Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan fiúról, aki erőlteti, hogy a barátnője szájába élvezhessen, és amikor a barátnője megmondja, hogy rossz íze van a spermának és nem akarja, akkor megsértődik, hogy hogy mondhat ilyet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 17:01
 71/94 anonim ***** válasza:
63%

Nem analfabétizmus ez, pont hogy telibe találtam. A beteg az relatív. Én pedig nem foglak lebetegezni, nem azért mert nem ismerlek, csak ez a szó nem azt takarja amit valóban gondolok erről az egész folyamatról, ami nagyon nem egyedi, úgy terjed minden pillanatban hogy az valami elképesztő.

Nem prédikálásnak szántam a sorokat, csak tényleg ennyire kib*szott egyszerűen működsz. Az első számú szabály a kanbikáknál pedig, hogy mindig a saját szégyeneiket vetítik le a másikra, sablonba te vagy tucadik aki ugyanezekkel a szavakkal állít maga elé védőbástyát. Legyünk mind szüzek meg lúzerek, oké. Nem érdekel. Száz ezer ember jár fel ide (oké ezt nem lehet megsarcolni) a fórumra, de TE, mit ad isten, PONT TE vagy az egyetlen aki nem (volt vagy van) 40kg, aki nem pisilt be gyerekkorában a kiságyába, aki a f@rok-misztériumok lebeavatottabbjaika, Magyarország minden nője térdre borul előtted, mindenki más fórumozni megy, meg mikulásnak küldözget leveleket álmai nőjéről..

Figyelj, én komolyan nem vagyok egy nagy tömegű fazon, főleg nem kigyúrva. Nem is kerülök heti rendszerességgel más nők ágyába. Hol kedvelnek, hol megvetnek. Utóbbit egy párnál joggal is váltottam ki. De ha azt hiszed, hogy itt az emberek (engem is beleértve) jobban szenvednek az eltérő szexualitásaik miatt, akkor most pont hogy a te szavaidat pátyolgatná itt mindenki. Eléggé prédikálónak tűnik a dolog amit írok, de ez a gépelés természetéből van, rendszeresen olvasok én is itten felértékelt válaszokat amiknek a stílusain általában horkantani szoktam.

A lényeg hogy tudom hogy jól esik és nehéz leállni a fantáziálgatással meg vigyorgással, de ahogy te is én is meg mindenki más egyébként, teljesen anonimak vagyunk, és könnyen meglehet, hogy nem akarod látni miket művelnék azokban a kényszer bizonyítási helyzetekben, amit te itt művészien felvázoltál számunkra. Száz nő megalázása még csak tisztelete sem tesz betörhetetlenné.

2016. márc. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
ámen!
2016. márc. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:

Neeem, had legyen enyém a megtiszteltetés:

ISTEN ÁLDJON, HUNOK FARKA!

2016. márc. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
52%

Hát én lány vagyok és nem hat meg a mocskolódásod 61es. Nem tartom magam jobbra másnál, a párom se, nem is foglalkozunk más szexuális életével, van nekünk sajátunk.


A legviccesebbnek azt tartom, hogy 73 kommenten keresztül gyaluljuk itt egymást a kérdező meg sunyin hallgat :D

2016. márc. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
Statisztikailag 2 ember szerint jó dolog, ha erőltetsz valakit, hogy lenyelje az ondót. Az összes többi ezt ellenzi. Akkor statisztikailag ti álltok alul.. Nem igaz? ;) Matematika sosem hazudik.
2016. márc. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
haaaahahaha :D okcső
2016. márc. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
75%
Na, az "okcső" ből derült is ki, hogy milyen fiatal vagy.. Úgyhogy szerintem még párkapcsolatod sincsen.. Ráadásul még lány sem vagy szerintem .. De hát rendben van. :)
2016. márc. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
9%

de lány vagyok és képzeld 25 éves, sőt, éppen családot alapítani készülünk... most vesszük az első közös otthonunk :)


Az okcső csak azt kívánta kifejezni, mennyire bugyuta ez a vita, ami itt folyik, hiszen mind a két fél hajtja a maga igazát a kérdezőt meg valószínüleg épp sz*patja a bunkó pasija :D

2016. márc. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
Ondólenyeléssel nem lesz gyerek! Vigyázzatok hova megy!
2016. márc. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva: Azt gondolom, hogy nem nagyon érdekli máskor sem a barátnője véleménye, csak az fontos, amit ő akar. Csinálhatta volna úgyis, ha nagyon izgatta a téma, hogy előtte megbeszélik, plusz amikor érzi, hogy jön a cucc, akkor jelzi a szerencsétlen felé, hogy legyen ideje felfogni. Meg persze még utoljára meggondolhassa, hogy akarja-e. Ha pedig olyan kérdést teszek fel, amire van olyan válasz, amit nem szeretnék hallani ( - Na,kincsem? Hogy ízlett? ( Fú, basszus nem jött be, többet ne csináljuk!
2016. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!