Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan fiúról, aki erőlteti, hogy a barátnője szájába élvezhessen, és amikor a barátnője megmondja, hogy rossz íze van a spermának és nem akarja, akkor megsértődik, hogy hogy mondhat ilyet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 17:01
 81/94 anonim ***** válasza:
)akkor azt fogadja el. Ha érdemes a kapcsolatba fektetni és el tudja fogadni, hogy a csaja nem akarja, de nem bánja, akkor ez van. Ha elvárja, keressen mást.
2016. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
100%
Életem első komoly pasija folyton erőltette az orális témát, de 8 hónap alatt kétszer kaptam viszonzást tőle. No comment. Soha nem mondta, hogy szeretné vagy, hogy jól csinálom, egyszerűen fogta a fejem és irányítottan megmutatta hol van a helyem. Szerettem, hiába. Megtettem. Gondoltam, bennem a hiba, hogy se a szaga, se az íze nem jött be. Azért igenis való volt nekem a répa, szerintem nem függ össze, mert a szex számomra tovább ér az orális részen. A lényeg, hogy úgy elvette a kedvemet az egésztől, hogy a következő barátomnál hiába erőltettem magamam, kívántam is volna, mégis másfél évig nem tudtam magam rávenni. Azután egyszercsak önszántamból nekiálltam, de keményen aggódtam, mi lesz. Azóta persze imádom. Van amikor lenyelem, van amikor nincs kedvem. Van amikor nem undi, van amikor durva, de én még olyat nem hallottam, hogy v.kinek kifejezetten ízlik. Amikor rákérdeztem a páromnál a témára, azt mondta, hogy érezte, hogy nem akarom, ezért nem is erőltette. Bánta, hogy kimaradt, de úgy volt vele, ha majd akarom, akkor jó. Na, hozzá is mentem és abba sem hagyjuk a fagyizást:)
2016. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 A kérdező kommentje:

Feljövök délelőtt az oldalra, és mit látok? :D 81 komment :D Rekord a kérdéseim között :P

Nos, az exemről volt szó, ő erőltette, és igaz, nem csak ezt. Csak gondoltam felteszem a kérdést, mert szerintem bunkóság.

Kikönyörögte egy akkor 17 éves lánytól, hogy próbálja ki a lenyelést. Kipróbáltam, nem tetszett. Aztán erőltette tovább, mondta havonta 1x hogy már rég volt csináljam újra... Amikor meg mondtam hogy nem mert rossz íze van, megsértődött. Tehát nem vagyok/voltam prűd szűzlány, csak nem szeretem azt a sós-keserű ízt. És nem, nem kívánja egy lány alapesetben a spermáját a szerelmének. A testét kívánja, amibe nem tartozik a sperma. Én orálozok, de ha szól a srác hogy mindjárt elélvez, átváltok kézre. A számba/arcomra nem élvezhet, a mellemre ha akar akkor nyugodtan.

És tényleg nem könnyű otthagyni valakit, akit szeretsz. Mondjuk én már szakítottam vele, de nem emiatt. :D

Mindenkinek más a jó, nem beteg az, aki le akarja nyelni, de az sem prűd és asszex, aki nem.

Elvárni egy lánytól meg elég bunkóság. Ha orál nélkül nem szeretne egy pasi kapcsolatot, azt még úgy-ahogy megértem, de a lenyelést nem lehet elvárni! Akkor sem, ha eddig 10 nő élvezte és szerette az ízét és az állagát.

A nyalás meg más. Írták is, hogy akkor nem kell semmit lenyelni, nem kerül a szádba egy adag cucc.

A seggnyalást meg én is visszataszítónak tartom :D De ha valaki akarja, csinálja, én nem engedném és nem csinálnám.

Lányok, óvakodjatok az exem típusú emberektől! Fiúk, ne legyetek exem típusú emberek!

2016. márc. 4. 11:07
 84/94 anonim ***** válasza:
0%

A folytonos erőltetésnek én sem láttam értelmét.

Azért voltam agresszívabb a válaszomban mert felidegesített ahogy elkezdték kövezni a srácot, mintha tényleg olyan extrém durva dologra vágyna.

Aztán amikor jöttek a "megalázza a lányt az orális szexszel" dologgal, na akkor borult ki a bili.

2016. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 A kérdező kommentje:

Nem olyan extrém dolog ez, az erőltetéssel volt mindenkinek baja, de gondolom azzal neked is.

Van akinek megalázó az orál, ezt én sem értem, de tényleg nem mindenki szereti. Van aki imádja viszont, keress olyat! :D

2016. márc. 4. 11:38
 86/94 anonim ***** válasza:
95%

@Jaguar


"Amúgy sem kell ízlelgetnie, belemegy a szájába és nyel egy nagyot. Nem tudom mi lenne ilyen finnyás, hisztis emberekkel a háborúban vagy éhezéskor..."


