Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha közel 30- hoz úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha közel 30- hoz úgy érzem, hogy nem akarok gyereket, mert nem állok rá készen?

Figyelt kérdés
Es àltalàban màs gyerekei idegesitenek,és egy baba làtvànyàtól sem olvadok el.
2016. okt. 26. 11:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%
kit érdekel, hogy miért sír a nagyanyád. Ez a te életed, nem kötelező sem kapcsolatban élni ,sem gyereket vállalni.
2016. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Szerencsére már nincs társadalmi nyomás, szóval megteheted, hogy így döntesz. Én a stabil alapok és a megfelelő társ hiányában mondtam le a családról, ami persze változhat, de nem jött össze 30 éves koromig a sokak által "ideálisnak" tekintett huszas éveimben. Szóval egyelőre amíg én sem állok teljesen biztos lábakon (bár dolgozom, szóval nem várom el, hogy eltartsanak), vakmerőség és felelőtlenség lenne gyereket vállalni. Viszont úgy vagyok vele, ha Janet Jackson 50 évesen megszülheti az első gyerekét, én sem vagyok elkésve... :-D

De nem hajszolom minden áron, ha összejön, az is jó, ha nem úgy alakul, az sem tragédia, és senkinek nincs joga ítélkezni.

2016. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
60%
engem csak az idegesít, hogy másról se tudnak beszélni a gyerekesek, mint a kis szarosról
2016. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
12%

Nőként ha 30 alatt nincs gyereked, akkor esélyesen később nem fogsz tudni olyan apát találni ha esetleg akarnál, mint amilyet tudtál volna 30 alatt.


A "legjobb" férfiak (a nők szemében) általában huszonéves nőket keresnek családalapításra a saját koruktól függetlenül.

2016. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
92%
"Nőként ha 30 alatt nincs gyereked, akkor esélyesen később nem fogsz tudni olyan apát találni ha esetleg akarnál, mint amilyet tudtál volna 30 alatt." - Ez nem feltétlenül igaz. Nem mindenki találkozik a megfelelő társával huszonévesen. Egy volt osztálytársnőm a 10 éves érettségi találkozónkon az elmúlt 10 évét úgy foglalta össze, hogy férjhez ment, gyereket szült, elvált. Aztán a gyereke apja feléjük sem néz. Összejött neki a gyerek? Igen. megfelelő apajelöltet talált ehhez huszonévesen? Nem.
2016. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nézd én férfi létemre nem tudom elképzelni az életemet, hogy egyszer ne legyen gyerekem. Imádom őket, a hiszti meg egyfajta kihívás nevelés kérdése, persze elkerülhetetlen, ki nem hisztizett, lesz ilyen korszak is igen.


Erre nincs jó/rossz válasz, valaki akar valaki nem, ilyen egyszerű. Egyébként a föld népessége naponta 240 ezer fővel gyarapodik, ami borzasztó.


Tehát jó, hogy vannak ilyen emberek is, beláthatatlan következményei lesznek annak, ha ilyen ütemben növekszik ez a szám...

2016. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
14%

15:

Bocs, akkor nem írtam elég érthetően.


Példa:

Nőként 35 évesen nem fogsz tudni találni olyan jóképű, jó egzisztenciájú, belsőre is okés férfit találni magadnak, mint amilyet találhattál volna magadnak 25 évesen.


Nem azt mondom, hogy egy 30 feletti nő örökre egyedül marad. Csak hogy már túl van a fénykorán és ha úgy dönt 25 évesen állapodik meg, akkor kívül-belül sokkal "jobb" férfit találhatott volna magának.


A férfiak (a saját koruktól függetlenül) a fiatalabb nőket szeretik, főleg a huszonéveseket, durván 18-28 éves kor között.

2016. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Ezt nem lehet erőltetni,hogy talàljak.


Plusz,koromnal fiatalabbnak nezek ki.

Kb 22-23 nak nezek ki,pedig 29 multam.


De nemhiszem hogy fogok talalni ,ez lehetseges ...marmint komoly kapcsolatra nemhogy csaladra,meg mondom nemigazan vannak anyai osztonok bennem. Meg az allatokat se szeretem.

2016. okt. 26. 13:14
 19/31 anonim ***** válasza:
71%

Én se érzem a késztetést a gyerekre, ha ez vigasztal. Nem látok benne semmi vonzót, az adókedvezményen és a potenciális ingyen szolgán kívül nyugdíjas éveimre, de emiatt nem fogom tönkre bszni a testem egy gyerek miatt. Amúgy szerintem felesleges mindenkinek szülni, így is túl sokan vagyunk.


A fiatal lányok pedig akkor találnak minőségi pasit maguknak, ha különösen szépek, amúgy szerintem az átlagos csajoknak átlagos pasija van, és ugyanolyan átlagos pasit találhatnak harminc évesen is. Más kérdés, hogy kb mindenki felszínes és az átlagos létük mellé átlagon felülit akarnak a semmire...

2016. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Igen,ez igaz utolso.
2016. okt. 26. 13:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!