Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan fiúról, aki erőlteti, hogy a barátnője szájába élvezhessen, és amikor a barátnője megmondja, hogy rossz íze van a spermának és nem akarja, akkor megsértődik, hogy hogy mondhat ilyet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 17:01
 11/94 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embert hanyagolni kell.
2016. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
11%

Jajj már, jó a srácnak nem kellett volna megsértődnie, de a csaj mit picsog? A sperma sperma ízű, az ő p*ncija se vaníliafagyi... azt viszont gondolom élvezi, ha a srác kinyalja.


Nem kell ennyire kényesnek lenni, a szex egy állati, mocskos dolog ez a jó benne, akinek undorító a sperma az ne szexeljen.


Jó hogy nem szalvétával fogjátok a f**zt.


25/L (és nem vagyok r*bi, kiengyensúlyozott kapcsolatban élek)

2016. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó: A szex a szaporodás miatt van. (Más kérdés, hogy jó) A sperma meg nem a szájba való, hanem máshova. Ennyit erről. Szerintem egy lány számára megalázó, ha a szájába élveznek. Sok lány szerint még az is, ha szopik valakit. És ez teljesen érthető. Ha valaki ezt nem szereti akkor el kell fogadni, főleg, ha a barátnőd az.
2016. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
10%

Jó mondom, nem védem a srácot, ő is bunkó, de azért ez az álprűdség, hogy fújj sperma meg az megalázó...


Ezért van annyi hűtlen férfi, mert otthon még csak nem is hajlandóak a barátnők ezt azt kirpóbálni, mert fújj meg fáj meg nem oda való meg stb...


Lazábban kéne felfogni, meg úgy hogy a szex a másik félről is szól, nem csak a saját kielégülésedről.


Én rég rossznak tartom ha valaki szexben azt mondja, hogy fújj.. mert ételre is lehet azt mondani hogy kóstoltam nem ízlik, de ha valaki azt mondaná hogy szar a kaja akkor felpofoznám.

2016. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
80%
"Jó hogy nem szalvétával fogjátok a f**zt." :DDDD
2016. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
97%

18:50 pont hogy a férfiak azok akik hajlamosak csak a saját kielégülésükkel törődni. Erre tökéletes példa a kérdés maga. A fiú leszrja hogy a lánynak mi a jó, csak őt szpják le.

Elég téves elképzeléseid vannak a szexről. A szex mindkét félről szól, és az a lényege, hogy olyan dolgokat csinálnak ami mindkettőjüknek jó és tetszik. Komolyan gondoltad, hogy a feleknek kötelessége lenne olyan dolgokat csinálniuk ami fáj(???) nekik és undorítónak tartják, mert ezt így kell és akkor majd nem csalják meg őket?? Hol élsz te? Ha valaki nem akar valamit, arra általában nyomós oka van, és nem csak valami buta hiszti....

Ízlésről hallottál már? Mindenkié más, tudod.

2016. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

14. Az oké,ha valaki szereti az ilyesmit,de nem értem mit papolsz ilyesmiről.


Rendben van,ki kell,vagyis ha szeretnék mindketten próbáljanak ki dolgokat.

De a fiú ráerőletette.


Nem azon van a hangsúly,hogy "fújj meg fáj",amúgy meg ha fáj valami nem is kell erőltetni!!,hanem inkább a kényszerítés az,ami visszatetsző.


És írta is a kérdező,hogy nem azt mondta,hogy fujj,hanem rossz íze van a spermának!


Ezek a dolgok már hétköznapiak,de tényleg egyet értek az 13. válaszolóval. sperma tényleg nem a szájba való,ezt kéne elfogadni.

Oké,szíve dolga,ha valaki szereti lenyelni,de hogy rákényszeríti az egészet..

2016. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
2%

Nem azt mondtam hogy csinálja azt ami fáj meg neki undorító.


De itt a válaszolók úgy állítják be az orális szexet meg a testnedvek jelenlét3t, mintha azt a sátán maga küldte volna a földre, hogy szűzlányokat állítson a seregébe a prűdség elleni háborúban.


Jó, ne csináljátok.

De a kérdésem áll, hogy selyemkesztyűben fogjátok a párotok nemi szervét?


Én sok minden számotokra undorító dolgot megteszek a páromnak, ő is nekem, és azért mert minket az izgat és tölt el örömmel, ha látjuk/érezzük, hogy a másiknak jó. Nem véletlen, hogy az esetek 98%ban egyszerre van orgazmusunk.


Bár ehhez egy olyan partner is kell, aki tisztel, mert tisztelet nélkül nincs jó szex. A kérdésben lévő fiúnál ez hiányzik, a lánynál meg egy kis tűz, belevalóság.

2016. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
100%

Számunkra undorító dolog? Már ne haragudj, de nekünk mi közünk van a ti szexuális életetekhez?? xD

Olyan dolgokat megteszel-e ami SZÁMODRA undorító?? Nem hinném. Vagy lehet neked semmi sem undorító. Másoknak viszont igen. Egy kis empátia hiányzik belőled, hogy beleéld magad mások helyzetébe. Az, hogy nem mindenki olyan mint te, nem a prűdség jele. Csak 7 milliárd ember él a földön és nem lehet mindenki egyforma.

Itt te vagy az aki túlbonyolítja a dolgokat. A lány nem akarja lenyelni, mert nem tetszik neki. Pont, end of story. Csak te toldottál hozzá még mindenféle sztorit. Ennek semmi köze ahhoz, hogy mit hogy fogunk meg, vagy hogy milyen a viszonyunk a testnedvekhez vagy akármihez. Csupán arról volt szó, hogy az illető nem kívánja lenyelni. Amúgy meg a kéz és a száj mióta egyenlő dolgok? Megfogni és lenyelni valamit két baromira különböző dolog.

Amúgy meg amiket írsz, kiütik egymást. Ha valakit az izgat, hogy a párjának jó, akkor nem kér tőle olyat ami rossz neki. Logikus, nem?

2016. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
100%
12/14-es: Te nagyon eltévedtél, mert szó sincs arról, hogy nem akarja a csaj az orált a pasijának. De konkrétan tényleg vannak olyan pasik, akiknek annyira erős undorító a spermájuk, hogy nekem se volt gusztusom hozzá, pedig amúgy imádom. És nem, még a kedvéért sem teszem meg akkor. Gondolom azt az azért Te sem szereted, ha szinte a szádba sz...nak ?!
2016. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!