Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom burkoltan lerondázot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom burkoltan lerondázott. Van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés
Hülyéskedtünk a barátommal a minap, és tudja, hogy a külsőm kritizálásával nagyon de nagyon meg lehet bántani. Valamin megsértődött hülyülés közben, és felhozta, hogy a haverja mondott rám valamit 2 éve, mikor ismerkedtünk. Nagy nehezen kihúztam belőle, mit mondott, elvileg olyasmit, hogy ne jöjjön össze velem, mert túl kicsi a mellem ( akkoriban nagyon vékony voltam, de mára ez változott, alkatomhoz képest nagy a cicim ), majd hozzátette, hogy ezt anno ő is így gondolta, hogy idézem ˝ csoffadtak a melleid és nagy az orrod ˝. Totálisan összetörtem, tudom, hogy nem igaz, mert soha egyik barátom sem bántott ezzel. Mire jó ez? Érdemes ez után még folytatni? Úgy érzem, ilyet nem mond olyan, aki szerelmes a másikba.

2016. szept. 11. 00:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%

Nekem kicsi a mellem és nagy az orrom. Nálam is érzékeny témák ezek a tulajdonságaim.


Lehet mondtam volna neki,hogy nem lett volna muszáj összejönnie velem ha ennyire nem tetszik a mellem és az orrom stb. Van még rajtam kívul egy csomó csaj. Tessék válogatni.

Vagy talan a nincs ló jo a szamar is elvet koveti?

2016. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem tök feleslegesen pörögsz a dolgon... Olyasmiről van szó, ami két éve történt. Gondolt akkor rosszat, na és? Azóta eltelt két boldog évnyi párkapcsolat... Ráadásul, ahogy említetted, változtál is.


Én az egyik exemről anno első talinál azt gondoltam, hogy úristenénezzelapasivalsoha. Kopaszodott, alacsony volt, és amúgy is. Aztán jé, belé szerettem és már nem számított. (És nem is emiatt lett vége.)

Tudod, az ismerkedés az ilyen. Gondolsz valamit külső alapján az illetőről, aztán vagy bejön, vagy nem. Az meg nem r.ohadtul mindegy, hogy a haverja mit gondol rólad? Nem vele vagy együtt...

2016. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lehet, hogy bántó, de én pl mikor megismertem a jelenlegi páromat, akkor abszolút nem jött be külsőre.. Nem tartottam rondának, de olyan szinten nem volt az "esetem", hogy hihetetlen. Hosszú haja volt, meg szakálla, nálam ez a kettő kizáró tényező, nem tudtam pasinak látni.

Aztán összemelegedtünk, beleszerettem, és ma már őt látom a világ legjobb pasijának. :D

Az a fontos, hogy most mit gondol rólad, és mit éreztet veled. Ha most azt látod rajta, hogy tetszel neki, akkor kár ezen pörögni.

2016. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy szeret még látja a külsődet. Más nem mondta, de mást nem is nyaggattál ilyesmivel. A barátomról az volt az első gondolatom, hogy görbe az orra és túl nagy a homloka ettől függetlenül vonzódtam hozzá és szeretem. Később el is mondtam neki, csak vállat vont mert tudja, pár évtizede már együtt él ezekkel a tulajdonságokkal.
2016. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!