Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit ér egy barátnő havonta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ér egy barátnő havonta?

Figyelt kérdés
Magyar forintban kifejezve te mennyit költenél a barátnődre maximum havonta, abban az esetben ha a lánynak nincsenek feléd egyáltalán kiadásai. Én úgy gondolom hogy 15000Ft-ot gondolkodás nélkül költenék havonta egy lányra akivel szeretjük egymást a felső határ meg valahol 20-25e forint. Ti ezt hogy gondoljátok? itt lehet vitatkozni

2016. okt. 7. 10:54
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó szerintem ez elfüggetleníthető a keresettől, hiszen attól hogy a férfi jól keres még nem kellene többet költenie a barátnőjére. Helyette tehetne félre az idősebb éveire, vagy egy új lakásra.
2016. okt. 7. 11:55
 12/38 anonim ***** válasza:
70%
Ez kapcsolattol fugg es helyzettol szerintem. Ha az en baratom huzna ilyen hatart, akkor mi sosem latnank egymast, reven hogy ennyiert nem adnak repjegyet sajnos :D. De atlag kapcsolatban kortol is fugg mert pl. az altalad meghuzott osszeghatar meg egy rendes ettermi vacsorat sem fed le, nemhogy egy egesz honapot.
2016. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Én nem mondom hogy nagyon jól keresek, de nem is olyan rosszul. Havonta átlagosan 160e forintot nettóban, és pénzügyileg tudatos akarok maradni a szerelem mellett is. Tudom hogy helyzetfüggő az egész meg nem lehet általános összeget megállapítani stb. de úgy érzem, nem költhetek 15-20e forintnál többet rá bármennyire szeretem, hiszen a jövőre is gondolni kell.


A kérdésem az hogy szerintetek hol lehet ennek az összegnek a felső határa, amit nem nagyon kellene átlépni. Nem azt állítom hogy minden fillért számolni kell, hanem csak nagyjából nyomon követni a kiadásokat.


Ez inkább pénzügyi tudatosság mint fukarkodás. Nem rossz szándákú a kérdésem, csak hát a szerelemben nincs következetesség általában.

2016. okt. 7. 12:04
 14/38 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy mondjuk arról beszélünk, ha még ismerkedős fázisban van a dolog, vagy már együtt élésnél... és igen, attól is, hogy a férfi hogyan keres, vagy hogy ezt a 10-20e elköltött forintot hogyan tálalja... ha nagyon garasoskodik milliós fizetés mellett, az gáz. Nekem is volt ilyen ismerősöm, nem volt hajlandó még egy lángosra se meghívni a barátnőjét, mert "otthon ócsóbban ehetünk, szivi"... na, ilyenkor a hozzáállással van baj. Ha ezt a pénzt úgy költi el, hogy nem látszik rajta a fillérb.ás, akkor oké. Ha már egy színháznál húzza a száját, és megveszi a kakasülőre a legszarabb helyre a jegyet, ahonnan a fél színpadot nem látni, csak azért, mert az 300 Ft-tal olcsóbb, mint a következő kategóriás...

Arról nem is beszélve, hogy normális kapcsolatban amit rákölt, azt az értéket visszakapja a nőtől úgyis, kb. Amelyik nő meg elvárja, hogy viszonzás nélkül pénzeld, az 25e-nél kiröhög, és otthagy, kb.


Ha most belegondolok ebbe a 25e-be, mondjuk egy komoly kapcsolatnál, akár már együtt is élnek, ez azért nem olyan sok (persze nyilván nem fizikai közmunkás fizuhoz mérve). Ha beleszámolunk egy színházat két főre vagy egy mozizást popcornnal, üdítővel együtt, az már nem két fillér. Hozzá mondjuk már egy mekis vacsi is, ha nem fillérb.ós típusú (szivi, ehetsz egy kis krumplit, többet nem kategória), az is még egy filléres menünél is legalább egy ezres. És ez még egy "aljább" hely, nem egy étterem. És akkor ehhez jönnek pl. ajándékok az ünnepekre, egy-egy ritka kis "csak úgy" meglepetés... ha otthon együtt kajáltok, az étel beszerzése.

2016. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
14. vagyok. Itt a jól keresést tényleg nagy fizetésre értettem. Nettó 160-nál normális nő nem várna el kacsalábon forgó palotát, az épp picit átlag felett van, de jó fizetéstől messze van.
2016. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Igen jól látod, tehát átlag körüli fizetéshez már illene húzni egy határt mert nem csak szerelemből áll az élet, és pont ezért tettem fel a kérdést hogy a többség mit ítél jó határnak egy átlagfizetéshez képest.
2016. okt. 7. 12:17
 17/38 anonim ***** válasza:

Barátnő=nincs szerelem. Talán 20-tól, a csillagos ég.

Akit viszont szeretek, azzal kapcsolatban nincs semmi számolgatás részemről. Örül bárminek, amit kap, mert tőlem kapja, az öröm nekem is.

2016. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni ezt így belőni. Ha például nagyobb távolságra van, akit szeretsz, akkor lazán elköltöd utazásra ezt az összeget, és akkor még semmit nem csináltatok együtt.

Ha össze akartok költözni, akkor a fizud nagy része elmegy a KÖZÖS megélhetésre.

2016. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
57%

Volt már ilyen kérdés, akkor is ezt írtam, most is ugyanezt tudom írni. Egy normális kapcsolatban az ember nem szarrágóskodik. Minden módon támogatja, segíti a másikat azzal, amivel kell. Ha tanáccsal, azzal, ha fizikai munkával, azzal, ha idővel, azzal, ha pénzzel, akkor azzal is. Nem számolja a dolgokat.


Én nő vagyok egyébként, és a párpmra, ha szüksége lenne rá, minden pénzemet rákölteném. Ha pl. rákos lenne, és kellene pénz a gyógyítására, a lakásomat, kocsimat, minden megtakarításomat, ha kell, feláldoznám, nem sokat gondolkoznék ezen. Amúgy felnőtt ember eltartja magát, nem hinném, hogy költeni kellene egymásra úgy általában véve. De ha kell a pénz, akkor nem kell sajnálni, a sírba úgysem tudod magaddal vinni.

2016. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tudok veled egyetérteni. Ha az ember ész nélkül költekezik mert szerelmes, akkor később nagyon meg fogja bánni a felelőtlenségét.
2016. okt. 7. 13:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!