Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy egy életre elment a kedvem a szopástól?

Figyelt kérdés

Nemrég gyomortükrözésem volt. Életem legrosszabb élménye, az ellenségeimnek sem kívánom. Azóta rá se tudok gondolni a szopásra, mert rögtön az jut eszembe, mikor azt a csövet tolták le a torkomon, és ha csak erre gondolok rosszul leszek. Tudom, hogy ő nagyon szereti, és igényli is, és én is szerettem csinálni, de most rágondolni se tudok. Hogy mondjam ezt meg neki? Más fiú ezért otthagyná a barátnőjét?


L/20


2016. jún. 24. 15:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
Annyira viccesek vagytok :)
2016. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
94%

Ha emiatt elhagy, akkor nem is szeretett igazán, kár lenne érte bánkódni. Egy normális, egészséges kapcsolat bőven túlmutat a szexen. Alapvető lenne, hogy megértést mutatunk a másik felé és nem otthagyjuk az első "problémánál".

Ha érett, felnőtt férfi a barátod, aki nem csak a testrészeidre tart igényt, akkor nem fog ebből ügyet csinálni!

2016. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
33%
58%-os, te meg egy primitív ösztönlény. :) Melyik a jobb vajon...
2016. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
4%

Ezerszer jobb vagyok.


Amúgy nem is értem, hogy miért nyalják folyton körbe egymást a nők függetlenül attól, hogy kinek van igaza.

Mind látjátok, hogy a csaj nem szeret szopni és végre talált magának egy ócska, de tényleg borzasztó nevetséges indokot, hogy soha ne kelljen szopnia, de azért érzi, hogy ez még így is rettentő necces lenne bejelenteni és így tőletek kér felmentést.

Persze ti megadjátok, mert a hatalmas női egó a naprendszerben is komoly tényező lenne és hát virtuális férfiak virtuális megleckéztetése pont jót tesz az női önérzetnek, meg hát nem veszélyes rátok, az anonim férfigyalázás semmiféle következményét nem kell viselnetek.

Látsz te itt egy olyan nőt, aki bármikor, bármiben, bármennyire is tekintettel van a nem jelenlévő férfi érdekére is?

Mondana itt bárki olyat, hogy a férfinek bármire igénye lehet?

Dehogyis.

Itt már virtuális, tét nélküli feminácizmus van.

A férfi neve kuss. Igényeket felejtse el. A srác majd alkalmazkodik. Az igazi férfi feminista. Az igazi férfi semmit sem igényel, csak elfogadja a nő döntését, még ha az naponta 3szor változik is arról, hogy ő most szingli akar lenni, aztán anya, aztán abortuszt akar, aztán megint szingli, aztán házasságot akar,stb.

Aki hím nem sorol be, az legyen kidobva, mert az nem az igazi. Az lúzer, kisfiú,stb.


Csak ha igazi troll vagy, akkor mondhatod, hogy ez nem vicces :)

2016. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
# 24 Időpont ma 19:29 - Tudod, hogyan kell hánytatni magad? Egy pasinak teljesen más az orális szex, mint egy nőnek.
2016. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
5%

25-ös

Ne mááár, most komolyan engem heccelsz ezzel?

Figyelj, nekem nincs gondom azal sem, ha csak az iszonytató fa.z szagra hivatkozol, nem kell itt horrormeséket kitalálni, meg direkt lenyomni a gyomrodig, hogy elérd azt a fájdalmat, hogy most már biztosan belássa a srácod, hogy ő a létező legszörnyűbb dologra vágyik és szégyellje magát.


Ezek mind kamu bánatok. Te szopsz, te veszed a szádba és tudod, hogy meddig jó még, hogy tudod élvezetesre csinálni.

Ne kelljen amatőr videókat linkelnem, hogy bebizonyítsam, igenis vannak nők, akik élvezik, szeretik csinálni. Oké?


És amúgy felőlem tényleg mehet egymás hátba veregetése is tovább, csak azért remélem tudat alatt ott van mindegyikőtöknél, hogy ez egy elég ócska kamu duma és egy normális szexuális igényű férfi nem fogja bevenni a jaj, hányingerem van, spermaallergiám van, volt egy rossz álmom és amiatt-féle dumákat, hanem csendben lelép és meghagy a kis kínoddal.


(nem kell megkérdezned, évek óta van barátnőm és ismeri a véleményem. Soha eddig még csak kérnem sem kellett a szopást, szóval tessék hölgyeim, lehet morfondírozni)

2016. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
91%

Istenem te ostobább vagy mint gondoltam!! Femináci?? komolyan?? Hogy jön ez ide te agyoniskolázott?

