Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyagi haszonleső nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyagi haszonleső nőket hogy tudom távol tartani magamtól? Hogy ne a pénzre utazzanak hanem mint ember ismerjenek meg.

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 13:34
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem, de rólad sokat elmond, hogy szerinted egy nő így szerzhet diplomát. Öngól.
2016. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt az embert kell megismerniük, aki szerint egy nő normális diplomát csak térdelve szerezhet? És azt, aki rögtön arroganciával reagál, ha nem tetszik neki mások válasza?


Amúgy én sem értem, hogy az ismerkedés elején minek akarsz te vásárolgatni menni? Meg akarod venni a nőt, vagy mi?

2016. ápr. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem értem hogy miért most reagálsz erre a kérdésre ,jó sokat görgethettél.Egyébként igen a mai nőket meg kell venni máshogy nem megy a bicaj,én árucikként tekintek rájuk.
2016. ápr. 28. 22:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!