Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állnátok hozzá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állnátok hozzá az ismerkedéshez ezek után? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy srácot egy internetes társkeresőn, pár napja beszélgetünk, 31 éves férfi. Tegnap megkérdeztem tőle, hogy mióta van egyedül és azt mondta még 19 évesen volt egy kapcsolata, de a lány megcsalta, azóta nem volt senkivel.

Engem ez megijesztett, hogy 31 évesen 1 rövid kapcsolata volt és azóta semmi.

Ti, hogy állnátok hozzá ezek után? Mi a véleményetek?



2016. szept. 28. 19:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

#9 rajtad gondolom már átment a fél város...



hagyd békén! Jobbat érdemel nálad!

2016. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha jót akarsz magadnak, elbúcsúzol tőle azzal a szöveggel, hogy megismerkedtél valakivel. Az ilyen hibbant emberektől sosem tudod mi telik ki.
2016. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező hülye vagy, mint a f_sz. Rövid, de frappáns, lényegre törő válasz tőlem. csá
2016. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
#12 ja... igen ő a hibbant! Néztél te már tükörbe?!
2016. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, hogy nem húz meg mindent, ami mozog, és nagyjából nőnek néz ki.

Mondjuk a becézgetést csak közeli családtagoktól és a páromtól tűröm el, erre felhívnám a figyelmét, de más gondom nem lenne vele ezek alapján.

2016. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

# 14

Azt látom, hogy te hasonlóan frusztrált ember lehetsz. Aki már az ismerkedés korai fázisában ilyen jeleket küld...arcodba vágja őket és ennyire túlzott ragaszkodást mutat, annak baj van a fejében.

Később ez még durvább lesz. Szerintem bőven elég intő jel, hogy több, mint 10 éve nem volt nője. Valószínűleg nem te vagy az egyetlen, akire betegesen nyomult, és mások sem kértek ebből.

2016. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!