Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire oda vagyok a páromért? Már saját magam idegeire megyek, pedig együtt tervezzük leélni az életünket.27/N

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. Két éve vagyunk együtt, 1 éve költöztünk össze. Azt tudni kell, hogy a kapcsolatunk az összeköltözés előtt csodálatos volt minden téren. Sokáig udvarolt nekem, mire beadtam a derekam, nagyon küzdött, többszöri elutasítás után sem adta fel.Viszont most úgy érzem, én küzdök érte - saját magammal. Ő egy alapból higgadt, türelmes, békés ember, én viszont egy temperamentumos, lobbanékony ember vagyok, aki ha szerelmes kiteszi a szívét és képes magából idiótát csinálni. Van neki egy volt felesége aki állandóan vissza akarja csábítgatni, már ettől ki vagyok. A kapcsolat elején nem zavart a nő, de minél régebb óta vagyunk együtt, annál kevésbe bízom magamban és én annál féltékenyebb vagyok. Ha a párom elmegy a barátaival sörözni, azokra is féltékeny vagyok, mert imádok vele lenni és azt érzem időnként inkább másokat választ helyettem. Arra is képes vagyok, hogy elsétáljak a kocsma felé ahova járni szokott, biztos ott van-e nem pedig az exénél. Ezzel már le is buktam 2x is. Egyik alkalommal ott volt a kocsmába, másik alkalommal nem, így elindultam a volt feleség háza irányába, mire hívott hogy hol vagyok, mert otthon van, üzletelt valakivel az ismerős házánál. Ha nincs otthon velem, egyszerűen ki vagyok és kombinálok. Ő régebben sokkal kedvesebb volt velem, most is az, nem bánt, nem veszekszik, de látom hogy romlott a kapcsolatunk miattam. De ha valamiért mérges leszek képtelen vagyok normálisan viselkedni, pedig házasságot, gyereket tervezünk. Mit csináljak? Szedjek gyógyszert? Most komolyan kérdezem, mert nagyon tanácstalan vagyok.
2016. máj. 15. 11:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

De akkor legyél már egy picit ÖNÁLLÓ és ne ilyen szánalmasan függő( bocs a kemény szavakért, de ez tényleg elég kiábrándító és minek finomkodjak).

Ha nincs önálló életed, mit tiszteljen benned vagy miért legyen oda érted a másik? Gondolj bele.

És igen, így jól látod, tönkre fog menni a kapcsolat, mert senki sem szeretni az önállótlan, saját élettel nem rendelkező embereket, akik csak a másikon csüngenek és lekorlátozzák minden téren.

El akarod venni azt a kis szabadságáét is, miért nem zárod be egy kalitkába egyből már? Akkor legalább megnyugodnál.

Én is Bika vagyok, mellesleg.

Egy kapcsolat addig jó és addig működik, amíg mindkét félnek meg van a kis szabadsága, hobbija. Hogy külön is van életed, és így tudsz mesélni valamiről a párodnak, tudtok beszélgetni valamiről.


Hogy mit csinálj?

Keress egy hobbit, barátkozz, járj el valahova, akár edzeni vagy tanulni, akármi, csak csinálj és foglald le magad. De semmiképp sem korlátozd le és ellenőrizgesd lépten nyomon, ha leugrik egy sörre vagy boltba...

25N

2016. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus kos nő vagy,hiába minden Te ilyen vagyok,tipikus kos jellem,ez ellen nem tudsz semmit se tenni!!!!

Ha elhagy utána neked annyi...

2016. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Szergej55 ***** válasza:
54%
Na, a napi ezo rovat is megnyitott végre...
2016. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

[link]


Ez így van. Az önállóságot kedvelik. Kezdj bele új hobbiba, járj el valahova, járd a saját utad, valami olyannal, amit igazán szeretsz és nem csak elvonja a figyelmed hanem tényleg érdekel is. Minél kevésbé foglalkozol így vele, annál jobban fog akarni.


És ez nem hülyeség, amit belinkeltem, tapasztalatból tudom, hogy ez így van szóról szóra, és szerintem nálad még nem veszett az ügy, csak állítsd le magad - mondom én ezt egy 110%osan parás, féltékeny emberként, mert ilyenekre még én sem vetemednék.

2016. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"ki is ábrándult belőlem és ha normális lennék se szeretne már úgy mint régen, mert már elkönyvelt egy féltékeny hisztis nőnek"


Az érzelmeidnek nem tudsz parancsolni. Holtodig féltékeny típus leszel.

De a cselekedeteidnek igen is lehet és kell parancsolni. A hisztisben még van lehetőséged változni.

Hátha újra megkedvel, ha abbahagyod a hisztit.

(Mellesleg én sem élnék hisztis nővel. Elég nekem a gyerekek hisztije. Ha a feleségem is hisztizne, hamar elzavarnám!

2016. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!