Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nőknek milyen igényeik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek milyen igényeik vannak fizetés terén? Milyen összeg az, amikor még szóba álltok a férfival?

Figyelt kérdés
Minimum összeg.

#fizetés #pénz #gumabugyi
2016. nov. 26. 17:47
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
36%

A sok kitérő válasz is "uncsi". ;)

30/f

2016. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nettó 400-450 ezerrel már elégedettek szoktak lenni, ha a faszi fizetése ennyi... mindez a négymillió koldus országában...
2016. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
29%
#5 Hátha lesz még szabad Andy Vajna! Ne add fel! :D Ha Timike megszedi magát, esélyes hogy otthagyja az öreget. Fel a fejjel. :DD
2016. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
34%
Kb. annyit keressen, mint én, vagyis nettó 400-500 körül. Amíg tanultam, és utána is jódarabig abszolút nem foglalkoztam ezzel, de közben megdolgoztam azért, hogy egy itthon talán jónak mondható összeget keressek, és a páromtól is elvárom, hogy ne csak kényszerből dolgozzon, hanem szeresse is a munkáját, aminek egy bizonyos kor felett azért megvan az eredménye. Pályakezdőként azért kicsit más, ők majd egymás mellett építgetik a karrierjüket.
2016. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
46%
H.ülye kérdés! Ha tetszik és akarom a férfit,ha 80 ezret keres,akkor is kell! Nem a pénz,fizetése fogja eldönteni,hogy akarok e vele kapcsolatot! Akinek ez a döntő,hát csak sajnálni tudom,az már érdekkapcsolat!
2016. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
13%

Minimum 500 000 ft

18/L

2016. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem, hogy nekem mi a tök közöm lenne a pénzéhez. Fenn tudta magát eddig tartani? Én is fenn tudtam magam tartani? Akkor nem kell a másik pénze, mehet minden úgy, mint eddig, csak egy pár vagyunk.
2016. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk minimálbérért dolgoznak a férfi munkatársak (is), és tudtommal kettő kivételével mindegyiknek van barátnője, tehát ezek szerint annyi elég.
2016. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
52%

Ebből a "nő = pénzsóvárgás" dologból egyedül a férfiak tudnak témát kreálni 0-24-ben!

Elképzelni nem tudom milyen nőkkel lehettetek együtt, ha állandó ez a téma. Meséljetek már!

2016. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
55%
Akik nettó 4-5 százezreket írnak, ők csak viccelnek, vagy tényleg ? Csak azért kérdezem, mert én kapok kézhez 150-160-at +kb havi 20-30 ezret juttatások formájában. Nekem ez annyira elég, hogy kb 70 ezret félre teszek, autót tartok fenn, valamint egy 100 négyzetméteres össz lakóterű saját házban lakom városban, jókat eszem, normális ruháim vannak, tudok szórakozni/nyaralni járni. El nem tudom képzelni, mire költenék még ezen felül még 300 ezret. Valószínű, hogy félre tenném azt is, mert elégedett vagyok jelen helyzetemmel, tartalékot képezni is tudok. Most komolyan mire lehet elkölteni havonta fél milliót ? Komolyan nem értem. 30/f
2016. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!