Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás vagy szakmunkás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás vagy szakmunkás? Mennyire fontos egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha a 2 közül kéne választanotok,akkor inkább szakmunkás vagy diplomás legyen a párotok?

Vannak előnyei mondjuk,annak,ha az egyik fél diplomás,míg a másik fél nem?

Ha mondjuk gyerekük lesz,akkor ez nagyobb hangsúlyt kap?



2016. márc. 4. 22:53
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Mindkét nemhez szól a kérdésem nem csak a lányokhoz.
2016. márc. 4. 23:08
 12/31 ~OnLány~ ***** válasza:

Hát persze,hogy valaki beszól. :D

Nem ÚGY értettem!

2016. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%
Nem a papír a döntő. Barátom nem diplomás, még csak nem is érettségizett és sokkal intelligensebb, reálisabb életszemléletű mint a környezete, nem mellesleg programozó.
2016. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
62%
2 diplomás ember vagyok. Minimum legyen egy fóiskolai diplomája a nőnek. :P
2016. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
F aszom, este van: főiskolai.
2016. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nezd meg a szuloket: csak ne legyen alkoholista es/ vagy gyogyszerfuggo szulo. Az elettarsam anyja ilyen. Piocakent szivja a veret a fianak. Undorito. Mindenert en vagyok a rossz.

N

2016. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%
Én megtanultam a diplomákért, nem a szél hordta össze. Nem is szabad bölsész diplomáim vannak, szóval a lepontozó egy sikertelen f asz. :D
2016. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel a végzettség, az érdekel, hogy a másik fél is meg tudjon élni a keresetéből. Több diplomával is lehet valaki akkora pancser, hogy csak közmunkát kapjon.
2016. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
84%
Diplomás vagyok, de nem érdekel, hogy a páromnak milyen a végzettsége, ha egyébként jól kijövünk és eltudok vele beszélgetni.
2016. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ezen még soha nem gondolkodtam. Valószínűleg nem érdekelne.
2016. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!