Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan fiúról, aki erőlteti, hogy a barátnője szájába élvezhessen, és amikor a barátnője megmondja, hogy rossz íze van a spermának és nem akarja, akkor megsértődik, hogy hogy mondhat ilyet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 17:01
 21/94 anonim ***** válasza:
2%

"pont hogy a férfiak azok akik hajlamosak csak a saját kielégülésükkel törődni"


akkor miért van az, hogy a legtöbb pasi kinyalja a barátnőjét, de fordítva a csaj azt mondja, hogy bocsi szivem nem sz*plak le, mert ez megalázó meg fújj...? Vagy a nyalást is csak úgy elviseled, had élvezkedjen a pasi?

2016. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
91%

És ezt a statisztikát honnan veszed? Szerintem a legtöbb pasinak még ma is a béka s*gge alatt van a szexuális kultúrája és annyiból áll nekik a szex, hogy beteszik, kihúzzák, aztán ha a lány nem ment el közben valami csoda folytán akkor így járt, a pasi megy elszív egy cigit vagy a fal felé fordul és horkol, esetleg még az előfordul, hogy a kapcsolat elején kicsit töri magát. Elég ha szétnézel ebben a kategóriábam ijesztően sok nő számol be erről a jelenségről.


Ja és ki mondta, hogy nyalni kötelező? Ha nem tetszik, akkor ne csinálja, nincs kényszerítve rá. Amúgy meg nyaláskor a kedves férfi nem kap egy jó adagot a szájába amit aztán meg kell ennie, szóval van egy kis különbség a két folyamat között, azt pedig sehol sem olvastam, hogy a kérdező orálozni sem akar (ami ugye = a nyalással), csak lenyelni nem szeretné.

2016. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
3%

Leírom mégegyszer, nem a kérdezőről beszéltem, hanem a sok válaszról, ami elítéli az orális szexet.


Én nem tudom, lehet, hogy én vagyok túl nyitott, nem tartom magam jobb nőnek senkinél, ne értsetek félre, de mi az, hogy a pasi nem elégít ki egy nőt?

Én tisztában vagyok azzal, amit szeretek, ezt elmondom, megmutatom, megbeszélem a párommal és sosem volt olyan gondom, hogy magamnak kellett befejezni...


A mostani barátommal egy éve vagyunk együtt, fél éve együtt lakunk, mikor nem dolgozik van, hogy napi háromszor szexelünk és nem hogy csökkent volna a színvonal, hanem egyre jobb neki is és nekem is.

2016. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Mióta keverendő össze a prűdség a nemkívánommal?


Ha egyszer nincs valakinek gyomra lenyelni az a srermát,akkor nem fogja.

Megfogni és megenni valamit az NEM UGYANAZ!

Ki mondta,hogy undorodnak/unk az orális szextől?!

2016. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
100%

83%-os: Hát ne haragudj, de ha én valamitől undorodok azt nem teszem meg még a párom kedvéért sem.

Nem szeretem az orális szexet, se azt, ha nyalnak, se azt, ha én csinálom. Ez van. Néha rám jön és akkor csinálom a páromnak. Ez a lényege, ha kívánom én is. Azért nem fogom őt szájjal kielégíteni, hogy ne hagyjon el!

A másik dolog, amit utálok az az anális szexre való kényszerítés. Undorodok tőle, prűd lennék? Engednem kéne, hogy ne csaljon meg?


Kérdező: Szerintem hamarosan reptetned kell a "madarat".

2016. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
24%

De az a gáz, hogy a kérdező is meg ti is erőltetésről meg kényszerítésről beszéltek. Ha valóban kényszerítenek jelentsd fel a fenébe mert az bűncselekmény, az hogy megkérdezi egyszer-kétszer nem kényszerítés meg erőltetés. Mond meg hogy nem, ha szeret megérti.


Ha ezek után is erősködik netalán fenyeget, akkor küld el, na de, hogy erőlteti meg kényszeríti...


Ha sikerül ráderőltetnie valamit, akkor meg ne picsogjál, hogy sz*r volt... már ott kapcsolni kellett volna, hogy nincs benne elég tisztelet, mikor erőltette amit nem akarsz, de belementél önszántadból, akkor mire fel sírsz?

2016. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
0%
Plusz tegyük hozzá, hogy ha egy pasi azt mondaná, hogy rossz ízű a puncitok, nektek se esne valami jól.
2016. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
100%
És ha a pasi szereti, hogyha lehúgyozhat valakit és a lány ezt nem engedi, akkor engedni kéne? Ez körülbelül olyan dolog.
2016. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
100%
A lányt nyalni sem kötelező dolog. Ha a srác nem akarja akkor a párjának el kell fogadnia. Aki ezeket a dolgokat nem tudja elfogadni ne legyen az illetővel. Ennyit erről. De a párkapcsolat nem csak a szexről szól.. Ha valaki szerint igen akkor annak gratula!
2016. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod hogy egyszer kétszer kérte csupán? Lehet ez a vita tárgya hogy a lány nem akarja, a pasi meg erőlteti. Tudod ez a fogalom nem pont a fizikai erőltetésre vonatkozhat csak, hanem az unszolásra is, ami ugyan olyan rossz lehet neki.Ebben az esetben meg a srác a bunkó, mert ha világosan elmondta hogy nem, akkor mit erősködik tovább?
2016. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!