Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összepakolt! Mit tehetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összepakolt! Mit tehetek? 8éve vagyunk együtt3 iker gyermekünk van! Nem szeretném ha vége lenne!

Figyelt kérdés

A párommal nagyon összevesztünk mert ő lcd televiziót szeretne venni én meg nem mert pénz kidobás!

és én e helyett mondtam hogy menjünk nyáron kirándulni mauritiusra! Ő meg oda nem akar valahogy nem tudunk mostanába kiegyezni semmibe!Mit lehet tenni?

26éves nő párom 30


2010. ápr. 7. 12:01
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
55%

tanulj meg helyesen írni, h a gyerekeid nyelvan háziját majd ki tudd javítani!

egyáltalán nem 26 éves módjára viselkedsz.

2010. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
55%

Persze "titkárnő" létedre tudnod kéne fogalmazni....hmmm érdekes h te nem tudsz.

pl.

Nem mostanába, hanem mostanában!

2010. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

Most eléggé ideges vagyok és nem nagyon tudok oda koncentrálni amit írok, végülis ki lehet olvasni meg azért minek kötözködsz!

Jó ő többet keress belátom!!

A gyerekek már nem régen repültek, azzal nem is volt gond!Idegen hely??De most mi vagyis én szeretném őket is elvinni nem akarnám itthon hagyni!

És igen lehet hogy ezt valaki csodálkozva figyelte mert nem sok mindenki veszekedik ilyenen szóval én megértem hogy néhányan kamunak nézték!

2010. ápr. 7. 13:01
 34/55 A kérdező kommentje:
Amugy te se tudsz irni mert nyelvan helyett nyelvtan én is kötözködjek mert te oly hibátlan vagy
2010. ápr. 7. 13:01
 35/55 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, meg fogjátok tudni oldani ezt a problémát. Egyébként ne haragudj, hogy kérdezek, de spontán sikerültek a hármasikrek? Vagy részesültél valamilyen stimulációban? Egypetéjű ikrek a gyerekek?
2010. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
55%

nem vagyok hibátlan, de nem is adom elő magam, úgy mint te.

És persze az első oldalon leírtál vessző és pont nélkül egy komplett mondatot. ELég tré lehet az iroda ha ilyen nőt alkalmaz mint te....


Na de mindegy.

Különben mit idegeskedsz? Nagy "lány" vagy már, el tudod dönteni a kérdést nem?

Elvileg gyerekeid is vannak. Őket hogy neveled ha egy ilyen primitív kérdést is ezen az oldalon teszel fel?

Ja tudom. A titkárnők kézikönyvéből! X)

2010. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

2petéjüek a gyerekek!

Van a férjemnek is ikertesója meg még a családban 2iker pár, és igy nagy valószinű volt hogy nekünk is ikrek lesznek!

Császárral jöttek a világra, az orvos nem engedte hogy megszüljem!!és 1 kislány 2 fiú

2010. ápr. 7. 13:07
 38/55 anonim ***** válasza:
Az igen, gratulálok :):) Én is nagyon örülnék iker babáknak, de azért nem dől össze a világ, ha egyszerre csak egy babám lesz :) Bár ez még nagyon odább van, először férjet kéne találnom :):)
2010. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Remélem mi hamarabb sikerül neked! És hogy ikreid szülessenek de ha nem az se nagy baj mert nagyon nagy a gond velük mikor egyszerre sirnak egyszerre éhesek egy játékot akarnak mindnyájan!És az a lényeg hogy egészséges baba legyen!
2010. ápr. 7. 13:11
 40/55 anonim ***** válasza:
Igen :):) Szülésznő leszek, szóval nem is riadnék meg egy ikerterhességtől, de valóban egyszerre éhesek és egyszerre akarnak játszani :):) Barátnőmnek van ikertestvére és annyira jól elvannak, annyira nem jellemző rájuk a testvérvita vagy féltékenység, magam is meglepődöm, azt hittem ikreknél még inkább jellemző, de egyáltalán nem így van. Még egyszer gratulálok a babáidhoz, nagyon jó lehet fiatal anyukának lenni :) Én sem vagyok még elkésve, 21 éves vagyok, szóval van még időm, de én is fiatal anyuka szeretnék lenni :)
2010. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!