Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás vagy szakmunkás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás vagy szakmunkás? Mennyire fontos egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha a 2 közül kéne választanotok,akkor inkább szakmunkás vagy diplomás legyen a párotok?

Vannak előnyei mondjuk,annak,ha az egyik fél diplomás,míg a másik fél nem?

Ha mondjuk gyerekük lesz,akkor ez nagyobb hangsúlyt kap?



2016. márc. 4. 22:53
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

A párom szakmunkás.


De ha csak ez alapján kellene választanom, a diplomást választanám. Nagyon sok konfliktust okoz a közöttünk lévő különbség (egyetemista voltam, amikor összekerültünk, azóta diplomáztam is). Alapvetően érdeklődő, tájékozott és nyitott, bár ez utóbbi nem mindenre igaz. Emellett sokszor okoz gondot a köztünk lévő kulturális különbség, pl. amikor szóvá tettem, hogy soha nem visz el színházra, azzal indokolta, hogy nem tudja megítélni, hogy egy darab érdekes lesz-e vagy sem. Ezzel nincs gond, áthidalható, azóta én szervezem. Megoldhatatlan problémának tűnik viszont az, hogy néha derült égből jön a sértődés, például ha olyan kifejezést használok, amit nem ismer. Vagy ha olyasmit mondok/teszek, amivel szerinte a köztünk lévő műveltségbeli különbséget akarom fitogtatni. Szerencsére nem gyakran fordul elő, de erre sajnos nem lehet felkészülni.


A munka is problémás. Nem is a műszakolás, én is több műszakban dolgozom, az rendben van. Inkább az a gond, hogy az ő munkája nagyon tönkreteszi a szervezetet. Ez ellen pedig nehéz tenni.

2016. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!