Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy egy életre elment a kedvem a szopástól?

Figyelt kérdés

Nemrég gyomortükrözésem volt. Életem legrosszabb élménye, az ellenségeimnek sem kívánom. Azóta rá se tudok gondolni a szopásra, mert rögtön az jut eszembe, mikor azt a csövet tolták le a torkomon, és ha csak erre gondolok rosszul leszek. Tudom, hogy ő nagyon szereti, és igényli is, és én is szerettem csinálni, de most rágondolni se tudok. Hogy mondjam ezt meg neki? Más fiú ezért otthagyná a barátnőjét?


L/20


2016. jún. 24. 15:36
1 2 3 4
 11/37 Noblesse Oblige ***** válasza:
88%

Nekem is volt egy kellemetlen orális élményem amiért jó ideig (1 évig kb.) az orális szex tabu volt.

Nálunk ez nem okozott törést a kapcsolatunkban és végül sikeresen túltettem magam a dolgon. Most ugyanolyan lelkesen kényeztetem a párom mint előtte.


Negatív élmény hatására nem szeretnéd, teljesen érthető. A rossz dolgok idővel elmúlnak és akkor lehet megint esély arra, hogy vissza hozzátok ezt.

2016. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Hármas nálad alapvető szövegértési problémák vannak, nem azt mondtam, hogy egész életében, hanem azt, hogy most nem. Nem tudom milyen világban élünk komolyan, de aki emiatt elhagyna egy lányt, mert annak volt egy egészségügyi beavatkozása, ami rossz emlék, és emiatt nem szeretne bizonyos dolgokat egy ideig csinálni, az meg is érdemli, hogy ne legyen senkije. Első voltam.
2016. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
9%
szerintem nem kell elhagyni a lányt... kell egy másikat mellé keresni akinek van kedve..
2016. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
27%

Ne haragudj, de én nőként nem értelek...

Volt gyomortükrözésem, tudom, hogy milyen pocsék érzés, ráadásul a gasztroenteorológusok állítólag mind szadisták és direkt élvezik, hogy ilyen módon kínozhatják az áldozataikat. Igen, sz...r élmény, nagyon.

De a szerelmem testrészét eszembe nem jutna egy gumicsőhöz hasonlítani, és egy orvosi eljárást a kettőnk közti intimitással összekapcsolni...

A párom azért kényeztetem, mert szeretem minden porcikáját. A gumicsövet meg nem szeretem, a gasztros dokit meg egyenesen utáltam. Semmi köze egymáshoz a kettőnek!!!

2016. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt gyomortükrözésem,de az emberek nem egyformák,meg tudlak érteni.Én nem hagynálak el,ha egy ideig nem lenne orálszex.Később megpróbálnánk megoldani.Ez mégsem az a kategória,hogy soha nem is akartad csinálni,hanem egy rossz élmény hozta elő.
2016. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem néhány éve volt szerencsém részesülni ebben az élményben. Akkoriban én is hasonlóan éreztem, de mára már nincs ezzel problémám.

Most talán komolyan gondolod azt, hogy soha az életben, de nem lesz mindig ilyen felkavaró ez az élmény.

21/N

2016. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
0%

14-es

Thank you

2016. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
12%

Akkor ilyen alapon minden egyes nőgyógyászati vizsgálat után el kéne utasítani a párom közeledését, mert kellemetlen élmény?

Azért szerintem egy felnőtt embernek el kéne tudni különíteni egymástól a különböző benyomásokat...

2016. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Egyszerűen. Nem kell ezt túlmisztifikálni. Állj elé és mondd:

- Drágám, tudom hogy szereted ha lesz.oplak. Én is imádom a farkad. De, a gyomortükrözés óta, még az életkedvem is elmegy tőle, ha csak rá gondolok! Azt hiszem ezt mától hanyagoljuk! Aztán idővel hátha nem kap majd el tőle a hányinger.


Ennyi. Ebből értenie kell. Az már más kérdés meg is érti-e majd. De ha netán nem...akkor bas.zd ki a pi.csába, még frissibe, mert nem ér egy fabatkát se!

2016. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
82%
Ha szeret, akkor elfogadja, ha ezért elhagy, nem szeret. Nekem egy gyerekkori elbaltázott fogászati kezeléssorozat miatt van ugyanilyen problémám, több, mint 10 éve volt a kezelés, egyik barátommal próbáltuk az orált, de nekem nem ment, öklendezni kezdtem. Én ezt nem csinálom, és kölcsönösen sem várom el a pasitól. Ha emiatt valaki nem jönne velem össze vagy elhagyna, azzal nem tartozunk össze.
2016. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!