Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összepakolt! Mit tehetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összepakolt! Mit tehetek? 8éve vagyunk együtt3 iker gyermekünk van! Nem szeretném ha vége lenne!

Figyelt kérdés

A párommal nagyon összevesztünk mert ő lcd televiziót szeretne venni én meg nem mert pénz kidobás!

és én e helyett mondtam hogy menjünk nyáron kirándulni mauritiusra! Ő meg oda nem akar valahogy nem tudunk mostanába kiegyezni semmibe!Mit lehet tenni?

26éves nő párom 30


2010. ápr. 7. 12:01
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
: ) köszönöm nagyon aranyos vagy!
2010. ápr. 7. 13:14
 42/55 anonim ***** válasza:

Szerintem más sem azért nézte kamunak a kérdésedet, mert "nem sokan veszekednek ilyeneken" :)), de a kérdés után már nem csodálkozom, hogy Te erre gondoltál...

Inkább azért, mert egy titkárnő ennyire nem ad a helyesírásra, stílusra, a hozzáállás nem egy felelősségteljes anyukára emlékeztet és a kérdés sem, de nem akarlak sértegetni, előttem úgyis olvashattad, ki mire gondolt.

első 12.33-as

2010. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
Sokan azért nézték kamunak a kérdést, amit írtak is, hogy "más meg éhezik". Mindent provokatív kérdésnek tartanak, ami nem arról szól, hogy hogyan spóroljanak. A kérdező semmi sértőt nem írt, mégis kapott vádakat, holott tényleg nem bántott, nem sértegetett senkit. Volt egy problémája, amire megoldást várt, az, hogy nem olyan problémája van, mint másoknak, az egy dolog. Nem lehet mindenkinek egyforma a gondja. Az is milyen dolog már, hogy azt mondták nem dolgoznak meg a pénzükért...Teljesen oktalan megbántás. Végre valaki, aki be meri vállalni huszonévesen a gyerekeket, manapság alig van gyerek, teljesen elöregedő társadalomban élünk, és akkor aki tisztességesen neveli a gyerekeit azt bántják mindenféle kitalált vádakkal? Nem értem az embereket :(
2010. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
utolsó, mi a tökömért nem a kérdésre válaszolsz? (én már válaszoltam). Miért jössz terézanyuskodni?
2010. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Jó, nem érdekel, ne válaszolj. :D
2010. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Megválaszoltam már, többször is :) És úgy tűnik be is vált, mert megfogadta a tanácsom és megveszik a TV-t :)
2010. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
És még egy indok, hogy vedd meg azt a kurv@ Tv-t. Az új technológiás Tv-k kevésbé rongálják a szemet, mint a képcsövesek. A vájárnak nem fog romlani a szeme, ha már állandóan Tvzik és nem fog melléfúrni, ezáltal megmarad a pácientura és marad a jólét.
2010. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

most mondjátok meg.

Olyanért összepakolni, h tv-t vegyünk vagy nyaralni menjünk?

Ez fogdokihoz és titkárnőhöz való viselkedés?

Mások tényleg éheznek.

Különben nekem provokálásnak tűnik h Mauritius...stb...mintha nem lenne mindegy h hová mennek nyaralni....

2010. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Szerintem nem provokáció. Hol függ össze az ő problémájuk mások anyagi helyzetével? Szerintem sehol. Másnak más problémái vannak, amik természetesen súlyosabbak, mint az övéké, de ettől még nekik ez a problémájuk. Nem ők tehetnek róla, hogy más éhezik. Szóval tartom, hogy szerintem nem provokáció, csak bele lehet képzelni, hogy az.
2010. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Még mindig kételkedem, nem kamu-e, sosem lehet tudni! Egy orvosi egyetemet végzett apuka és egy minimum érettségivel rendelkező anyuka kapcsolata válságba érkezett, mert nem tudják eldönteni, hogy Mauritiusba nyaralni menjenek az idén vagy a plazmatévé legyen az első, mindketten túl későnek érzik a saját kívánságukat jövőre teljesíteni. Mindez úgy, hogy a 3 db 4 éves gyerekük nevelése után már sok-sok tapasztalaton átmentek. Mindenki tudja, hogy gyereket nevelni nem gyerekjáték, főleg egyszerre 3-at, és nem ilyesmi az ember legnagyobb gondja.

első 12.33-as

2010. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!