Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit ér egy barátnő havonta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ér egy barátnő havonta?

Figyelt kérdés
Magyar forintban kifejezve te mennyit költenél a barátnődre maximum havonta, abban az esetben ha a lánynak nincsenek feléd egyáltalán kiadásai. Én úgy gondolom hogy 15000Ft-ot gondolkodás nélkül költenék havonta egy lányra akivel szeretjük egymást a felső határ meg valahol 20-25e forint. Ti ezt hogy gondoljátok? itt lehet vitatkozni

2016. okt. 7. 10:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Pénzből élünk, de nem lehet így bekategorizálni.


Függ attól, hogy pl neked mennyi van. Nyilván

valaki minimálbérből nem tud 50e ft-ot költeni

egy nőre.

Függ attól, hogy a nő dolgozik-e, vagy léhűtő.

Attól is függ, hogy milyen a kapcsolatotok.

Attól is, hogy mire kell a pénz.

És az "attól is függ" listát kb 500 soron át

folytathatnám.

2016. okt. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Igen nagyon nehéz megállapítani mert annyi mindentől függ, de mégis mint mindennek ennek is van egy óriási nagy átlaga amit viszonylagosan rá lehet vetíteni mindenre, persze attól el lehet térni, de ésszerű az összeg körül maradni a nagy bukások és csalódások elkerülése végett, és mégis a lány azért meg legyen becsülve valamilyen szinten, mert én is annak vagyok a híve hogy a férfinek illik érte tenni.
2016. okt. 8. 06:04
 33/38 anonim válasza:
Én is nő vagyok és egyszerűen ki nem álhatom ha férfi pénzt költ rám. Olyan megalázo!!! Nem tudom mintha nekem nem lenne. És nem szeretem ha rám költenek.
2017. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Forintosítani kéne, nagyon változó. Ebben az évben, voltak hónapok, hogy nulla, volt hónap, hogy negyed milla és volt egy hónap, amikor 2 milla. Különösebben, nem számolgatom, mivel, ő a párom és nem egy idegen.
2017. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
2018 ban 22500Ft-ot állapítottam meg
2018. márc. 23. 21:37
 36/38 anonim ***** válasza:

1. Nincs rabszolgaság, nem fogod tudni se megvenni, se eladni legálisan.

2. Kérdezz meg szervkereskedőket!

3. Ha azt akarod kérdezni, hogy mennyit ér neked egy párkapcsolat, akkor azt kérdezd!

2018. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"Mennyit ér egy barátnő havonta?"

Annyit, amennyit be tud dobni a közösbe.

2018. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
A jeleglegi barátnőmet nagyon szeretem és érzem hogy viszont szeret, igazatok volt ilyenkor nem számolja az ember.
2019. jan. 17. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!