kérdező kommentje:
Ja és ki kérdezett én csak egy választ adtam.Látom szövegértelmezési problémáid is vannak,nem tudom milyen diplomás lehetsz de biztos sokat térdeltél érte:)
2016. febr. 29. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!