Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit ér egy barátnő havonta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ér egy barátnő havonta?

Figyelt kérdés
Magyar forintban kifejezve te mennyit költenél a barátnődre maximum havonta, abban az esetben ha a lánynak nincsenek feléd egyáltalán kiadásai. Én úgy gondolom hogy 15000Ft-ot gondolkodás nélkül költenék havonta egy lányra akivel szeretjük egymást a felső határ meg valahol 20-25e forint. Ti ezt hogy gondoljátok? itt lehet vitatkozni

2016. okt. 7. 10:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
57%
Nem arról írtam, hogy ész nélkül kell költeni a pénzt. Csak arról, hogy nekem fontosabb a szerelmem, mint a pénz. Soha nem járnék olyan emberrel, mint te, aki a pénzt előbbre valónak tartja, mint az embereket, a szeretteit.
2016. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
A pénz az életünk része ezt el kell fogadni, ha az ember nem osztja be, nem ésszerűen gazdálkodik vele, akkor egész életében a pénz uralja majd és nem fordítva. Én ettől függetlenül nagyon szeretem a barátnőm.
2016. okt. 7. 13:56
 23/38 anonim ***** válasza:
57%
És miért zárja ki egymást, hogy ésszerűen gazdálkodj a pénzzel, de közben a szerelmed fontosabb legyen a lóvénál? A pénzzel akkor is lehet ésszerűen gazdálkodni, ha fontosabb dolgok is vannak az életedben az anyagiaknál.
2016. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%

Hát nem tudom, ilyen kiadásokat legfeljebb pr.sti.ra tudnám elképzelni, hogy elkülönítek, de akkor az olyan is lesz és azt is csinálja amit én akarok.


Barátnőre mért is kellene költeni? Ha valamit kitalálok és meghívom valahova az más, de alapvetően a barátnő az én számomra nem egy költség tényező.

2016. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudok pontos választ adni, mivel a forint árfolyama folyamatosan változik, az általam vásárolt termékek és szolgáltatások pedig sokszor importigényesek.
2016. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Teljesen fizetèsfüggő az egèsz. Ha szegény vagy és nem keresel olyan jól, akkor nyilván nem tudsz annyit költeni rá, hiszen az csak felelőtlensèg lenne. Viszont ha úszkálsz a pénzben ès magadra se sajnálod, akkor szerintem bunkóság nem megadni a párodnak is azt a színvonalat... a te felvetèsed teljesen abszurd. Tegyük fel, hogy keresnèl egy cirka millát mert mondjuk politikus lennèl ês lopnád a pènzt, eljárnál jobbnál jobb èttermekbe, de a barátnődnek nem adnál pénzt, mert "15 ezernél többet nem költök egy nőre" wtf. Szóval egyetértek egy elöttem válaszolóval. Ha szegèny vagy, akkor ne költs sokat hiszen az felelőtlensèg, egy normális barátnő nem is várná el akkor, viszont ha megteheted akkoreg fukarság! Szerintem mindenki a saját anyagi helyzete szerint húzza meg ezt a határt. Egy èpeszű barátnő fel tudja fogni, hogy nem sz*rod a pènzt.. az ideális szerintem az, ha a saját életszinvonaladat nyújtod neki és nem mutatsz többet, se kevesebbet. (ergo nem viszed luxus termálfürdőbe ha nem telik, vagy ha telik, akkor meg nem a leggagyibb ètterembe )
2016. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Igen talán azért gondolkodom így mivel volt egy 10 hónapos kapcsolatom ahol midnent én fizettem, a barátnőm sosem vette elő a pénztárcáját, én én meg voltam olyan büszke vagy hülye hogy ne kérjem meg. Néha megjegyeztem hogy jó lenne ha ő is fizetne bele egy kicsikét minimálisat hogy ne érezzem hogy kihasznál, és ebből szakítás is lett. :( Talán így érthető azoknak is akik eddig furcsálták a kérdést.
2016. okt. 7. 19:38
 28/38 anonim ***** válasza:
Értem... :/ viszont nem kell így gondolkodni, nem minden nő ilyen!:) Én is nő vagyok, ès utálom az ilyen "ingyenèlő" társaimat.. egy kapcsolat kèt emberből áll, így az a fer, ha mindenki ugyan úgy veszi ki a részèt a dolgokból! Illetve ha nem is, akkor valamivel kompenzál... Rám pl nem költ a párom, de nem is várom el, mert tudom hogy a jövőjère spórol.Nem is költekezik. Nèha néha meglepjük egymást apróságokkal, de akkor sem egyoldalú a dolog. Ha meg elmegyünk valahova ès esetleg ő fizet, akkor a következő alkalmat èn állom, vagy cserèbe meglepem valamivel.. egy normális kapcsolatba szerintem ez így működik. Bár lehet nekem a neveltetèsemből adódik, hogy nem szeretem ha úgy költenek rám, hogy èn nem tudom viszonozni.
2016. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Akkor Te nagyon szerencsés vagy és a párod is!
2016. okt. 7. 19:59
 30/38 A kérdező kommentje:
Engem nagyon kihasználtak, több külföldi út is volt, de persze ehhez az is kellett hogy én nagyon szerelmes legyek, utána szépen kiábrándultam, és a jelenlegi kapcsolatomban nem szeretnék így járni. Mármint ez a lány nem is olyan, de egy kicsit félek azért.
2016. okt. 7. 20:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!