Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itthon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itthon egy néger pasi az presztízs a nők körében, Nyugat-Európában meg határozottan ciki ha valakinek néger pasija van?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza Ausztriából, pár hónap alatt rendesen megszedtem magam pénzzel. De a lényeg, hogy amíg kint voltam, rengeteget jártam szórakozóhelyre, heti 3-szor. Nagyon jó hangulatúak voltak az osztrák szórakozóhelyek, össze se lehetett hasonlítani a magyarral. Továbbá az is óriási tévhit, hogy az osztrák nők nem olyan szépek mint a magyarok. Ez tévedés, az osztrák nők határozottan sokkal csinosabbak, mert az egy tudatos nép, nagyon odafigyelnek az egészségükre és sokat sportolnak az átlagemberek is. Arcra sem csúnyábbak egyáltalán.

Viszont azt vettem észre, hogy az ottani nők között teljesen ciki az, ha négerekkel, muszlimokkal vagy ázsiaiakkal kavarnak, az ottani társadalomban ez gáz. Az osztrák nők az osztrák pasikat részesítik előnyben, még az is egy negatív pont volt, hogy magyar vagyok, ennek ellenére elég sok osztrák csaj megvolt. Szóval az is negatívum alapvetően, ha kelet-európai vagy, de az még nem egy "végzetes" baki, csak egy negatív strigulával indulsz. De a négerek a szórakozóhelyeken azok szó szerint a sarokban ültek búskomor arccal, és a piájukat szürcsölték, annyira leszarták őket az osztrákok.

Itt Budapesten meg PRESZTÍZS ha valakinek néger pasija van, sőt még az arab, ázsiai is jobb, kelendőbb mint a magyar, mert azok legalább nem átlagosak, nem hétköznapi szürke egerek a magyar nők szemében. A magyar nők tapasztalataim szerint, legalábbis itt Budapesten nem a magyar pasikat részesítik előnyben. De miért?


2016. okt. 7. 17:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
18%

#19


De most komolyan a primitívség, bűnözés, 90 alatti IQ, angol wc hiányos ismerete (vagy kapásból nem ismerése), bunkulás, méhszáj-ütögetés ennyire királyság?

2016. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
91%

#21

Ahhoz, amiket leírtál, nem kell feketének lenni. Csak primitívnek. Ne legyetek ennyire beképzeltek, minden nációban vannak gyökerek, és nem minden fehér európai ismeri az angol wc helyes használatát. Sőt, vannak magyar férfiak, akiknek a szexuális kultúrájuk kimerül a méhszájbökdösésben.

De felőlem úgy általánosítasz, ahogy neked jó lesik. csak nem biztos, hogy érdemes.

2016. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen körökben mozogsz, de a szüleim korosztályából 1 nőt ismertem, akinek néger férje volt (a pasi mellesleg értelmiségi, a gyerekeiket is ismertem, egy időben egy közösségbe jártunk, rendes család), az én korosztályomból 1 nőt ismerek, akinek néger férje van (nemrég volt az esküvőjük), és azért ennél sokkal több ismerősöm van összesen. Ja, igen, Budapest...

Én nem hajtok néger pasikra, engem nem vonz, de akiket ismerek, velük nincs problémám.

2016. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
30%

#22


Azok elsősorban a kisebbség-panel/lumpenproli-vidéki tahó szentháromságból kerülnek ki.

2016. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

#24

Hát itt több szinten is marhaságokat írsz. Egyfelől ne legyenek illúzióid, sok-sok iskolázott, elit környéken élő büdös gyökérrel találkoztam már. Másrészt pedig attól, hogy proli vagy akármi, még Európában élő ember, akit szembeállítasz egy TELJES kontinensnyi feketével. Hát ehhez tényleg csak gratulálni tudok. Barom.

2016. okt. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Kulfoldon elek, itt kimondottan ciki fekaval, arabbal, indiaival osszejonni es az otthiniak kozott sincs olyan ismerosom akinek neger lenne a pasija. Van egy ket neger pasi aki bejon, pl Idris Elba, Barack Obama de mindketto mas kategoria.
2016. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

2,


kivéve én meg mások.


többdiplomás vagyok, önállóan tartom el magam és megnéznek az utcán.


de ha téged ez vigasztal...

2016. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hiába van a magyaroknak nagy, ha a lehető legrosszabb nőkbe dugják....Sokra megy vele az e,mber, inkább legyen kicsi, de nem csupa tripper :DD
2016. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#25


Ja, nem véletlenül nyerik sorra a Nobel-díjakat, egyéb tudományos elismeréseket az afrikaiak, gazdasági vezető szerepük is megingathatatlan...


És azért nem képesek még normális házakat sem építeni máig, mert a gonosz fehérember nem engedi meg, azok a szemét franciák, angolok!

2016. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Úgy őszintén:egy olyan országban,ahol még a top 3as helyes listában besorolják Szabó Győző,Kolovratnik Krisztián és Csányi Sanyi-még jó,hogy nem a bankost- triót,még három színészen felül,mit csodálkozol?Nézz csak meg egyszer egy ilyen listát,nincs olyan,amiben ez a triumvirátus ne lenne benne.Az átlag magyar pasi Nyugat-Magyarországot és Budapestet kivéve elég igénytelen.Nekem senki ne mondja,hogy pénzkérdés,ha a nálunk szegényebb bolgár pasik is megoldják fillérekből az igényes kinézetet.Igaz,az alapok jobbak,de akkor is.
2016. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!