Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összepakolt! Mit tehetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összepakolt! Mit tehetek? 8éve vagyunk együtt3 iker gyermekünk van! Nem szeretném ha vége lenne!

Figyelt kérdés

A párommal nagyon összevesztünk mert ő lcd televiziót szeretne venni én meg nem mert pénz kidobás!

és én e helyett mondtam hogy menjünk nyáron kirándulni mauritiusra! Ő meg oda nem akar valahogy nem tudunk mostanába kiegyezni semmibe!Mit lehet tenni?

26éves nő párom 30


2010. ápr. 7. 12:01
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
55%
szerintem... kuld el nekem azt a penzt es akkor nem veszekedtek hogy mire koltsetek :D
2010. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
55%
amugy meg szerintem egyikotok se dolgozott meg zert a penzert
2010. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is kamunak tűnik a kérdés, mert:

Hány évesek a gyerekek, ki neveli őket közben? Ki viszi iskolába, oviba őket? Ki főz, háztartás, különórák/foglalkozásokra kiviszi őket, ki vigyáz rájuk és tanítja őket okos dolgokra? Hogyhogy van időtök mellette tévét nézni? És mi fontosabb neked: Mauritius vagy a gyerekeid+apja=család?

Á...szerintem ez kamu, és egy pasi írta, aki a nőket butának nézi, vagy egy álmodozó, buta kislány.

2010. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de honnan veszed, hogy nem dolgozott meg érte? A fogorvosok igenis sokat dolgoznak, ne mondja nekem senki hogy nem és igenis nagy felelősség van rajtuk. Nem tudom miért hiszi mindenki könnyű munkának az orvostudományt, egyáltalán nem az.
2010. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

4évesek a gyerekek!

Oviba mikor ki viszi van amikor én van amikor párom!

Én fözök, kifőzne a férjem!

Van idő tvét nézni képzeld!

Ja és nem kamu mi értelme lenne kamuskodni vagy talán magadból indulsz ki!

2010. ápr. 7. 12:37
 26/55 anonim ***** válasza:
55%

Úgy mondják egyébként a köznyelvben, hogy fogorvos, nem úgy, hogy fogszakorvos. ha még pár sort írnál, több is kiderülne.

Mivel jobban élek az átlagnál, tudom, hogy akinél van 800 ezer FT tévére/nyaralásra, annál legkésőbb a következő éven (de inkább előbb) lesz a másikra is, ezért nehéz elképzelni, hogy nem kamu a kérdés.

első 12.33-as

2010. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
Na 4 évesen én már nagyon szerettem mesét nézni. Szóval hagyd rá a párodra, hadd vegye meg azt a TV-t, gondolom már régóta vár rá. Ha megtehetitek akkor semmi akadálya, akkor lenne baj, ha nem futná rá és akkor is meg akarná venni. Vegye csak meg, meglátod, te fogsz neki a legjobban örülni meg a gyerekek :)
2010. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is ráhagyom hadd vegye meg, végülis biztosan megérdemli meg én tisztában is vagyok vele, de akkor nyaralni is ellehetne menni amit ő nem akar, és sehova nem akar menni meert állandoan a tvét bámulja és amugy annyira a gyerekekkel sem törödik mert lehet vesz nekik játékot meg amit a gyerekek akarnak hiába mondom hogy nem mert nem kell mindig a gyerekek akaratának teljesülni!
2010. ápr. 7. 12:44
 29/55 anonim ***** válasza:
Hát, szóval akkor itt a gond. Nézd, minden házaspárnál előfordulnak problémák. Kössetek kompromisszumot, hogy vegye meg a TV-t és menjetek is el nyaralni. Nem feltétlenül kell külföldre menni, nagyon jó helyek vannak itthon is. Hátha ez jobban tetszene neki. A gyerekek is örülnének. Ami még nagyon jól rendbe szokta hozni a kapcsolatokat a közös főzés :)Szombat este kinéztek valami finom ebédet egy főzős magazinból, elmentek vasárnap reggel bevásároltok hozzá és együtt megfőztök :) A gyerekek is élvezik az ilyen bevásárlótúrákat. Ne vitatkozzatok ilyen dolgokon, mert teljesen feleslegesek, csak magatokat szomorítjátok vele :) Béküljetek ki, akkor is nehéz a házasság, ha a két fél remekül megérti egymást, ne nehezítsétek veszekedésekkel :)
2010. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

Hát akkor meg vagyok döbbenve, ha ez tényleg nem kamu!! :-O

Nem ok nélkül merült fel ez másban is ám!!!

Igen, magamból indultam ki, mert nálunk a gyerekszám még kevesebb, és szerintem a gyerekeitek több figyelmet érdemelnének, mint a tévé vagy az utazás!

Szerinted 4 éves gyerekeket nem terhel meg egy mauritiusi repülőút, idegen környezet, időjárás-különbség vagy ezen is gondolkodtál? Ki figyeli az ő igényeiket?

És azon javasolnám még gondolkodni, amit előttem írtak, hogy vajon mindenkinek fele-fele beleszólása van a közös dolgokba, vagy kinek-kinek a keresete súlyában, legalább vitás kérdéseknél?

A legjobbakat mind az 5ötöknek!

első 12.33-as

2010. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!