Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összepakolt! Mit tehetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összepakolt! Mit tehetek? 8éve vagyunk együtt3 iker gyermekünk van! Nem szeretném ha vége lenne!

Figyelt kérdés

A párommal nagyon összevesztünk mert ő lcd televiziót szeretne venni én meg nem mert pénz kidobás!

és én e helyett mondtam hogy menjünk nyáron kirándulni mauritiusra! Ő meg oda nem akar valahogy nem tudunk mostanába kiegyezni semmibe!Mit lehet tenni?

26éves nő párom 30


2010. ápr. 7. 12:01
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de: Te most nem dolgozol és ő igen. Szüksége van valamire amitől úgy érzi hogy megérdemelte mert jó apa mert rengeteget dolgozik mert férfi. Hagyd békén. Örülj annak a nyomorult tvnek!!! És béküljetek ki. Ha telik tévére telik majd nyaralásra is, és tök mindegy hogy Kálkápolna vagy Húsvéti szigetek csak együtt. Nem?
2010. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
85%

"másnak ha nincs mit enni-e az csak az ő hibája"


Undorító, okádék, újgazdag, elkényeztetett duma.

2010. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
36%
pakolj ki a táskájából
2010. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

Telne tvére igen telne nyaralásra de minek a tv nem rég lett véve 5éve és az is nagy vagyis szerintem 102 cm minek annál véknyabb meg nagyobb!

A nyaralás az hogy elmehessünk naralni!

És mind2en dolgozunk ő fogszakorvos és pedig titkárnő!

2010. ápr. 7. 12:20
 15/55 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen pasis dolog! Ennyi! Hagyd! Figyelj tuti hogy csak a tv a gáz, és nincs valami látens dolog a felszín alatt?
2010. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
95%

A kérdező kommentje:

Telne tvére igen telne nyaralásra de minek a tv nem rég lett véve 5éve és az is nagy vagyis szerintem 102 cm minek annál véknyabb meg nagyobb!

A nyaralás az hogy elmehessünk naralni!

És mind2en dolgozunk ő fogszakorvos és pedig titkárnő!



B@szki! A te fizetésedből veszi vagy a sajátjából? Elvisz nyaralni ha lesz tévé? igen elvisz! akkor pofa alapállásba és élvezd hogy ilyen gazdagok vagytok. Nekem egy évi keresetetek rendbe tenné az életemet, te meg ezen idegeskedsz, sz@rd már le, ne hülye ribi legyél hanem komoly nő!

2010. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 nielindi ***** válasza:

ha van TVre is és nyaralásra is pénz, akkor legyen mind2.

lehet h ö sem akar kidobni több százezret a nyaralásra, mint ahogy te egy uj TVre. én vennék uj TV-t. fejlödik a technika, számitogépetek sem 486-os gondolom, még akkor sem, ha jol müködne...

2010. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hihetetlen, hogy ezen összevesztek. Nézd, ha megtehetitek akkor miért bánod azt az LCD TV-t? Hadd legyen meg neki is az öröme. Azért dolgoztok ennyit, hogy fussa ilyesmire, akkor ne tagadd meg tőle. Ilyenen kár vitatkozni, megérteném, ha nem lenne rá pénzetek ő pedig költeni akarná azt a keveset is, de ebben az esetben nem látok problémát. Hagyd hadd vegye meg, te is örülni fogsz neki, mert azért az LCD TV tényleg jobb minőségű, a gyerekek is örülni fognak neki, szebben látják a meséket :) Gondolom kicsik még szeretik a mesét. Ne vedd el az örömét, legyél egy kicsit engedékenyebb, ilyenen nem éri meg összeveszni :)
2010. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
Add oda a régi Tv-t egy gyerek alapítványnak, én is ezt csinálom a régi laptopokkal, tv-vel, mobillal és egyébb olyan cuccal amit én már elavultnak érzek, de mások még 100 évig használni tudják. Nagyon jó érzés én is rákaptam erre az adakozásra. Aztán menjetek nyaralni, aki dolgozik megérdemli.
2010. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

Régi tévét eladni, helyébe venni egy újat. Ami mindkettőtöknek tetszik. De kikötni, hogy azt már nem cserélitek le, csak ha nagyon meghibásodik, vagy nagyon nyomós okotok van rá. Ne kezdjetek nagyzolásba, h nem bírjátok megállni, és mindig mindenből a legújabb kell.

Kompromisszumot kötni. Most egy tévé az ő kedvéért, legközelebb nyaralni menni vhova külföldre.

Ez a megoldás.


Mindenben keressetek közös megoldást, ami mindkettőtöknek jó. Lehet, h őt nem hozza lázba Maruitius, de mondjuk szívesen elmenne Franciaországba... Érted?

Nem csak a saját igényinket kell nézni, hanem a másikét is.

2010. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!