Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha közel 30- hoz úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha közel 30- hoz úgy érzem, hogy nem akarok gyereket, mert nem állok rá készen?

Figyelt kérdés
Es àltalàban màs gyerekei idegesitenek,és egy baba làtvànyàtól sem olvadok el.
2016. okt. 26. 11:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
66%

Én sem akarok szülni, pedig 30 vagyok, és a velem egykorúak közül már szinte mindenki babázik.

24 éves koromig tanultam, aztàn egyik munkahelyről csöppentem a másikra. Most tartok ott, hogy viszonylag jól keresek, és nem kell megnéznem a boltban még hóvégén sem, hogy mit emelek le a polcról. Nyáron el tudok menni nyaralni, és télen is belefér egy kis kikapcsolódás. Szép ruháim vannak, akármelyik drága arckrémet meg tudom venni magamnak, továbbképzésekre járok (mert van miből és nem a gyerekeket kell taníttatni), nyugodt életem van. Heti kétszer sportolok, jobb formában vagyok, mint húszéves, csóró főiskolás koromban.

Őszinte leszek: nem is hiányzik a gyerek.

Azután meg pláne nem, hogy rengeteg olyan kiszolgáltatott helyzetben lévő nőt látok, akiket fűvel-fával csal a férjük, kilépnének a házasságukból, de a nő nem tud mozdulni, mert se pénze, se lakása, de még csak egy olyan munkahelye sincs, ahol a gyed után visszavárják.

A férfiak pedig tegyék a szívükre a kezüket: hányszor mondták már azt, hogy egy szülésben kitágult, megereszkedett bőrű, "elasszonyosodott" asszonynál ezerszer jobb a finom, feszes és szűk punci?!

Köszönöm szépen, de az én életem gyerek nélkül is teljes, és nem értek egyet azokkal, akiknek egyetlenegy életcéljuk van az életben, márpedig az, hogy szüljenek kétsze-háromszor, és otthon üljenek 10-15 éven át.

2016. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
"Nőként 35 évesen nem fogsz tudni találni olyan jóképű, jó egzisztenciájú, belsőre is okés férfit találni magadnak, mint amilyet találhattál volna magadnak 25 évesen." - Ennek azt kellene jelentenie, hogy ha huszonévesen nem ismertem hozzám illőt, akkor nem is létezik hozzám illő férfi. :-)
2016. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
52%

# 21, pacsi!


Én is így gondolom. Mindenem a szabadság, az utazás, új élmények, stb. Egy gyerek nekem a rémálom, semmi jót nem látok benne.

2016. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
91%

21-es vagyok.

Én nem mondom azt, hogy számomra rémálom a gyerek, mert nagyon aranyosak tudnak ám lenni, de az én életemből egész egyszerűen nem hiányoznak.

Persze ha valamilyen csoda folytán teherbe esnék, nem gondolkodnék, hogy megtartsam-e a bébit, vagy sem, hiszen a saját húsom-vérem lenne, de mivel tudom, hogy inkább nem akarok gyereket, mint igen, így védekezek, és minimálisra csökkentem ennek lehetőségét. Emberek vagyunk, nem pedig állatok, hogy kizárólag az ösztöneink vezéreljenek.


Az meg egyenesen hülyeség, hogy huszonévesen jobb pasit kap az ember, mint a későbbiekben. Nekem húszévesen is ugyanolyan jó pasim volt, mint most.

Azok kapnak a harmincas éveikben "rosszabb minősègű" pasit, akik maguk is "értéktelenebbé" váltak az évek folyamán a társkeresôk piacán. Teljesen észszerű, hogy egy húszéves, feszes testű, egyetemista fruska bárkit megkap, akit csak akar, de ha 25 évesen ugyanez a lány ott tart, hogy otthagyta a sulit, mert a helyi menőcsávónak szült háromszor, és most se pénze, se diplomája, csak a három gyereke, akkor az okos teória kitalálója mit mond? Ez a 25 éves lány kelendőbb lesz a "jó partinak számító" pasik körében csak azért, mert 25 éves?! :)

Nekem személy szerint semmi félnivalóm nincs a párkereséstől, de ha úgy alakulna (ha szakítanánk a párommal, akit szintén alfahímnek tartok), nem lennék kétségbeesve, hogy csak selejtes, gyenge minőségű pasik közül válogathatok.

2016. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

#19

Nagyon intellektuálisan fogalmazol, hál isten hogy nem szülsz, ne is b*szd tönkre egy gyerek életét, végül is a végén még lehet nem lenne belőle jó rabszolga b*sszameg. Aztán ha nem tejel mi értelme lett volna szülni b*sszameg? Csak az esetleges adókedvezményért? Azt a pénzt úgy is elzabálják, meg kell a baromságaikra, igazad van. Lényegét megragadtad az egésznek, gratulálok :)

2016. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

19 válaszadó

Szerinted milyen a nem átlagos férfi?

2016. okt. 26. 15:41
 27/31 anonim ***** válasza:

42 vagyok, és továbbra sincs eszem ágába se szülni... sőt, a férjem 48, és ő is tudatosan gyerektelen.

Merd vállalni a véleményed, a TE életedet te éled, nem az ilyen-olyan ismerősök és rokonok.

2016. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Azok, akik 20-30 évesen nem vállaltak gyereket, azok döntő többsége ezt megbánja 40-50-60 éves korában, amikor már nem csinálhatja vissza a dolgokat. Nem mondom hogy mindük, csak éppen a legtöbb.


Ajánlok ezzel kapcsolatban egy jó, elgondolkoztató filmet: The Life Aquatic with Steve Zissou

(magyarul Édes vízi élet). Ezen történetszál nélkül is nagyon jó film. Főszerepekben Bill Murray, Owen Wilson, Cate Blanchett, Willem Dafoe, Jeff Goldblum


És én megkérdezném a mostani gyermektelen 50-60-70 éves embereket, hogy mennyire bánják hogy saját döntés alapján nem lett gyerekük.

2016. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

De én nem tudom erőltetni azt az érzést , hogy akarok gyereket, erre nagyon készen kell állni lelkileg és fizikailag, plusz egy olyan félt találni.

Nekem egyik sincs meg.

Ennek hianyaba, meg megis hogy?

Jöjjek össze olyannal aki nem is érdekel, csak örlángon max?? Mi a jóistennek szüljek én olyan embernek, főleg hogy alapjáraton nem is érzem hogy akarnek, lelki dolgok miatt leginkább, minek akkor???Erről nem tehetek.

Borzalmas ha valaki kényszerből, (család, idő...és más egyéb dolgok miatt kényszeriti , hitegeti magát ezzel, és vállalja be.)

2016. okt. 26. 22:19
 30/31 anonim ***** válasza:

# 28, Azért rontsam el mosta húszaséveimet mert mi lesz 50 évesen? Amúgy se akarok sokáig 60-70 éves koromig élni. Inkább kevesebbet de azt maximálisan, tele élményekkel.


Egy gyerekkel nem lehet kitalálni spontán, hogy holnap elutazom 2 hétre nyaralni vagy 1 hónap múlva más országban élek. Én pedig ilyen vagyok. Utazok, bulizok, új embereket, kultúrákat ismerek meg. Nekem ez az életem. Egyetlen 1 pozitív dolgot nem tudok mondani a gyerekvállalással kapcsolatban? 8-9hónap józansággal kezdődik, majd olyan mint egy bábu csak sírni tud. majd nevelgessem, foglalkozzak vele. Egy kutya is sok lenne áhhh. Van aki alkalmatlan szülőnek!

2016. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!