Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan fiúról, aki erőlteti, hogy a barátnője szájába élvezhessen, és amikor a barátnője megmondja, hogy rossz íze van a spermának és nem akarja, akkor megsértődik, hogy hogy mondhat ilyet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 17:01
 51/94 anonim ***** válasza:
0%

"jó hogy nem már megkövezzük azt aki nem akarja lenyelni...

"

Azért a srácot nyugodtan lehetett kövezni mert vannak vágyai... :D

2016. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt sem értem, hogy miért jó a férfinak, ha a nő lenyeli?
2016. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
96%
Pont az a baj, hogy a csoportnak a szemében, akibe te is beletartozol, mindenki lúzer. Legalábbis addig, amíg ki nem fejezte szopatással a maga helyét a nagyvilágban. Nem érzed át a helyzet groteszkitását? Itt pont a legprimitívebb tartja magát a legnagyobbnak. Ezért nem csodálom hogy időtlen idők óta parazita kormányaink vannak. Álljatok már le a farokméregetéssel emberek. Az csak egy farok. Egy HÚSDARAB. B@sszameg.
2016. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy meg tanulj meg olvasni. Nem volt szó ide-oda élvezésről a kérdésben, csakis lenyelésről. Nem volt szó arról, hogy baj lenne az orális szexel, arról volt szó, hogy ERŐLTETI a férfi. Ha ez szerinted normális, akkor valóban nincs miről beszélnünk.
2016. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
95%

Olvasd a kérdést barátom.


"erölteti" "szájba élvezés" "rossz íze van a spermának" " a srác sértődik meg"


Mégis milyen ízűnek kell lenni az ondónak? Nutella ízű? Komolyan... Nem a szájba való az ondó, hanem lentre...

2016. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
96%
22:43 még egyszer mondom: tanulj meg olvasni! Nem azért kövezzük mert vannak vágyai (ó jaj szegényke, még a végén ő lesz itt az áldozat), hanem azért, mert egy bunkó ösztönállat, aki nem ért a NEMBŐL. A barátnője nem akarja, mert neki nem jó! Vagy elfogadja ezt, vagy keres mást, de nem erőlteti mint egy bunkó, kultúrálatlan paraszt!
2016. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
95%
Ez a srác aki ide írogat, az eléggé szellemileg visszamaradott és csak a szexuális vágy hajtja...Csak hát nem csak ez van az életben ...
2016. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
95%

Azért meg kell hagyni, hogy hálás vagyok a témáért, mert épp most értettem meg, pontosan melyik fajta férfi csoport és milyen okból eredendően gyűlölik a feminista nőket: mert azoknak nem csurog a nyáluk az istenember farkától, kvázi olyanok mint az eretnekek, tök szimpla az egész, én meg mindig túlbonyolítottam. Na meg ahogy a bohóc nézi bohócnak a másikat, hogy még csak öt szót sem olvasott tőle. Ha egyszer megdöglök én ide vissza nem térek, amúgy is eléggé tág ez az univerzum. Most pedig mindenki mondjon egy áment, és ne felejtsetek el heti három áldozatot mutatni ezeknek a Fallosz-hírnököknek.


Ui: a látens-homokosság témáját direkt nem pedzgettem fel, átkozottul nincs most gusztusom hozzá, de én mondom ha ez így megy tovább, tényleg nem lesznek emberek a Földön, csak állatok

2016. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
3%

Istenem, ennyi bölcselkedő prédikátort.

Univerzumról meg világvégéről beszélnek egy ilyen kérdésnél is. :DD Komolyan, nem érzitek szánalmasnak magatokat? Jöttök itt az empátiátokkal, kedvességetekkel, odaadásotokkal és a többi hülyeségetekkel és próbáltok olyan dolgokhoz hozzászólni aminél látszik, hogy semmi intelligencia nem szorult belétek a téma iránt.


Mintha egy analfabéta hirdetné, hogy a könyvek mekkora bűnt és rontást képviselnek, pont olyanok vagyok...

Lefogadom, hogy egyikőtök sem szexelt még soha, nem is akar igazából és még ti neveztek betegnek másokat, ti aki szerint egy szerelmes ember megalázónak kell, hogy tartsa az orális szexet. És még azt gondoljátok, hogy a hatalmas túlmisztifikált álomvilágotokkal felsőbbrendűek vagytok? :D

Komolyan, ez már a full szánalom kategória. Alapból, egy intelligens ember nem szól hozzá olyan témához amihez köze nincs mert érdemlegeset nem tud hozzá fűzni. Ez itt tökéletesen bebizonyosodott.

2016. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
100%
Igenis valaki számára az lehet. De itt a téma az ondó lenyelése... Szerintem ezt már kitárgyaltuk. Mérvadót nem adtál hozzá és mellette szóló dolgokat sem tudtál felhozni. A felettem szóló elkezdett egy monológot a homoszexualitásról. De én befejezem helyette. Ha annyira érdekel az ondó lenyelés téma. Akkor orálisan kényeztess egy másik férfit és nyeld le neki. ;)
2016. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!