Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire oda vagyok a páromért? Már saját magam idegeire megyek, pedig együtt tervezzük leélni az életünket.27/N

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. Két éve vagyunk együtt, 1 éve költöztünk össze. Azt tudni kell, hogy a kapcsolatunk az összeköltözés előtt csodálatos volt minden téren. Sokáig udvarolt nekem, mire beadtam a derekam, nagyon küzdött, többszöri elutasítás után sem adta fel.Viszont most úgy érzem, én küzdök érte - saját magammal. Ő egy alapból higgadt, türelmes, békés ember, én viszont egy temperamentumos, lobbanékony ember vagyok, aki ha szerelmes kiteszi a szívét és képes magából idiótát csinálni. Van neki egy volt felesége aki állandóan vissza akarja csábítgatni, már ettől ki vagyok. A kapcsolat elején nem zavart a nő, de minél régebb óta vagyunk együtt, annál kevésbe bízom magamban és én annál féltékenyebb vagyok. Ha a párom elmegy a barátaival sörözni, azokra is féltékeny vagyok, mert imádok vele lenni és azt érzem időnként inkább másokat választ helyettem. Arra is képes vagyok, hogy elsétáljak a kocsma felé ahova járni szokott, biztos ott van-e nem pedig az exénél. Ezzel már le is buktam 2x is. Egyik alkalommal ott volt a kocsmába, másik alkalommal nem, így elindultam a volt feleség háza irányába, mire hívott hogy hol vagyok, mert otthon van, üzletelt valakivel az ismerős házánál. Ha nincs otthon velem, egyszerűen ki vagyok és kombinálok. Ő régebben sokkal kedvesebb volt velem, most is az, nem bánt, nem veszekszik, de látom hogy romlott a kapcsolatunk miattam. De ha valamiért mérges leszek képtelen vagyok normálisan viselkedni, pedig házasságot, gyereket tervezünk. Mit csináljak? Szedjek gyógyszert? Most komolyan kérdezem, mert nagyon tanácstalan vagyok.
2016. máj. 15. 11:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Próbálj meg másokkal is kapcsolatot tartani, munkatársak, barátok.

Gondoltam, hogy nincsenek barátaid, mert általában azok szoktak ilyenek lenni.

A barátaidat is a pároddal akarod pótolni. Ezért telepszel rá ennyire.

2016. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

azt írod, nincsenek barátaid, és a párod nélkül nem is igazán van külön, nem otthoni programod.


tudatosan erre kellene rámenni.. ismerkedni, barátokat szerezni (pl nyitni szimpatikus emberek felé a munkahelyeden) esetleg beiratkozni valamilyen tanfolyamra, hobbit keresni...


megesik, hogy az embernek megszakadnak a baráti kapcsolatai, de vannak jó emberek, szerintem biztosan tudnál új ismerettségeket kötni :)


legyen más igazi "szórakozásod" a párodon kívül :) ű

2016. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Elballagsz a városi pszichiátriára, ott továbbküldenek klinikai szakpszichológushoz, mert láthatóan nem gyógyszerre van szükséged, hanem terápiára (és ezt ők is látni fogják). Azért fizetni sem kell. Jó lesz, hidd el. Nem szégyen segítséget kérni, ha baj van.
2016. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
azt hiszem, ezt hívják társfüggőségnek
2016. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Mi a horoszkópod? Tényleg érdekel.


Nézd, mivel írtál ide, ezért valószínű, hogy magad is beláttad, segítségre van szükséged. Ez már jó.:)

Mielőtt teljesen megölnéd a kapcsolatot, azt javaslom, higgadj le. Menj el sportolni, futni, edzőterembe. Nem kell folyton otthon ülni. Keresd fel a régi barátokat, ismerősöket, de akár a családoddal is beszélgethetsz a problémáidról. Úgy értem, a VÉLT problémáidról.:)

Figyeld önmagad, próbáld meg kívülről, mintha külső szemlélő lennél, úgy nézni a kapcsolatot, és hogy miket csinálsz.

Adj időt magadnak és változtass, mert ez így nem lesz okés, súlyosabbá is válhat a dolog.

2016. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Kos vagyok, a párom pedig bika.

Az a baj, hogy úgy érzem, már későn "kapcsoltam". Igaz hogy még együtt vagyunk, de már nem úgy mint régen és lehet párom már egy kicsit ki is ábrándult belőlem és ha normális lennék se szeretne már úgy mint régen, mert már elkönyvelt egy féltékeny hisztis nőnek.

2016. máj. 15. 13:39
 17/25 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy úgy érzem, már későn "kapcsoltam". Igaz hogy még együtt vagyunk, de már nem úgy mint régen és lehet párom már egy kicsit ki is ábrándult belőlem és ha normális lennék se szeretne már úgy mint régen, mert már elkönyvelt egy féltékeny hisztis nőnek."


már megint feleslegesen agyalsz, kombinálsz. próbálj változtatni, az ilyen gondolatokkat meg hagyd. még szó sincs ilyesmiről, te fogod indukálni, ha most nem állsz le.

2016. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Sajnos veled az a baj, hogy meg sem hallgatod a tanácsokat, NEM REAGÁLSZ a véleményekre.


Innen lehet tudni, hogy nagy a gond.:(


És ha már nem úgy szeret, akkor is mi van? Ha nem megfelelő neked ez a kapcsolat, lépj tovább! Egyedül is tudni kell boldogulni...

2016. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
De ismerem őt, tudom hogy milyen volt hozzám pl. 1 évvel ezelőtt. Szeretett, nagyon, intenzíven, most meg olyan "langyosan" és gondolom saját magam miatt. Azt szeretném ha megint úgy szeretne mint régen.
2016. máj. 15. 14:01
 20/25 anonim ***** válasza:

A bika vérmérséklete nem éppen tüzes, nem szenvedélyes. Földjegy szülötte, higgadtság jellemzi, ahogy írtad is a kérdésben.

Egy kapcsolat állandóan változik, egyszer fent, egyszer lent. Az intenzitás sem ugyanaz az idő elteltével, de ez természetes. Más dolgok lesznek fontosak.

Szerintem semmi gond nincs abban a kapcsolatban, hidd el nekem.

2016. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!