Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/férfiak! Ti kezdenétek/fol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/férfiak! Ti kezdenétek/folytatnátok komoly kapcsolatot olyan személlyel aki dohányzik?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom ez egy eléggé megosztó kérdés és érdekelne, hogy arányaiban nézve mennyire kizáró ok ez nálatok. Az én fejemben a következő forgatókönyvek léteznek:

- "igen miért ne, hisz én is dohányzom"

- "igen, de megpróbálnám lebeszélni róla"

- "igen, de ha mellettem szokna rá valószínűleg nem folytatnék vele tovább kapcsolatot"

- "futó kalandot lehet, de komolyabb jövőt nem terveznék"

- "nem, maximum ha nagyon megfog valamivel az illető"

- "nem, bár én dohányzom"

- "teljesen kizárt"


Ha nem, vagy nem szívesen akkor mi(k) a legfőbb ok(ok)? (fizikai, pl. bűz, vagy inkább akarat gyenge, feltételezhető lelki problémákkal küzdő embernek tartanátok az illetőt)

Ehhez fűződő bármilyen sztorit is szívesen fogadnék és a korotok és nemetek is érdekelne :)


Köszönöm szépen (a normális) válaszokat!



2016. márc. 25. 12:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Saját verzióm: Igen, én nem dohányzom és őt nem beszélném le róla, már megszoktam, mivel körülöttem szinte kivétel nélkül mindenki dohányzik. Eddig nem volt olyan barátom aki ne cigizett volna.
2016. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Titusztitusz ***** válasza:
Nem...Soha,semmilyen körülmények között nem folytatnék komoly, de még nemkomoly kapcsolatot se olyan nővel, aki dohányzik...
2016. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
korábban kizáró tényezőnek tartottam, de mióta beleszerettem egy dohányos lányba, azóta kevésbé zavar, mint hittem. bár jobban örülnék, ha ő is leszokna, mert nem egészséges és egy csomó pénz elmegy rá feleslegesen. ő is le akar szokni, úgyhogy támogatom benne, remélem, hogy sikerül neki...
2016. márc. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!