Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/férfiak! Ti kezdenétek/fol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/férfiak! Ti kezdenétek/folytatnátok komoly kapcsolatot olyan személlyel aki dohányzik?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom ez egy eléggé megosztó kérdés és érdekelne, hogy arányaiban nézve mennyire kizáró ok ez nálatok. Az én fejemben a következő forgatókönyvek léteznek:

- "igen miért ne, hisz én is dohányzom"

- "igen, de megpróbálnám lebeszélni róla"

- "igen, de ha mellettem szokna rá valószínűleg nem folytatnék vele tovább kapcsolatot"

- "futó kalandot lehet, de komolyabb jövőt nem terveznék"

- "nem, maximum ha nagyon megfog valamivel az illető"

- "nem, bár én dohányzom"

- "teljesen kizárt"


Ha nem, vagy nem szívesen akkor mi(k) a legfőbb ok(ok)? (fizikai, pl. bűz, vagy inkább akarat gyenge, feltételezhető lelki problémákkal küzdő embernek tartanátok az illetőt)

Ehhez fűződő bármilyen sztorit is szívesen fogadnék és a korotok és nemetek is érdekelne :)


Köszönöm szépen (a normális) válaszokat!



2016. márc. 25. 12:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
97%
Őszintén én nem szeretem ha egy lány dohányzik, de nem ez az a dolog ami el fogja dönteni nálam hogy akarok-e tőle valamit. Ha az illet ő a világ leg szeretnivalóbb, leginteligensebb és legszebb nő akit valaha láttam akkor le fogom sz*rni hogy dohányzik :D
2016. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, lemaradt, hogy 22/F.
2016. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


oka: Felesleges pénzpocsékolás, olyan dologra ami még mérgezi is magát + a környezetét.

2016. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én sem dohányzom a másik félnél is zavar. A kezének is olyan szaga lesz, a hajának, a szájáról nem is beszélve, mellé, hogy ott füstölög. Ez az egyik oka. A másik én nagyon felesleges pénzkidobásnak találom. 34/N
2016. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt. Soha nem dohányoztam, ki se próbáltam, annyira undorodtam tőle. A párom se soha, így nincs gond. Abszolút kizáró ok ha a másik cigizik.
2016. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Talán.

Mondjuk a mostani párom dohányzik, de szerencsére nem láncdohányos.

Vele ellenben én viszont nem dohányzok, meg nem is szeretném kipróbálni. :D

Hála megérti a dolgot és ritkán dohányzik a társaságomban. :)


18/L

2016. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró ok, nagyon nehezen tolerálom.
2016. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Anno mikor megismertem a páromat, én nem cigiztem. Ő igen. Időközben én rászoktam, ő meg leszokott. Szóval oda-vissza mindkét oldalt megéltem.

Viszont ha én nem dohányoznék....és most ismerkednék...akkor masszív dohányossal, tehát aki napi 1 doboznál többet szív, biztosan nem állnék össze! sógorom ilyen......5 percenként rágyújt. A kocsiba 10 percet nem bír ki anélkül, hogy rá ne gyújtana. Ez már sok.

2016. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Egeszen addig nem erdekelt, amig ossze nem jottem egy eros dohanyos pasassal. En magam is el-elszivok egy szal cigit, de nagyon nagyon ritkan, max haromhavonta egyszer, vagy ha bulizni megyek es a dohanyos tarsasag magaval rant. Elotte soha nem volt eros dohanyos partnerem, igy nem zavart, ha vki dohanyzik. Amikor viszont osszejottem ezzel a dohanyos pasassal, nem birtam elviselni a buzt. Sajnos ez van. Evtizedek ota dohanyzott a pasi, igy hiaba mosott fogat, vagy vett be ragot, akkor is ugy ereztem, mintha egy hamutartot nyalnek korbe, amikor pl csokra kerult a sor. A lehellete is irritalt, m folyton fustszagu volt, a fogairol nem is beszelve, amiket mar rendesen kikezdett a cigi. Szoval nem, azota abszolute kizaro ok, h valaha is dohanyos partnerem legyen.
2016. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Én nem dohányzom, soha nem is próbáltam, a nagyapám tüdőràkban halt meg. A szagától is rosszul vagyok, azt sem szeretném, hogy majd a gyerekem ilyen környezetben nőjön fel, úgyhogy kizárt.

21/L

2016. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!