Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan fiúról, aki erőlteti, hogy a barátnője szájába élvezhessen, és amikor a barátnője megmondja, hogy rossz íze van a spermának és nem akarja, akkor megsértődik, hogy hogy mondhat ilyet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 17:01
 61/94 anonim ***** válasza:
96%

Nagy unalmamban végigolvastam a válaszokat, mert miért ne. Igazából már félúton rájöttem, hogy miért nem kellett volna. :D Teljesen lezsibbasztott.

Csak egy kérdésem van: mi a jó fenét nem lehet azon megérteni, hogy nem akarja lenyelni, mert nem szereti és számára ez taszító?


Prédikálnak itt egyesek arról, hogy már pedig a szexben mindenkinek mindent be kell vállalni, így élvezet, úgy élvezet, semmi nem kéne taszítson... Már miért is kéne, ha egyszer nem akarja? Kölcsönös! Kölcsönös élvezet! Abban mi az élvezet, ha a másikra erőlteted a saját akaratod? És ha a másiknak az az élvezet, hogy a szádba sz*rik, te eltűröd és megcsinálod? Ugyan már.

2016. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
2%

Csak egy mérhetetlenül ostoba ember tudja ebbe is azonnal belekeverni a homoszexualitást.

Tényleg megyek innen. Hihetetlenül nagy szellemi mélység vagytok. Látszik, hogy abszolút nem állunk egy szinten intelligencia terén.

Voltaképp fel sem fogjátok, miről beszéltek csak mint a prédikátorok, ontjátok a nagyvilágba saját álomvilágotokból következtetett fantazmagóriátokat.


Az ondó lenyelése témához pedig annyi hozzáfűznivalóm van, hogy eddig egyetlen lány akivel voltam sem ellenkezett ellene, sőt ők akarták mert szerették és élvezték. Egy egészséges szexuális intelligenciával rendelkező nő így áll hozzá.

Persze ti ezt honnan is tudnátok, ti még eltorzultabb képet festetek le magatokban az egészről.


Annyit tudok csak garantálni, hogy mellettetek soha nem fog kielégülni egyetlen nő sem szexuális téren mert érezni a szavaitokból, hogy nem csak nem élvezitek a szexet, hanem konkrétan megvetitek és lenézitek azokat akik élvezik, egy ösztönállatnak bélyegzitek...


Részemről ennyi. Várom a nullát megint.

2016. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
4%

Mellesleg az első válaszom első mondata: Mások az igények, nem illenek össze.

Igazából csak ennyi a lényeg.

2016. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
Egy intelligens ember nem akarja a másik végbelét nyalogatni példának okán, azért ez keményebb, mintha az ondót nyelnél le.. (Azt is te írtad...)
2016. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
96%

'Egy egészséges szexuális intelligenciával rendelkező nő így áll hozzá. '


Aha, tehát mindenki akinek más az ízlése, az h*lye... Ugyebár... Logikus... Te biztos ismered a több milliárdnyi nőt és jogodban áll meghatározni, hogy melyik viselkedés kötelező számukra ha magas szexuális intelligenciával akarnak rendelkezni...


De azt már érdekes mód nem teszed hozzá, hogy egészséges szexuális intelligenciával rendelkező férfi nem kényszeríti semmire a párját és nem erőltet dolgokat, mert akkor kiderülne, hogy nincs igazad és nem játszhatnád a kedvenc kis 'jaj szegény férfiak' nevezetű játékodat.

2016. márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
3%

Én élvezettel nyaltam ki eddig minden lány seggét is, épp úgy ahogy a punciját.

Egy intelligens ember ebbe nem lát többet mint ami és nem kezd el párhuzamokat vonni.


Ha ez nem tetszik... Inkább sürgősen menj el egy szexuálpszichológushoz és ezt komolyan javaslom.

Jobb is amúgy, hogy az ilyen "férfiakra" egyáltalán nem buknak a nők. Ismerlek már annyira 61%-os, hogy tudjam ki vagy...

Te rinyálsz itt egész nap arról, hogy miért nem kellene a nőknek az érzékeny pasik, válaszaidban meg a nőket szidod.

Úgyhogy nem kell itt most játszani a szentet.

2016. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
94%
Nem szidom a nőket a válaszaimba. :) A szexuálpszichológus viszont betegesnek találná amikről te beszélsz. Az a baj, hogy nem olvasod el, hogy én és a többiek mit is írnak.. Gondolom sokszor váltogatod a partnereidet, látszik. Majd 10-20 év múlva egyedül fogod találni magad magányosan..
2016. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
Remélem egyszer a lánynak hasmenése lesz mi közben a végbelét nyalogatod. :) Örömmel nyeld majd le!! :) Beteg állat vagy...
2016. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
11%

Pont arról van szó, hogy nem is kellene kényszerítenie.

Ha nem illenek össze akkor nem illenek össze. Nem tudom mit kell ekkora feneket keríteni a dolgoknak.


Én első sorban azon buktam ki, hogy mindenki elkezdte torkaszakadtából ócsárolni a fiút, miszerint "hogyan várhat el egyáltalán ilyen gusztustalan dolgot, fúj".


Szerintem te vagy beteg állat, hogy egyből ilyen dolgok jutnak eszedbe. Kezeltesd magad, komolyan!

2016. márc. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
95%
Ne mond már, hogy valaki azért nem illik össze, mert a másiknak az ondóját nem nyeli le..? Természetesen ha erőlteti a srác akkor ott kell hagyni az ilyen embert, mert nem érdemel meg egy lányt ilyen viselkedéssel. De ha nem erőlteti, csak egyszer meg kérdezi és a lány nemet mondd te azonnal ott hagyod? Gondolkozz már picit miket beszélsz.
2016. márc. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!