Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha nem érzitek randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha nem érzitek randin, hogy lesz valami kapcsolat ebből az adott személlyel, akkor nem lenne jobb érzés nektek, ha kifizetnétek a saját fogyasztást?

Figyelt kérdés
Én most elképzeltem, és talán úgy tennék, ha nő lennék.

2016. máj. 31. 21:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

nem. először is, nem vagyok köteles azonnal tudni, hogy mit akarok tőle csak azért, mert meg akar hívni valamire.


ha nem hozza fel a fizetést, akkor felezünk vagy egy kör az övé, másik az enyém. ha azt mondja, hogy ő fizet, akkor ő fizet, nem az én dolgom az ő pénzét félteni. ezzel nem vállalok kötelezettséget.

2016. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

Alapból kifizetném, mert nem szeretem, ha meghívnak, max kapcsolatban, ha felváltva hívjuk meg egymást ide-oda.

Viszont ha valaki felajánl egy meghívást, és a csaj elfogadja, akkor ne csodálkozzon. Vagy előre kösse ki a feltételeket, bár az kicsit abszurd lenne. Szerintem első randin nettó marhaság

a, sokat költeni, és

b, meghívni a másikat.

Első randin max egy fagyit vagy egy teát/kávét vennék, minek több ezret áldozni olyan emberre, akivel semmi se garantálja, hogy lesz valami? Aki megteszi, az magára vessen.

2016. jún. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egyáltalán nem szabadna randizni!

Ez egy amerikai szokás aminek az értelme csak is a pénzköltés.

3 randi sok kifizetett vacsi a pasi részéröl aztán megy a kufirc?

Emberek ez Magyarország!

Egyazeűen nem értem :(

Ez csak elrontja a kapcsolatokat.

Attol mert a filmekben beválik az nem azt jelenti, hogy ez egy értelmes dolog.

3 éve vagyok együtt a barátommal és vagy 5 hónapon keresztül ismerkedtünk haverkodtunk mielőtt összejöttünk volna.

És nem fizettünk egymásnak semmit soha mindig elosztottuk a dolgokat.

Ezek milyatt a dolgok milyatt hiszik azt a lányokra, hogy pénzéhes qrvák pedig én se vagyok az. Néhány tényleg az, de nem kell mindenkinek annak lenni.

2016. jún. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nálunk csak a legelső randin fizetett a barátom mindent (egy darab italt ittam, szóval nem egy vagyont), de csak azért, mert ragaszkodott hozzá. Pedig már akkor is felajánlottam, hogy a saját részem.

Azóta pedig mindent felesben fizetünk, nem is hagyom, hogy ő fizesse az én fogyasztásom, vagy csak úgy, ha legközelebb meg én fizetem az ő részét.

Sőt, olyan is volt nem is egyszer, hogy én találtam ki, hogy menjünk el kávézóba és akkor én fizettem az övét is, mivel az én ötletem volt a program.


Szóval mielőtt általánosítanál, kicsit gondolkozz. Lehet, hogy normális hozzáállású nőkkel kéne ismerkedni és te nem azt teszed.


21/N

2016. jún. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális nő felajánlja első randin, hogy fizeti a felét, kimeneteltől függően. Ha a férfi viszont ragaszkodik hozzá, hogy ő fizessen és engem nem hagy- mert általában ez szokott lenni- akkor 3-400 forintért nem kezdek el vele vitatkozni és ez a párszáz forint nem hiszem hogy úgy megterhelné. Ha meg igen, akkor elfogadhatta volna a felajánlást.
2016. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Férfiként sohasem kerültem olyan helyzetbe, hogy a nő felajánlotta volna, hogy osztozzunk.

Kilátszik rajtam, vagy mi, de olyan gáznak tartom egy pár száz forintos számla elosztását, mellesleg a virág árát se gondoltam soha beszedni.


De nem is értem a kérdést, tán akkor volna ildomosabb vállalni a nőnek a saját részét, ha tudja már, hogy ez az utolsó találkozás, nem?

2016. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%
Tartom magam annyira úriembernek, hogy attól függetlenül álljam a számlát, hogy bejövök-e a lánynak, vagy sem. Többre tartom a nőket annál, mint hogy úgy gondoljam, egy itallal vagy akár egy tányér meleg étellel megvehessem az érzéseiket vagy a testüket. Nyilván ha valakin látszik, hogy kisstílű, és a fogyasztás miatt jött, azt nem hívom többet, de ott és akkor kifizetem a fogyasztást, és nem is esne jól, ha nagyon erőltetné, hogy fizesse a részét.
2016. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!