Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összepakolt! Mit tehetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összepakolt! Mit tehetek? 8éve vagyunk együtt3 iker gyermekünk van! Nem szeretném ha vége lenne!

Figyelt kérdés

A párommal nagyon összevesztünk mert ő lcd televiziót szeretne venni én meg nem mert pénz kidobás!

és én e helyett mondtam hogy menjünk nyáron kirándulni mauritiusra! Ő meg oda nem akar valahogy nem tudunk mostanába kiegyezni semmibe!Mit lehet tenni?

26éves nő párom 30


2010. ápr. 7. 12:01
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
És közben még csak fel sem merült az orvosi egyetemet végzett apában és min. érettségivel rendelkező anyában, hogy egy 14 órás (!) repülőút megterhelő lehet 3 db 4 évesnek...
2010. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

15:02!

Teljesen igazad van!

Én is írtam h két "értelmiségi" miért vitatkozik ilyenen...ráadásul a gyerekek mellett. Pláne h egy ilyen hogy is mondjam -pitiáner- dolgon képes eljutni odáig h az egyik fél összepakolja a holmiját.

Plusz az anya nyelvtan tudása...

de persze én vagyok lehurrogva....

Pedig csak fáj egyeseknek az igazság.

2010. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:

Leírtam hogy mi volt a dolog ami miat összevesztünk, az meg más dolog hogy csúnyán összekaptunk mert én nem akartam tv-ét venni, hol ott én szeretnék elmenni arra a helyre mivel ezt anno megbeszéltük hogy elmegyünk valamikor amikor futtya rá!

De csak a tvé csak azt hajtogatta én meg nem!Ezen ő felkapta a vízet hogy ő miért nem vehet tv-ét!

Ja és ami nekünk van azt mind együtt teremtettük meg!Nem olyannal amit más hogy kuruzslás és stb!

2010. ápr. 7. 19:26
 54/55 anonim ***** válasza:

Micsoda ötletek: Kuruzslás? :)

Szerintem már csak ketten vagyunk, szerintem már mindenkinek tiszta, mert olyant, hogy "futtya", egy érettségizett, pláne titkárnő, sem becsukott szemben drogok hatása alatt, sem elgyengülve utolsó óráiban nem írna le. A helyesírás ezen a szinten már réges rég rögzült a tudatalattiban szerintem, tehát nyugi, nem lehet elfelejteni, tehát elég gyenge kifogás, hogy "idegességedben"...

Javaslom, ha fogorvosról álmodozol, akkor tegyél érte, dolgozz és tanulj érte, hogy majd észrevegyen az a fogorvos, és ha 3 gyerekről, akkor tegyél szert annál jóval nagyobb türelemről, hogy ilyen plazmatévé kihozzon a sodrodból. Főleg, ha ikreket akarsz, akkor sokkal több mindenről kell majd lemondani (és nem az anyagiak miatt), mint egy holmiféle nyaralás, erre készülj fel. És javaslom, hogy fontosabbnak tartsd, hogy emberséges párod legyen, akire számíthatsz, akivel meg tudtok egyezni (erre gondolj inkább), mint hogy akármilyen orvos legyen.

Nem baj, ha nem ismered el, amit írtam, szép életet, alakuljon a Neked legjobban, tiszta szívből kívánom!

első 12.33-as

2010. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

első 12:33as!


teljesen igazat adok neked!

De úgy látszik h rajtunk kívül mindenki bedől ennek a sztorinak.

2010. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!