Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek párválasztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek párválasztás esetén számít az iskolázottság?

Figyelt kérdés
Például egy mérnök kezdene egy bolti eladóval?
2016. ápr. 28. 11:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Egy adott szint felett már nem igazán....volt olyan barátnőm,akinek csak érettségije volt, de nagyon jól éreztem magam vele. Az intelligencia fejleszthető, van rá készség és elhatározás akkor csak idő kérdése az egész.

38F

2016. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Van, akinek számít, van, akinek nem. Mindkettőre látok példát a környezetemben.
2016. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mi köze az iskolázottságnak az ember munkájához? Tudtommal egy mérnök diplomás ember. Az összes bolti eladó ismerősöm akit ismerek, szintén diplomás. Tehát ugyanaz a végzettségük foka, épp ugyanannyira iskolázottak mindannyira. Akkor most mi is van? Miért ne lehetne a mérnök a bolti eladóval?
2016. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az iskolázottság nálam nem számít, de az intelligencia igen.

Láttam már mérnököt, akinek a kapa lógott a szájából, és bolti eladót, aki tök értelmes volt, és nyitott új infókra.

Nekem még nincs diplomám, egyetemista vagyok. A párom szakmunkás. Aztán akkor mi van? Értelmesebb, érdeklődőbb, mint sok szaktársam, egyszerűen tudta hogy mit szeretne dolgozni, és neki nem diplomát igénylő munka volt az álma, ennyi. Teljesen értelmes, nem tudom, miért gondolják sokan, hogy csak az "értelmiségiek" lehetnek okosak, a maradék pórnép meg sötét :D

Annyi, hogy picit más beállítottságúak vagyunk, ő gyakorlatiasabb, én "álmodozóbb", de jól kiegészítjük egymást.

2016. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 ÉrettFfi ***** válasza:
Van aki iskolázottan is butuska és fordítva. Nam a papír számít de engem nagyon zavart egy érettségivel rendelkező buta nő. Csak ciki lett volna közölni, hogy nem tudom elviselni. Nehéz volt nem megbántva lerázni.
2016. ápr. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!