Ne haragudj. De ilyen hozzászólástól tényleg magalázó egy lány számára és ez erőltetés. Tényleg nem egy lánytól halottam már ezt. Biztosan nem egy közegben mozgunk. De beszélhetnék a páromról neki milyen problémái voltak az élete során, utána az ilyen embereken, mint te eléggé elgondolkoznának.

2016. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, ezen húzták fel magukat a többiek, hogy így beszéltél a lányokról, meg hogy elvárod hogy megcsinálják, és aki nem kívánja a spermát, az prűd... Ha nem így fogalmazol senki nem támad meg :)
2016. márc. 4. 13:20
 88/94 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, ha a srácnak annyira fontos lenne a párja ilyen esetben, akkor utánaolvasna a dolognak, rengeteg cikk van arról, hogy ha X meg Y ételt eszel, akkor mennyivel jobb íze lesz a dolognak.

Hogy ebből mennyi igaz, azt nem tudom, de 1. ha a srácnak fontos a párja 2. ha a lánynak csak az ízzel van gondja, akkor megéri kísérletezni.

Ha meg még mindig nem jön be, akkor illik elfogadni az érveket, mert megpróbáltak mindketten alkalmazkodni, nem működött - az szerintem egy teljesen jó kompromisszum, amit a kérdező írt, hogy átvált kézre a végén.


Exem roppant felvilágosultnak gondolta magát szex terén, nála kb. nem lehetett nemet mondani, mert hát ő tudja, hogy nekem is jó lesz. Orálnál elvárta a mélytorkozást, alap volt az is, hogy le kell nyelni. Én többnyire megtettem, mert hát szeretem és a kedvéért. Nyilván nincs a cuccnak kétszer egyforma íze, nekem pl. volt olyan, hogy hányingerem lett tőle, volt, hogy gond nélkül megtettem. De ő is az a fajta volt, hogy férfiassága elleni támadásnak élte meg, ha nemet mondtam.

Az oráltól nem undorodtam meg, de máig jobban szeretem inkább előjátékként, utána fejezzük be "rendesen". Mondjuk, ha csak orál van, akkor inkább lenyelem, minthogy utána kezet mossak, ágyat törölgetni, stb... :D A mostani párom eleinte kérni se merte az orált, mikor magamtól(!) vállalkoztam rá, azóta kéri magától is. Volt, hogy elélvezett tőle, akkor még ő kért bocsánatot, mert nem akarja, hogy megalázónak érezzem.

És itt az igazi különbség a férfiak között. Magamtól vállalkozom rá, hogy örömet szerezzek, vagy elvárja, mert ez alap. Nagyon nem mindegy.

2016. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
0%

Én amúgy még csak nem is szeretem az orált, de úgy vagyok vele, hogy ha már egy lány belekezd akkor fejezze is be normálisan.

Ez pont olyan mintha egy férfi elkezdené a nyelve hegyével nyalogatni kicsit a barátnője csiklóját, de aztán befejezi merthogy fúj, nem szeretem a punci ízét meg ne menjen a számba, stb...


Mindenesetre elkeserítő lett az oldal színvonala és ez abszolút meglátszik minden kérdésen, minden válaszon és minden pontozáson (pláne ennél a kérdésnél).

Írhatnék én akármit, a sok ... reflexből nyomja a pirosat, el sem olvassa.

Írják itt a nyavalygós, nőket szidó kérdéseiket naphosszat a "normális férfiak...", válaszaikban pedig ugyanez tükröződik.

Mellesleg nem tudom ki jött egyből a pisis meg kakis dolgokkal 61%-os.

Érdekes, hogy egy magát normális és intelligens férfinak valló valaki aki válaszaival folyamatosan a másikat próbálja alázni egyből ilyenre asszociál...


De mondom, inkább nem írok semmit mert a sok lepontozóművész csak kapva kap az alkalmon.

Ilyenkor nagyon kíváncsi lennék, hogy ugyanezek az emberek vajon élőben is ennyire "tökösek"-e mint amikor ott verik a nyálukat, de kétlem...

2016. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 A kérdező kommentje:

De ez nem ugyanaz... Én nem hagyom abba az orált az íze miatt, hanem csak a végén, a sperma íze miatt. Mellesleg exem utálta az ananászt, szóval javítani se tudtunk volna rajta :D (oké tudom nem csak az ananásztól lesz édes)

Szóval, a nyalás nem jár olyan "következményekkel", hogy a szájba kerül valami, amit le kell nyelni. Tehát nem ugyanaz!

2016. márc. 4. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!