Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan fiúról, aki erőlteti, hogy a barátnője szájába élvezhessen, és amikor a barátnője megmondja, hogy rossz íze van a spermának és nem akarja, akkor megsértődik, hogy hogy mondhat ilyet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 17:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
80-as vagyok: Amelyik nő azt mondja, hogy a puncijából semmi nem jön, főleg, ha elcsattan, akkor kiszáradhatott...és vajon a férfiak mit szólnának ehhez? Tuti, hogy van íze is, főleg, ha az ember lánya begerjed és pocsolya van a bugyiban. A pasik sem részletezik, hogy mennyire undorító, elég lenne azt mondani, hogy bocsi, de nekem nagyon nem jön be. Kész. Arról azért alapjaiban senki nem tehet, hogy a hormonjai hogyan dolgoznak. Különben számomra megdöbbentő, hogy a szabad nemzedék mennyire régimódian gondolkodik dolgokról. Az orális szex nem új találmány és szerintem az tartja megalázónak - és amúgy magát az egész szexszel kapcsolatos "mizériát", akinek nem sikerül élvezni azt, ahogyan kell. Fel nem foghatom, hogy egy olyan fantasztikus élmény megélése után, mint amit orgazmus közben érez az ember, ne akarna valaki még többet belőle. Fura. 33/ nő
2016. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 A kérdező kommentje:
Ja, csak amikor a csaj elélvez, a srácnak nem lövell egy nagy adag cuccot a szájába. Tehát max a nyelve ér hozzá, ennyit meg a lányok is elviselnek vagy szeretik.
2016. márc. 5. 14:35
 93/94 anonim ***** válasza:
Kérdező, lány létedre nem ismered a tested... a lányok is tudnak "lövelni". Tapasztalat. 25/L
2016. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 A kérdező kommentje:
Én még nem spricceltem :D De ez nem olyan általános jelenség mint a férfiak elélvezése...
2016. márc. 5. 21:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!