Azt kellene már felfognod hogy nem mindenkinek ugyanazok a prioritások. Miért nem érted meg hogy van akinek létszükséglet az orális szex van aki megvan nélküle. Férfi s nő egyaránt és így kell a zsáknak a foltját megtalálni, és pont. Nem az amit te művelsz hogy egyből feminácinak nevezel vkit (fogalomzavar level 10000 előbb inkább olvass 2 szopatás között) akinek a szexuális kultúrája nem egyezik meg a tiéddel. És még ki is jelented hogy te jobb vagy másoknál. Miért is? Az ostobaságod vagy az aroganciád végett. Ja és mielőtt nekem esnél, tudatom hogy én minden további nélkül csinálom a páromnak, de ha nem tenném épp valamiért abba sem halna bele.Ennyi. Neki az együttlétekben nem ez a fő fő szempont ami nélkül nem nő egy nő. Megtennéd akkor, hogy megkeresed te is a kis foltodat a zsákodhoz és nem itélkezel olyan emberek felett akikhez az égvilágon semmi közöd?? Ki vagy te aki itt a férfi nemért kompletten felszólal?? Tudomásom szerint senki. És bár tudom hogy hihetetlen számodra felfogni, de sok férfinek is, nem csak nőknek bicskanyitogató ez a stílus amit képviselsz. Tehát ne ringasd te magad semmibe nem vagy jobb az orált nem akaró nőknél, sőőőt rosszab. Mert velük ellentétben te kikezded őket a nagy semmiért.

2016. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
91%

nem kell megkérdezned, évek óta van barátnőm és ismeri a véleményem. Soha eddig még csak kérnem sem kellett a szopást, szóval tessék hölgyeim, lehet morfondírozni)


háát nagyon sajnálom az a szegény lányt. Ezzel kvázi kijelentheted hogy szopnia kell a kapcsolatáért...Hűűű ez ám a nagy szeretet. Erre nem verném magam a helyeben :)

2016. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
5%

Elöljáróban annyit, hogy a végett a célhatározó, neked viszont okhatározó kéne, tehát okán, miatt, okból,stb.


Nem az a bajom, hogy mások a prioritásai és ezt már fentebb kifejtettem, hanem az ocsmány és átlátszó módszere, ahogy meg akar szabadulni az "orális szex borzalmaitól" és ezt nem arccal felvállalva teszi, hanem a pszichés bibit okozó csúnya dokibácsira. Ez szánalmas, simply pathetic...


A feminácit nem a kérdezőre mondtam, te "szövegértés-bajnok", hanem az itteni válaszolókra, akik...áh, olvasd el, fasxom.


sosem mondtam, hogy belehalna a párod, ha nem szopnád le ezentúl bármiféle nevetséges okból(hmm, meglehet itt a célhatározó tényleg találó volna) kifolyólag, de furcsa dolgokat biztos megtapasztalnál hamarosan, pl. később érkezne haza, nem bújna, nem érdeklődne annyira, majd idővel megkérne, hogy hagyd el a lakást, mert valaki más megdobogtatta a szívét.

(a szív egy metafora ;)


"Ki vagy te aki itt a férfi nemért kompletten felszólal?? Tudomásom szerint senki"

Pontosan annyi vagyok, mint te vagy a másik.


Pontosan már nem tiszta, hogy most a mondandómmal vagy a stílusommal van a bajod, esetleg a védelem taktikát váltott menet közben?

Viszont az "orált nem akaró nőkre" és a "sőőőt rosszab."-ra reagálva el kell ismételnem, hogy nem az a bajom, hogy a kislány nem akar szopni. Van ilyen, elfogadom. Nekem ugyan soha nem kéne, de szerencsére ez nem kérdés, hanem az, hogy gerinctelen ürüggyel akar megszabadulni.

Talán megvan benne az a hajlam is, hogy majd a gyerekszülés után a gyerekre hivatkozva dugni se akarjon...

És persze a férfi egyik esetben sem érezheti magát becsapva, sőt, ha egy buliban egy sminkelt 8-ast ismert meg, majd reggel egy aszott 3-as mellett ébred, akkor sem, mert ez valahogy "nem a másik becsapása".

Teccik érteni?

2016. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

28-as

Mert nekem nem kell semmit sem tennem a kapcsolatban, a kapcsolatért?

Én felvállalom, hogy vannak elvárások felém. Neked miért gond felvállalni a másik bármiféle elvárását?

Vagy te csak úgy vagy hajlandó ismerkedni, hogy a pasi legyen magas, jóképű, szorgalmas, legyen munkája, tudjon jól dugni... de te semmit nem vagy hajlandó belevinni, max szorgalomból, ha épp úgy adódik és van kedved hozzá...?

2016. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!