Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy egy életre elment a kedvem a szopástól?

Figyelt kérdés

Nemrég gyomortükrözésem volt. Életem legrosszabb élménye, az ellenségeimnek sem kívánom. Azóta rá se tudok gondolni a szopásra, mert rögtön az jut eszembe, mikor azt a csövet tolták le a torkomon, és ha csak erre gondolok rosszul leszek. Tudom, hogy ő nagyon szereti, és igényli is, és én is szerettem csinálni, de most rágondolni se tudok. Hogy mondjam ezt meg neki? Más fiú ezért otthagyná a barátnőjét?


L/20


2016. jún. 24. 15:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Ha normális akkor megérti, hogy most nem szeretnéd. Később lehet majd próbálkozni hátha elszürkül a rossz élmény, de szerintem ennyi "áldozatvállalás" a barátnőjéért alap. 22/f
2016. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
79%
Morbid válasz lesz... 5 éve vagyunk együtt, de még nem nyeltem le neki, tudom, hogy vágyik rá és szeretné, mégsem hagyott ott... mindennek eljön az ideje... ha szeret akkor nem hagy el. L/28
2016. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
53%

"Ha normális, megérti hogy egész életében nem fogják ezután leszopni" - Hát persze... Aki pedig nem érti meg, az nem normális, annál valami baj van, az nem elég jó ember.


Mondd azt hogy volt egy rossz élményed ezért most EGY IDEIG nem igazán szopnál. Ezután pedig járj majd szexuálpszichológushoz és olvass erről a témáról sokat, hogy visszajöjjön a kedved a szopáshoz


22/F

2016. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
33%

HA SZERET - Ez nagyon fontos kitétel kérdező! Sose felejtsd el. Nyilván hogyha nem tolerálná hogy a következő 10 évben nem szopják le akkor nem szeret! Akkor egy senki vagy a szemében. Hát persze.


2:

Azért más dolog, hogy nem nyeled le vagy egyáltalán nem is szopsz. Nagyon más. Én egy nőtől sem várom el hogy lenyelje, de magát a kölcsönös orális szexet nagyon is

2016. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
41%
Szexuálpszichológus helyett lehet egy kis alkohol, vagy izgalmasabb helyszín is megteszi. Addig pedig meg fogja érteni, hogy most egy darabig nem és kész.
2016. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
23%

5:

Ez jó gondolat. Én is ismertem olyan lányt, aki józanon elég gátlásos volt, de italozva olyanokat csinált meg, amiket sok lazább lány józanon nem.

2016. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak idő kérdése és megoldódik. Mint írtad elég friss az élmény. Beszéljétek meg, nyilván megérti. Amúgy meg nem minden a szopás körül forog, persze ha van az nagyon jó, de ha nincs egy ideig még nem dől össze a világ. Nem kell ennyire rágörcsölni nyugi. :) 29/f
2016. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem csak a lenyeléssel van gondom, hanem azzal is, hogy a számba vegyem, mert már ha rá gondolok is öklendeznem kell. Arról nem is beszélve, hogy a nyelőcsövem is még mindig fáj, mert fölsértette az a cső, ahogy ledugták. Ez mondjuk pár nap, és rendbe jön, de a másik nem tudom mennyi idő, mire túl teszem magam rajta...
2016. jún. 24. 16:05
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kis idő mulva rendbejön. Ha olyan lesz a hangulat, úgyis majd érzed hogy akarod csinálni neki.
2016. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
1%

Én elhagynálak, de talán más férfiak nem.

Nekem egy ócska kamu dumának tűnik és tűnne akkor is, ha a barátnőm mondaná.

De ha nem kamu, akkor sem fogok erről az élvezetről lemondani, bármire megesküszöm.

2016. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!