Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy egy életre elment a kedvem a szopástól?

Figyelt kérdés

Nemrég gyomortükrözésem volt. Életem legrosszabb élménye, az ellenségeimnek sem kívánom. Azóta rá se tudok gondolni a szopásra, mert rögtön az jut eszembe, mikor azt a csövet tolták le a torkomon, és ha csak erre gondolok rosszul leszek. Tudom, hogy ő nagyon szereti, és igényli is, és én is szerettem csinálni, de most rágondolni se tudok. Hogy mondjam ezt meg neki? Más fiú ezért otthagyná a barátnőjét?


L/20


2016. jún. 24. 15:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
92%

Jajjj úgy éreztem hogy előkerül ez a kártya: ha nem csinálod majd elhagy. Örülök hogy látatlanban így ismered őt, komolyan :) ezzel csak ismét bizonyítottad hogy sekélyes vagy.

Egyszer már leírtam, olvasd már el akkor te is: nem mindenkinek ugyan az a prioritás, és ha nem teszem meg hidd el nem hagy el, ezt had tudjam már én jobban. Neki más dolgok fontosabbak ikább, azt kéri és meg is kapja. De ez is milyen már hogy te mr zsni jobban ismered őt mint én ugye? :) no comment. Nem hiszem el hogy nem jut el a tudatodig hogy nem mindenki úgy van bekötve mint te.

És amúgy nem én sem azért támadlak mert neked vannak igényeid, mint mondtam legyen, zsák a foltját, csak ne kezdj már ki mást akinek meg más az igénye. És igen férfiak közül is akad bőven akinek nem létszükséglet. Csupán ennyit akartam a fejedbe verni, a feminácizás meg tudom hogy nem a kérdezőnek szólt hanem azoknak akik "vállon veregették." hát erre meg csak annyit hogy egy normális kapcsolatban a felek azt teszik ami kölcsönösen jó mindkét félnek. Aki ezért félre megy az már nem a normális kapcsolat része, tehát nincs keresni valójuk egymás mellett :) Ennyi

A nyelvtan náciskodásoddal meg nem lesz még inkább igazad, de mindegy :)

2016. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

Oké, legyen, de kezdek fáradni.

Nem ismerem jobban a srácodat, de neked azt kell elismerned, hogy egy olyan kérdésre, hogy "drágám, ha hirtelen gondolattól vezérelve holnaptól soha többet nem szoplak le, akkor az okozna-e bárminemű törést a kapcsolatunkban?", nem biztos, hogy a színtiszta igazat mondaná.

Ha ezt elismered, jegelhetjük a témát végleg. Deal?


Elmondom hát, még egyszer, utolszor, hogy nem azért támadtam a kérdezőt, mert nem szopik, hanem mert hazudni akar arról, hogy miért nem szopik. (tényleg lefárasztasz, sajnálom)


" egy normális kapcsolatban a felek azt teszik ami kölcsönösen jó mindkét félnek"

Ebben elrejtesz egy aranyos kiskaput: ha a felek csinálnak dolgokat, akkor kijelenthető, hogy elfogadták azokat és kölcsönösen jóként deklarálták őket. Mi van, ha utólag az egyik fél akárhány dologra bejelenti, hogy neki az onnantól fogva nem "jó" és ragaszkodik az alapszabályhoz, miszerint csak akkor kell csinálnia, ha az mindkettejüknek jó.

Érted, hogy mire gondolok?

Konkrétan most leszopsz, mert yolo, aztán elveszlek, mert jól szopsz, végül abbahagyod a szopást, mert már elvettelek...

Ha a felek nem érzik magukat kötelezve, mert a leírt vagy hallgatólagos egyezményeket szabadon értelmezik, ha épp az az érdekük, akkor szerinted az mitől lesz stabil?

Én ezt elég komolyan napi szinten látom problémának a párkapcsolatokban és kizárólag a nők körében: elhízok, mert már megszültem. Nem dugok, mert most gyerek time van, később meg szeretőt nézek, mert most meg felfedezem a rég elfeledett nőiségemet. Eddig csinosan voltam, mert úgy éreztem jól magam, mostantól natúrban és szőrösen nyomom, mert már így érzem jól magam. Vagy épp nem szopok, mert a fogorvos "odanyúlt" és rossz érzéseket kelt bennem...


Elárulom, hogy sztem írásba kéne foglalni az elvárásokat. Szürreális?

Sztem inkább az az, hogy erre senki nem gondol még a házassági szerződéseknél sem.

2016. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Ha ezt elismered, jegelhetjük a témát végleg?


Na ez az a pont ahol nem vitázom veled tovább mert nem vagy arra érdemes. A válaszom pedig nem nem lenne törés a kapcsolatunkban, ha megpukkadsz ettől akkor sem. De hála az égnek nincs okom rá hogy egy ilyen érhetetlenül buta embernek magyarázkodjam, mint te, aki ismeretlen embereknek akarja megmagyarázni a számára nyivánvalót! A te krónikus szopásmániádat másra kivetíteni már komolyan a nevetséges kategória. És ahogy mondtad én ismerem őt meg az igényeit nem pedig te, ezt meg neked kellene beismerned, bár ahogy nézem, neked ez eleve nem megy. Ezért nem vagy vitapartner.


Szép estét, a barátnődet meg becsüld meg, ennyire akaratos mindenkinél mindent jobban tudó embert elviselni marha nehéz lehet. Részvétem.

2016. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, a veled való vita után még a tőle kapott ciánkapszulát is megbecsülném...
2016. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Én is nagyon igénylem, nem igen hagynám ott emiatt a barátnőmet, de komoly problémát generálna a kapcsolatunkba. Mellesleg nem tudom hogy juthat eszedbe a cumiról a gyomor tükrözés. Ha a pasidnak csak a makkját veszed be, már az is bőven elég, és az még a torkod közelében sincs. Vagy akkor ennyi erővel nyalóka, fogmosás, villa, kanál is tabu? Olyan butus vagy :D Vagy simán csak mű balhé. Ürügy, zilált ok.
2016. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt gyomortükrözésem és osztom a véleményedet, életem legrosszabb orvosi beavatkozása volt. Utána még napokig fájt, kapart a torkom, enni, inni alig bírtam. Szerintem mondd el a barátodnak, hogy milyen rossz élmény volt a tükrözés és hogy legyen kicsit türelmes. Idővel minden elhalványul és nem fogsz már a kellemetlenségekre gondolni.
2016. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
50%

36-os

A kérdező csak azt akarja, hogy megússza a szopást, amit mindig is utált és azt kérdezi, hogy a tükrözés vajon mennyire elfogadható ürügy.

Nem fogja érdekelni olyan megoldás, ami "csak" haladékok adna neki, nem ez a célja.

2016. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!