Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom burkoltan lerondázot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom burkoltan lerondázott. Van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés
Hülyéskedtünk a barátommal a minap, és tudja, hogy a külsőm kritizálásával nagyon de nagyon meg lehet bántani. Valamin megsértődött hülyülés közben, és felhozta, hogy a haverja mondott rám valamit 2 éve, mikor ismerkedtünk. Nagy nehezen kihúztam belőle, mit mondott, elvileg olyasmit, hogy ne jöjjön össze velem, mert túl kicsi a mellem ( akkoriban nagyon vékony voltam, de mára ez változott, alkatomhoz képest nagy a cicim ), majd hozzátette, hogy ezt anno ő is így gondolta, hogy idézem ˝ csoffadtak a melleid és nagy az orrod ˝. Totálisan összetörtem, tudom, hogy nem igaz, mert soha egyik barátom sem bántott ezzel. Mire jó ez? Érdemes ez után még folytatni? Úgy érzem, ilyet nem mond olyan, aki szerelmes a másikba.

2016. szept. 11. 00:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
egy kérdést tisztázzunk már, ami azért elég fontos a történet szempontjából. most nagy az orrod vagy sem?
2016. szept. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
*Ja és hogy mégegy, hogy pont akkor, amikor ez aktuális is volt, amikor ezt gondolta, akkor nem mondta ki neked, nem vágta a szemedbe. Mert valamiért mégis vonzódott hozzád, és nem akart téged megbántani, de így utólag meg már elmondhatja, hogy ez volt, nem? Hát mert tény. De mondjuk ízléstelen, az ilyet talán nem kellett volna bevallani. Amúgy lehet, hogy azt sem a haverja mondta, amit előbb írtál. Vagy nemtom.
2016. szept. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

Itt nem is maga az a gond, hogy olyannak gondol, mert pl nekem bejön, ha egy lánynak nagyon kicsi a melle, és a nagyobb orr is tök cuki.

Itt az a baj, AHOGYAN ezt mondta.

Mondjuk jó arcokkal haverkodik, akik szerint a legmeghatározóbb szempont egy kapcsolatban a mellméret...

Nézd... lehet, hogy más ezen csak nevetne egyet. De neked pokolian esett, ő meg tény, eléggé nyersen és bunkón mondta. Ha téged ez ennyire megvisel, akkor szerintem értelmetlen folytatni.

2016. szept. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
De ha mondott is ilyet a haverja, minek kell visszamondani? Eleve el kellett jutnia az agyáig a gondolatnak, hogy ˝ nnna, most aztán szándékosan megsértem a kis nyomit ˝. Én nagyon szeretem őt, száz százalékig őszinte vagyok vele, de azért nem mondanám vissza amiket rá mondtak az én haverjaim, mert nem tartom mérvadónak a haverjaim véleményét kettőnkkel kapcsolatban. Nekem kell őt olyannak szeretni amilyen, más nem is számít. Ok, igaz, én kérdeztem rá végül a dologra mert zavart, de majdnem kicsúszott az magától is...
2016. szept. 11. 01:06
 15/24 anonim ***** válasza:
54%
Kíváncsi lettem volna, ő mit szól, ha szemvesíted valami hasonlóval: "régen szakítani akartam veled, és ebben barátnőm is támogatott volna, hiszen olyan kicsi a szerszámod, és béna vagy az ágyban".
2016. szept. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%

Így beszélni tahóság, mások előtt meg méginkább.

Azt is ilyen viccesnek találnátok kedves urak, ha a barátnőtök azt mondaná mások elött (is), hogy csoffadt a himbilimbitek?

Azért ésszel!

Ráadásul ez így úgy jön le, hogy ló helyett jó a szamár is.

2016. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%

Van egy olyan dolog, hogy tapintat. Ami szerintem mindennemű komolyabb emberi kapcsolat alapja, rögtön a bizalom és tisztelet után.

Ez pedig abból áll, hogy nem bántjuk szándékosan a másikat. Érzékeny pontja mindenkinek van. Akiben pedig bízunk, az előtt általában ezt fel szoktuk fedni. Ezek után, ha valaki tudja, hogy mi fáj a legjobban, és azzal üt oda egyet, az akkor is mocsokság, ha más számára ez egy semmiség lenne.

Lehet lepontozni, de én már léptem ki kapcsolatból azért, mert az illető olyat mondott, amiről tudta nagyon jól, hogy rohadtul fáj. Pedig nem vagyok egy sértődős, csak egyszerűen azután benne már nem tudtam ugyanúgy megbízni.

Aki pedig szerelmes, az eleve nem fogja leszólni a szerelmét. Pláne nem ilyen lealacsonyító stílusban. Aki szerelmes, az ösztönösen előnyösnek látja a kiszemeltje tulajdonságait. Vagy ha előnyösnek nem is, de aranyosnak mindenképp.


U.i.: az itteni kérdéseket böngészve érdekes módon elég nagy sértődések szoktak lenni abból, ha egy pasinak a barátnője leszólja a himbilimbijét. Pedig hát az is csak egy őszinte vélemény, egy lényegtelen dolog, nemde?

2016. szept. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%
Azert orulok, hogy nem nonek szulettem. Ennyit porogni valamin ertelmetlenul...
2016. szept. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%

Kerdezo, nem tetszik a valasz, akkor ne feszegesd a temat. Te is tudod, hogy korabban kicsi cicid volt es gondolom az orrodat is latod, illetve azzal is tisztaban hogy masok is latjak. Felesleges ezen ennyit porogni. Nekem pl. nagyobb fele, csoppet elallo fuleim vannak, es parom rendszeresen piszkal veluk, szerinte is csunyak. Es? Szerintem is. De szerencsere megtanultam jol hordani a hajamat az evek alatt, es tisztaban vagyok vele hogy ezt leszamitva igenis szep no vagyok. Szerintem neked ez az egesz dolog a torekeny onbecsulesnel van elasva... amint el tudod fogadni hogy vannak ronda dolgok rajtad de megtanulod ertekelni es kidomboritani a jokat, soha tobbe nem fog erdekelni egy ilyen kis hulyeseg. De addig vagy ne kerdezz ilyeneket vagy ne sertodj meg utana.


21/N

2016. szept. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
53%

Ezt a sértődést. Te talán nem látod a srác fonnyadt vagy pocakos testét, a lapátfüleit, vagy a mikiegérkopaszodását?


Attól, hogy nem mondjátok még ott van. Lehet szépen is mondani, hogy kicsit ritkul a haja, vagy csúnyábban, hogy a homloka lassan egybefolyik a tarkójával, de a lényegen nem változtat. Kevesebb haj van ott, mint 5 éve.


Ne fújd fel. Kit érdekelt, hogy a haverjának nem jönnek be a kicsi mellek meg a nagy orr? A srácnak belefért, mert összejött veled. A barátodnak nem a legszebb nőt kell látnia benned, hanem a legszerethetőbbet.

2016. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!