Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itthon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itthon egy néger pasi az presztízs a nők körében, Nyugat-Európában meg határozottan ciki ha valakinek néger pasija van?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza Ausztriából, pár hónap alatt rendesen megszedtem magam pénzzel. De a lényeg, hogy amíg kint voltam, rengeteget jártam szórakozóhelyre, heti 3-szor. Nagyon jó hangulatúak voltak az osztrák szórakozóhelyek, össze se lehetett hasonlítani a magyarral. Továbbá az is óriási tévhit, hogy az osztrák nők nem olyan szépek mint a magyarok. Ez tévedés, az osztrák nők határozottan sokkal csinosabbak, mert az egy tudatos nép, nagyon odafigyelnek az egészségükre és sokat sportolnak az átlagemberek is. Arcra sem csúnyábbak egyáltalán.

Viszont azt vettem észre, hogy az ottani nők között teljesen ciki az, ha négerekkel, muszlimokkal vagy ázsiaiakkal kavarnak, az ottani társadalomban ez gáz. Az osztrák nők az osztrák pasikat részesítik előnyben, még az is egy negatív pont volt, hogy magyar vagyok, ennek ellenére elég sok osztrák csaj megvolt. Szóval az is negatívum alapvetően, ha kelet-európai vagy, de az még nem egy "végzetes" baki, csak egy negatív strigulával indulsz. De a négerek a szórakozóhelyeken azok szó szerint a sarokban ültek búskomor arccal, és a piájukat szürcsölték, annyira leszarták őket az osztrákok.

Itt Budapesten meg PRESZTÍZS ha valakinek néger pasija van, sőt még az arab, ázsiai is jobb, kelendőbb mint a magyar, mert azok legalább nem átlagosak, nem hétköznapi szürke egerek a magyar nők szemében. A magyar nők tapasztalataim szerint, legalábbis itt Budapesten nem a magyar pasikat részesítik előnyben. De miért?


2016. okt. 7. 17:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
64%

Hát én nem tudom, hogy te milyen körökben mozogsz, de az én ismeretségi körömben egyetlen olyan nő van, akinek arab a férje, mindenki másnak magyar.

Ellenben külföldre költözött ismerőseim gyakorlatilag kivétel nélkül külföldi férfihoz mentek feleségül.

2016. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
29%
A fekákkal nem azért járnak mert a presztízs, hanem mert tripla akkora a p*csük mint a fehéreknek.
2016. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

#12


A magyaroknál nem nagyobb. Magyarország átlag pénisz méretben a világon a 9. helyen áll, az első 8 helyen afrikai országok állnak, de Afrika rengeteg országból áll. Szóval mondhatni, hogy egy átlagos magyar férfinak nagyobb a szerszáma, mint egy átlagos négernek. Ezek tények, mért adatok.

2016. okt. 7. 19:32
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt ki mérte le az összes magyar pasi farkát? Ezek önbevalláson alapuló adatok, annyit jelentenek csak, hogy a magyaroknál a legmagasabb Európa-szerte az áfa. A péniszen is.
2016. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

mint írtad az osztrák nők tudatosak, jobbak a szórakozóhelyek. nyilván a színvonalas helyre színvonalasabb nők járnak szórakozni. az osztrákok fenntartják az "árja" vért, nem közösködnek alja néppel, a magyar parti bulák meg egyszerűen csak kefélni akarnak.


amúgy igazad van, hogy a magyar nők nem szebbek, szerintem se vagyunk a legszebbek, ha végig nézek a buszon, sétálóvároson, csupa lompos, elhízott nőt látok és egyenszabvány alapján készült lányt, akik felvesznek bármit, ami divatos, függetlenül attól, hogy jól áll-e rajtuk vagy sem....

28/N

2016. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
A romák azok meg pont, hogy lehúzzák az átlagot, nézd meg Romániát, nekik a legkisebb egész Európában és ott jó sok roma él. Ha leszámítanánk a roma lakosságot, akkor még jobban kimagaslanánk az összes európai férfi közül.
2016. okt. 7. 19:43
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
A magyarok kamuznak ebben sajnos. Nem véletlen lettek a legnagyobb hazudozó-népek az elsők ebben: magyar, olasz, francia - egyedül a klasszikus románok maradtak le.
2016. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Titusztitusz ***** válasza:
19%
Nyugodj meg kérdező...NORMÁLIS,igényes nők körében itthon is ciki az,ha valakinek néger pasija van...A liberális kézben lévő média népkábító manipulációival meg ne is foglalkozz sohasem...(Ugye nem te is a liberális agymosás gépezetének egyik kis csavarjaként tetted fel ezt a kérdést? Csak azért kérdem,mert életemben nem hallottam még ilyen bődületes marhaságot...Ami szerinted "álltalános jelenség"...)
2016. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
68%

Barátom, több szempontból is tévedésben vagy:


1. A cigányok nem húzzák le az átlagot. Ők felfelé húzzák. egyébként ezek NEM mért adatok.


2. Nem presztízs semmiféle náció tagjaival járni, maximum egzotikus egy fekete/ázsiai/arab.


3. Ha te konzekvenciát vonsz a teljes osztrák lakosságra néhány hónapnyi bulizás és csajozás után, ahhoz csak gratulálni tudok. Én harmincévesen nem merek semmiféle magyar átlagról beszélni, pedig ismerek jónéhány férfit..


4. Ha bárki is előnyben részesíti a színes bőrűeket a magyarok közül, az leginkább azért van, mert ők sokkal ösztönszerűbben nyilvánulnak meg, egyszerűen csak bekapcsolják a nők szexgombját, ennyi.

2016. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még nem láttam feka pasit vonzón viselkedni. Általában közönségesek és kiábrándítóak / taszítóak.
2016. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!