Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2hónap után össze költözni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hónap után össze költözni? Nem túl korai?

Figyelt kérdés
A barátommal kb 1 éve ismerjük egymást,akkor még mind a kettőnknek volt párja. Mind a ketten egy hosszu kapcsolatból szálltunk ki.2 hónapja vagyunk egy pár,de már össze költöztünk.Közösen veszünk a lakásba cuccokat.Szerintetek nem túl korai?

2016. szept. 5. 12:09
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok,a barátom 26. Csak azért kérdeztem,mert túl sok kritika ért minket emiatt. Kíváncsi voltam rajtunk kívül állók véleményére.Köszi a válaszokat.
2016. szept. 5. 15:04
 22/30 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem ez túl korai.Én minimum várnék 1 évet.

Több ismerősöm is van,akik túl korán költöztek össze,aztán 1-2 év múlva szét is mentek...

2016. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
96%

És akkor mi van, ha kaptok kritikát? Elárulom, a párkapcsolatok 99%-a állandóan mást se kap, mint kritikákat. "Jajj, lefeküdtetek az első randin, jajj, túl fiatalok vagytok az összeköltözéshez, jajj, máris esküvő??? még össze sem költöztetek, jajj, hat év alatt még nem kérte meg a kezed???!, ennek nem lesz jó vége, nem túl korai a gyerek??? mikor lesz már unoka, benne vagytok a korban! stb..."


Szarjátok le mások kritikáit és véleményét, úgy csináljátok, ahogy nektek jól esik. Ha most érzitek az idejét az összeköltözésnek, akkor bútorozzatok össze, és ne foglalkozzatok a sok károgóval, aki szerint csak 1 év, 2 hónap, 4 nap, 16 óra és 20 perc után lehet összeköltözni, szigorúan nyáron.

2016. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
1,5 hónap után mi is összeköltöztünk. De a 1,5 hónap alatt nem találkoztunk napi szinten,mert 120km-re laktunk egymástól,plusz én megfejeltem egy 2hét külföld,2 hét Mo munkával. :) Szerintem nem korai. Ha működik a dolog,akkor 2 hónap után is működik,ha meg nem,akkor hiába is vártok 1-2 évet,akkor sem fog valószínűleg. :) Na meg különben is,felgyorsult világban élünk ;)
2016. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
51%

Igen felgyorsultan mennek szet a paaarok

Mert nem adnak idot ismerkedni udvarolni csak osszekoltoznek 2 3 evente mas pasival

2016. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy kritikát kaptatok. Nézd, lehet, hogy korai, lehet, hogy nem. Minden kapcsolatról csak utólag derül ki, hogy tartós lett-e.

Kritizálni, ahogy írták előttem is, mindig fognak. Minket pl. azért, mert a párom jóval magasabb nálam. (Ő a pasi.) Röhögjetek rajtuk.

2016. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek azóta? :)
2018. dec. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
szétmentünk,11 hónap után. Nem hiszem,hogy a korai összeköltözés volt az oka :)
2019. jan. 14. 17:53
 29/30 anonim ***** válasza:

De az volt az oka

Kb 2 ev kell mire valakit megismersz

Csak ezutan szabad osszekoltozni

Ezt megsporolhattad volna

2019. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 MolotovPunk ***** válasza:
Osztom a pár sorral előttem lévő hozzászólót.Manapság gyorsan mennek szét a párok,mert alig ismerik meg igazán egymást,de 1-2 év járás után szakítanak,illetve valamelyik fél szakít.Baráti társaságomban is tapasztaltam ezt,sőt saját bőrömön is.Sokaknál részben hiba az is,hogy pár hónap után már összeköltöznek szinte egyből.
2019. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!