Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2hónap után össze költözni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hónap után össze költözni? Nem túl korai?

Figyelt kérdés
A barátommal kb 1 éve ismerjük egymást,akkor még mind a kettőnknek volt párja. Mind a ketten egy hosszu kapcsolatból szálltunk ki.2 hónapja vagyunk egy pár,de már össze költöztünk.Közösen veszünk a lakásba cuccokat.Szerintetek nem túl korai?

2016. szept. 5. 12:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
61%
Hát, számodra ez kérdés, akkor korai. Furcsa számomra 8-s válasza : nagy értékű tárgy ne legyen közös, viszont az életetek igen. Hát én akkor laknék vknél, ha meg is bíznék benne.
2016. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy túl korai, mert nem ezen múlik. Ha jól kijöttök, összeilletek, szeretitek egymást, akkor mindegy hogy 2 hónap vagy fél év.


Volt barátom évek után költözött össze az akkori csajával, szétmentek, velem hamarabb, mi is szétmentünk. :D A"mikor" nem garancia semmire.


Ha az osztozkodástól tartasz, valahol megértem, biztos meg tudnátok beszélni, ki mit tart meg, ad el stb.

2016. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Mi augusztusban jöttünk össze,októberben már terveztük az összeköltözést.Ténylegesen csak júniusban sikerült,mert a férjem nehezen kapott munkát,de addig is hol egyikünknél,hol másikunknál voltunk.Most már 5 éve együtt vagyunk,3 éve házasok,és van egy másfél éves kislányunk.Az,hogy rövid ideje vagytok együtt,az nem azt jelenti,hogy korai lenne,viszont mivel feltetted a kérdést,gyanítom,te annak érzed.Ez a gond szerintem.Mert valaki 1 hónap után készen áll rá,más meg csak évek múlva.
2016. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni előre. Van olyan ismerősöm, aki azt gondolja, hogy azért nem sikerült a házassága, mert túl hamar összeköltöztek, nem volt meg a randi időszak. De lehet, hogy ezt csak most magyarázza bele és enélkül is szétmentek volna. Az inkább érdekes, hogy ha neked korai az összeköltözés, akkor miért költöztök össze? Nem állsz készen rá és nem is szeretnéd. Szerintem ebből viszont lehet gond később.
2016. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a sok-kevés, nekem személy szerint korai. Egyrészt 2 hónap után én még nem is ismertem igazán a barátomat (jó, ti ismeritek egymást egy éve, így ez nem játszik), másrészt pedig sztem a kapcsolat elején még kell a saját tér, hogy ne legyünk 0/24-ben "kötelezően" együtt. Illetve ahogy mások is írták, én igénlyem a randifázist, hogy találkozunk, beülünk valahova/sétálunk, majd ki-ki hazamegy, esetleg együtt alszunk.

De igazából mindegy is, hogy szerintem korai-e. SZERINTED az, hiszen írod is, hogy aggódsz, hogy még az exeiteken fog járni az agyatok.

2016. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%

Megcsaltátok a párjaitokat egymással, belemenekültetek a problémák előtt ebbe az új kapcsolatba, most pedig rohantok papás-mamást játszani, időt sem hagyva magatoknak (és a másiknak) hogy tanuljatok valamit az előző kudarcból, kicsit érjen a személyiségetek. Remek előzmény.


(Én személy szerint, aki az "összeköltözni" szót külön írja, inkább tanulni terelgetném, mint felnőttet játszani.. 🤔 )

2016. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
mi 6 hónap után költöztünk össze. Igaz, én akkor voltam 20 éves, 4,5 év múlva volt az esküvő, de több, mint 9 éve vagyunk együtt. Nekem ez azért volt korai, mert nekem ő volt az első kapcsolatom.
2016. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, nekem az lenne. De végtére is te egy másik felnőtt ember vagy, hoztatok egy ilyen döntést közösen, feltételezem, hogy átgondoltátok.


Miért tetted fel a kérdést? Elbizonytalanodtál? Vagy csak másoktól kaptatok kritikát és emiatt?

2016. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ha nem 18-20 évesek vagytok, hanem idősebbek, akkor nem korai! Nem az időtől függ, hanem a kapcsolat milyenségétől.
2016. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Mi, az első beszélgetés után, másnap össze költöztünk.
2016. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!